Uniwersalny maski piękna twarzy

Uniwersalny maski piękna twarzy

Regularna pielęgnacja skóry jest istotnym elementem wszystkich wysiłków, które stawia nowoczesną kobietę do zachowania młodości i utrzymania ich atrakcyjności. Dla wielu z płci pięknej stało zbawienie nowoczesnych kosmetyków, ale niektórzy nadal wolą gotować naturalne twarzy maski w domu. A wszystko dlatego, że fundusze nie mniej skuteczne niż gotowych produktów znanych marek kosmetycznych.

Idealne narzędzie

Maska Przygotowanie zawsze zaczyna się od wyboru składników. Każdy produkt ma swoje unikalne cechy, które określają ostateczny efekt przygotowanej mieszaniny. Strona główna Facial Mask, w zależności od jego składu, mogą być wykorzystywane do nawodnienia, żywienia, odmłodzenie lub leczenia skóry.

Ale znaleźć swoje idealne narzędzie, trzeba wybrać odpowiednie składniki, biorąc pod uwagę nie tylko cel maski, ale także rodzaj skóry.

Dla skóry suchej Maski do lepiej gotować z dodatkiem żółtek jaj, miodu, śmietany, drożdży, olejów roślinnych i wywary różne zioła (mniszek lekarski, mięta, rumianek). Jeśli skóra jest normalny typ, jako główne składniki, można stosować żadnych warzyw, owoców i jagód. Opieki dla skóry tłustej pomoże maska ​​z jogurt, białka jaja, cytryny i drożdży.

Obecnie istnieje wiele wspaniałych receptur ludowych, które mogą być łatwo przygotowane odpowiednie do maski. Wystarczy odebrać produkty i leczeniu skóry z przyjemnym i użyteczne procedury!

Bardzo sucha skóra często cierpi z powodu braku wilgoci, ponieważ to, co ona pojawić zaczerwienienie, podrażnienie i łuszczenie. Normalizacji równowagi wody w tkankach, jak i zmiękczają skórę i nasycenia go składników odżywczych, które pomogą maskę wykonaną przez kilka prostych receptur.

Maska banana. Rozgnieść banana, aż części ziemniaki puree, dodać miód i śmietanę i dobrze wymieszać. Otrzymaną masę, stosuje się grubą warstwę na skórze i moczyć przez pół godziny.

Maska oleju. Przygotuj oleju roślinnego (migdałowy, słonecznikowy, oliwa lub inne), namoczyć wacik w nim i natrzeć dobrą skórę. Pozostawić olej na twarzy co najmniej pół godziny, a następnie można go zmyć.

Miód i mleko maska. Weź miód, płatki owsiane i olej roślinny w równych proporcjach. Wlej wszystkie składniki i wymieszać z mlekiem.

Nałożyć mieszankę na twarz i trzymać przez pół godziny.

Maski do skóry normalnej

Normalna skóra ma piękny ton, elastyczność, miękkość i elastyczność. Dbanie o nią, można użyć specjalnej maski przeznaczonych do oczyszczania, odżywiają i nawilżają. Środki te pomogą utrzymać naturalne piękno i zdrowie skóry i zapobiega powstawaniu jakichkolwiek problemów.

Maska drożdży. Rozłożyć podgrzewanie mleka łyżka suchych drożdży w taki sposób, aby utworzyć gęstą mieszaninę. Następnie nałożyć maskę na twarz, pozostawić do wyschnięcia dobrze, to można prać.

Czekolada i maska ​​kawy. Weź łyżkę mielonej kawy i kakao w proszku. Muszą być rozcieńczone z ciepłą wodą, a otrzymane ciasto – nakłada się cienką warstwę o czystości skóry. Po 20 minutach maskę można zmyć i wytrzeć twarz z soku z cytryny.

Maska z grejpfrutów. Miąższ grejpfruta zacieru i lekko ubij żółtka. Wymieszać składniki, nałóż maskę na 20 minut, a następnie umyć i wytrzeć twarz soku grejpfrutowego.

Czyszczenie zanieczyszczone rozszerzonymi porami i skłonnością do trądziku – to najczęstsze problemy skórne, takie jak tłuszcz. Pielęgnacja skóry jest dla takiego niezwykle trudne. Ale jeśli chcesz poważnie poprawić jego kondycję, warto spróbować kurs leczenia domowe maski, która zachwyci Cię swoją prostotą i dobrej wydajności

Kefir maska. Garść płatków owsianych wlać jogurt siekane i wymieszać. Wszedł do miasta smarować skórę, czekać pół godziny i umyć.

Także tłusta, można po prostu pocierać jogurt bez dodawania żadnych produktów.

Maska chrzanem. Weź łyżkę tartego chrzanu i dodać do niej trochę suchych drożdży. Rozcieńczyć je z mlekiem, wymieszać i stosować na twarz.

Utrzymuj maskę do 20 minut, a następnie spłukać oraz twarz.

Maska awokado. Mash awokado, dodać do niej i białka mleka. Wymieszać wszystkie składniki do stanu jednorodnego i pasty stosuje się maskę na pół godziny.

Maska dla skóry tłustej

Wygląd płonących trądzik pryszcze i kilka osób może się podobać. Pomoc skóry w takim przypadku może tylko specjalnie dobrane wyposażenie i ich regularne stosowanie. Być może pozbyć się skóry wszystkich problemów na raz nie będzie działać, ale z ciągłym użyciu naturalnych masek domowych jest realistyczne, aby poprawić jej stan.

Maska białka. Ubij białka, aż pieniste i wlać do niego trochę soku z cytryny. Następnie szczotkować mieszaniną twarzy i poczekać, aż całkowicie wyschnie.

Maska z gliny. Weź trochę białej gliny i rozcieńczyć go z sokiem z cytryny i wody. Dobrze wymieszać na gładką masę bez grudek.

Zastosuj gliny na twarzy i niech wyschnie całkowicie.

Twaróg maska. Weź łyżkę twarogu i funt go z jogurtem. Otrzymaną zawiesinę umieścić na twarzy, odczekać 15 minut i spłukać wodą.

Wygładza zmarszczki, dokręcić skórę i zachować twarz młodzież jest w stanie nie tylko drogich kosmetyków. Domowe maseczki, pomimo swojej prostoty przygotowania, ma również bardzo dobre właściwości anty-aging, umożliwiając starzenia i starzenia się skóry pełną opiekę.

Miód i maska ​​gliceryna. Gotować w równej ilości miodu i gliceryny, dodać żółtka i wymieszać. Następnie równomiernie mieszankę na twarz i przytrzymaj go przez około 20 minut.

Maska owsiane. Pokruszone płatki owsiane zalać gorącym mlekiem i dodać do nich oliwę. Niech mieszaninę fajne, a następnie umieścić go na twarz i trzymać przez pół godziny.

Maska Ogórek. Mały ogórek, ruszt lub posiekać w blenderze, dodać do niej śmietany i wymieszać. Zastosuj maskę gotowy na pół godziny i praniu.

Jeśli zdecydowaliśmy się w leczeniu skóry naturalnych środków, to należy rozumieć, że każdy maski w jego własnego dobra. Jednak znaczące rezultaty można osiągnąć tylko poprzez regularne korzystanie z nich. Nie pożałujesz poświęcenie czasu na domowe maski, ponieważ każdej takiej procedury – jest to wkład własny do zdrowia i urody!

Share →