U dzieci objawy ząbkowania

U dzieci objawy ząbkowania

Proces i objawy ząbkowania u dzieci występują pojedynczo. Ktoś pierwszy ząb deklaruje dzwonka dotknij łyżki podczas karmienia, a ktoś ząbkowania poprzedzona długim i bolesnym okresie. Mama musi znać wszystkie objawy ząbkowania u dzieci, ponieważ terminowe rozpoznanie objawów będzie złagodzić ból procesu. Objawy ząbkowanie są często podobne do początku rozwoju jakiejkolwiek choroby.

Dlatego też, bolesne choroby dziecka może wynikać z innej przyczyny, w każdym przypadku jest konieczne, aby zobaczyć się z lekarzem.

U dzieci objawy ząbkowania :

1.Razdrazhitelnost. Jest to stan naturalny dziecka w tym okresie. Erupcją ząb przechodzi przez dziąseł przetargowych, a dziecko w tym wielkim bólu.

Szczytowa ból pojawia się w pierwszym zębem i czynnych trzonowców.

2.Slyunotechenie. Zwiększona ślinotok pierwszy sygnał, że dziecko zaczęło wybuchać zęby.

3.Obilnoe ślinienie wywołuje kaszel, ale jeśli dziecko nie zwiększa temperaturę, matka nie martw się, to jest po prostu objawem ząbkowania u dzieci.

4.Vsledstvie ślinienie podbródka dziecka jest stale wilgotna, przez co pojawia się na nim wysypkę, i w jamie ustnej. Mama muszą stale wytrzeć usta dziecka, aby zapobiec wysypka.

5. W okresie ząbkowania dziecku chęć do gryzienia i żucia na wszystko, co w jego ustach: zabawka, nogą od krzesła, sutka matki. Podczas karmienia piersią matka powinna być bardzo ostrożna, ale, jak dziecko jest jeszcze zaczyna gryźć, należy wyjaśnić, że smoczek do karmienia, a nie do gryzienia. Niech dziecko gryząc specjalny pierścień, który tymczasowo łagodzi stan zapalny w lodówce dziąsła.

6.Dergane uszy i policzki może być zacierania objawem ząbkowanie zęby trzonowe i jednocześnie wskazywać na rozwój infekcji ucha. Jeśli nie ma najmniejszego podejrzenia zakażenia, należy skontaktować się z lekarzem.

7.Diareya lub luźne stolce stają się satelity procesie ząbkowanie, chociaż wielu lekarzy zaprzeczają ten fakt. Jednak naukowcy badawcze z Australii, pokazał, że biegunka jest jednym z głównych objawów ząbkowanie, jak nadmierne ślinienie relaksujący krześle.

8. Władza tle Ząbkowanie jest często niewielka gorączka do 37,2-37,5 stopni. Jeśli dziecko staje się mniej aktywny i bardziej drażliwe, należy skonsultować się z lekarzem.

9.Protsess Ząbkowanie trwa i w nocy, nie jest zaskakujące, że dziecko staje się niespokojny sen i przerywany. Ze względu na brak snu dziecko wzrosła drażliwość. Przed pójściem do łóżka, aby wanienkę z ziołami uspokajająco, ale po konsultacji z lekarzem.

Jak widać, te objawy mogą być zwiastuny ząbkowania lub po pewnej choroby. Dlatego w tym okresie należy zwrócić szczególną uwagę na wszelkie zmiany warunków dziecka oraz w jakichkolwiek wątpliwości, należy skonsultować się z lekarzem.

Share →