Urologia: urologia Dział UroPro

Urologia: urologia Dział UroPro

W dziale urologii w naszej klinice wykonujemy diagnostykę i leczenie chorób urologicznych o wszelkich. Ten trend w naszym centrum medycznym jest priorytetem. Wykwalifikowany urolog przeprowadzenia pełnego dochodzenia i dać niezbędne zalecenia dotyczące leczenia.

W urologii klinice „UroPro” Przywiązujemy wielką wagę do zdrowia mężczyzn: zidentyfikować i przeprowadzić leczenie zapalenia gruczołu krokowego, gruczolaka prostaty, przedwczesnego wytrysku, zmniejszenie libido, zaburzenia erekcji, męskiej niepłodności. Rodzaj "łyżwa" Klinika Urologii można uznać za leczenie impotencji. Skuteczność leczenia impotencji jest prawie 100%. W dziale diagnostyki urologicznej i leczenia chorób przenoszonych drogą płciową przez.

Nie można nie doceniać szkód, które mogą powodować infekcje organizmu człowieka, jest nie do zaakceptowania siebie.

Urologia (z greki. "uron" – Mocz "logo" – Nauczanie) – gałąź medycyny, która zajmuje się diagnozy, leczenia i profilaktyki chorób układu moczowego kobiet i mężczyzn, jak również różnych patologii męskiego obszaru moczowo-płciowego.

Historia Urology

Historycznie, że w dziedzinie urologii leku jest ściśle związana z wieloma innymi chirurgii, kardiologii, proktologa, itp Pierwsza wzmianka o Urology sięga starożytności i są związane z nazwą Hipokratesa, najpierw próbował sklasyfikować objawy chorób nerek i pęcherza moczowego. Jednak, jako niezależny urologii kierunku medycznym zidentyfikowane dopiero w latach 19 i początku 20 wieku, wspomagany przez szybki rozwój technologii naukowej. Wielki wkład w rozwój Urologii jako oddział rosyjskich naukowców poczyniły takie jak: Fiodorow SP

Vdovikovsky TI Buyalsky IV i wsp. otworzył urologicznych wydziałów i ośrodków w Rosji.

Nowoczesna urologia z pewnością można nazwać jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się obszarów opieki zdrowotnej, ponieważ dyscyplina ta wykorzystuje nowoczesne osiągnięć naukowych w diagnostyce i leczeniu poważnych chorób układu moczowo-płciowego.

Choroby Urologia

Wskazówki Urologia

Obecnie dzieli się na właściwym urologii kierunku – nefrologia czynienia z chorobami nerek i górnych dróg moczowych i urologii i andrologii, ginekologii (urologia), zajmujących się chorobami układu moczowego i narządów płciowych. Ponadto, zakres urologa obejmują również leczenie chorób przenoszonych drogą płciową (STD), chlamydia. ureaplasmosis. kiły. rzeżączka. rzęsistkowica. cytomegalii, itp

Objawy i diagnoza chorób urologicznych

Co do zasady, choroby urologiczne mają podobne objawy szczególne: naruszenie procesu oddawania moczu, bóle w kroczu, pleców i podbrzusze, nietypowy wyciek z cewki moczowej, obrzęk, osłabienie organizmu, uczucie pragnienia, suchość w ustach, i innych, w tym przypadku, niektóre objawy. choroby są tak charakterystyczne, że trafna diagnoza w większości przypadków ustalono urolog ma w badaniu historii i oceny skarg pacjenta. Oczywiście, nowoczesne urologii nie bez specjalnych metod diagnostycznych: badania laboratoryjne, endoskopii, USG i badań rentgenowskich, komputer i rezonans magnetyczny, biopsja przebicie bougienage, Uroflowmetria i innych technik.

Urologia w Medical Center Uro-Pro

Urologia jest wiodącym obszarem kliniki „Uro-Pro”. Doświadczenie naszych wykwalifikowanych specjalistów urologii i andrologii i urologów i ginekologów w połączeniu z bazy medyczne wyposażone diagnostyki oddziale urologicznym co pozwala szybko zidentyfikować przyczyny choroby i ustalenie najskuteczniejszych sposobów ich leczenia.

Obecnie, na podstawie centrum medycznego „URO-PRO” są trzy oddziału urologii (na Voikovskaya na Presnia na Leninsky Prospekt).

Andrologia w centrum medycznym Uro-Pro

Szczególnie chcemy podkreślić rozwój w naszej klinice, takich jak kierunek urologii andrologii. Andrologia – fuzja klasyczne, sprawdzone metody leczenia zaburzeń erekcji oraz przedwczesny wytrysk z najnowszych osiągnięć w farmakologii i terapii fizycznej w połączeniu z kompleksowego podejścia do diagnozy i wyboru poszczególnych schematów leczenia, co pozwala w krótkim czasie osiągnąć prawdziwe wymierne rezultaty.

Urolog nie powinni samoleczenia i zgłosić się do lekarza poradni urologicznej w razie jakichkolwiek objawów zaburzeń urologicznych, pozwoli na utrzymanie zdrowia i znacznie poprawić jakość życia.

Umów się na spotkanie z lekarzem w Klinice Urologii w klinice Uro O telefonicznie w Moskwie: (495) 601-15-15.

Rzeczywiste pytanie Urologia

Mężczyzna w głowie penisa pojawiły się czerwone plamy, plamy 2 dni minęło, ale ból głowy penisa i drobne przejrzystego podziału napletka. Co to może być?

Odpowiedź: Witam! Twój mąż powinien zostać wyłączony chorób przenoszonych drogą płciową (Zakażenia przenoszone drogą płciową), lepsze i bardziej dokładne, aby to zrobić za pomocą PCR (diagnostyki DNA, sposób wykrywania różnych mikroorganizmów w oparciu o izolacji nici DNA). Również opisane problemy mogą być objawem infekcji, która nie jest drogą płciową.

Ustal rodzaj infekcji będzie siewu.

Z poważaniem, andrologia AV Anisimow

Umów się na spotkanie z lekarzem, możesz zadzwonić do 7 (495) 601-15-15 lub tutaj. Zadaj pytanie lekarzowi, można tutaj.

Share →