Udekoruj świece z rękami

Udekoruj świece z rękami

Rodzice panny młodej i pana młodego zapalił dwa ognie – symbole ciepła i miłości w ich domu. Nowożeńcy trzymają swoje świece, które są oświetlone od rodzica.

Świece – jedną z głównych ozdób jakiegokolwiek wypoczynku, i oczywiście ślub! Umieścił je w jadalni, a na stołach gości, można w prosty i skuteczny stworzyć radosną atmosferę. Ze świecami związanych z wielu tradycji, w tym uroczystości i utworzyć rodzinę do domu. Rodzice panny młodej i pana młodego zapalił dwa ognie – symbole ciepła i miłości w ich domu.

Nowożeńcy trzymają swoje świece, które są oświetlone od rodzica. Ten rodzaj transferu rodziny przekaźnika jest bardzo wzruszający moment ślubu. Szczególnie pięknie wygląda w mroku, w towarzystwie łagodnej muzyki.

Teraz jest tak wiele różnych świece, najbardziej niesamowita konstrukcja i kształt. Ale należy pamiętać, że prosty gładkiej bieli «Kolumny» Najlepiej nadaje się do każdego wnętrza restauracji i serwowania. Aby podkreślić kolor ślub, można ozdobić za pomocą koronki, wstążki i koraliki.

Tylko nie zapomnij o bezpieczeństwo pożarowe! Świece te używane są do dekoracji niż bardziej oświetlenia pomieszczenia.

Rozważ jedną z prostych metod dekoracji świec, które nie będą miały dużo czasu.

1. Materiały.

Zasadniczo to, czego potrzebujemy:

– Świece (pobranych na przykład po 6 cm, wysokość 9 cm i 13 cm);

– koronki z powtarzając wzór i kształt krawędzi z jednej strony;

Share →