Ukąszenia komara u dzieci

Ukąszenia komara u dzieci

Gdy nie było możliwe, aby zapisać dziecko przed komarami. i biedny człowiek cierpi z powodu nieznośnego swędzenia, rodzice starają się znaleźć skutecznych i bezpiecznych środków w tym przypadku, że szybko dostarczyć dziecku dyskomfort.

I istnieje wiele zasobów. Wybierz dla siebie to, co najbardziej Ci więcej.

Soda.

Jeden z najbezpieczniejszych substancji – zwykła soda oczyszczona, która jest w każdym domu. Łyżeczka sody oczyszczonej rozpuścić w szklance wody i zrobić balsam lub po prostu posmarować ukąszenia rozwiązanie. To łagodzi swędzenie, dezynfekcji i szybkość gojenia.

Zimno.

Zimno może jedynie złagodzić swędzenie. Nadaje się kawałek lodu, monety, zimny kompres.

Rośliny i narzędzia na bazie roślin.

Właściwości, aby ułatwić ukąszenia owadów mają rumianek, nagietek i aloes. Calendula jest stosowany w postaci maści i nalewek (do stosowania na skórę dla dzieci, rozcieńczyć nalewki miesza się z wodą). Rumiankowy można dodawać do gorącej kąpieli mogą być używane i nalewki.

Aloes jest często w kremach i żelach, ale lepiej jest użyć świeżych liści rośliny. Pokruszone liście mniszka lekarskiego, babki, pietruszki lub mięty stosuje się do ukąszenia, szybko usunąć stan zapalny. Jeśli jesteś na ulicy, po prostu pocierać je między palcami, aby uzdrowienie liści wyizolowanych sok.

Środki odkażające i leki przeciwzapalne.

Często stosowany do łagodzenia swędzenia lub borowego amoniaku, alkoholu, nadtlenek wodoru, klasyczny „gwiazda” i balsam ratownika. Żel „Fenistil” jest także miły. On również usunąć i miejscowa reakcja alergiczna na ukąszenia komara.

Narzędzia specjalne.

Producenci środków z komarami zaczęła produkować i oznacza po ukąszeniach owadów. Niektóre z nich mogą być używane dla niemowląt.

Homeopatia.

Wśród homeopatycznych nieruchomości monoterapią podrażnienia zwalniającej oraz uzdrawiającą ukąszeniu mają Ledum i API.

Pamiętaj, że dzieci są dość częste reakcje alergiczne na ukąszenia komara. Alergia może powiedzieć, kiedy swędzenie, pomimo wykonywanych procedur, nadal kłopoty następnego dnia. W takim przypadku, a jeśli dziecko był słaby z gorączką, szybko skonsultować się z lekarzem – dzielnicę lub alergologa.

Najprawdopodobniej będzie trzeba leki przeciwhistaminowe (alergię) lek.

Postaraj się zrobić wszystko, aby złagodzić swędzenie. Po czesanie gryzie dziecko na ryzyko przynieść zakażenia rany.

Share →