Urządzenia laserowe Terapia Centrum Balanovo SILYET

Urządzenia laserowe Terapia Centrum Balanovo SILYET

Laseroterapia (Laser) — Sposób leczenia obejmującego stosowanie energii świetlnej promieniowania laserowego do celów terapeutycznych. Dziesiątki tysięcy badań odpowiednio ujawnić mechanizmy działania promieniowania laserowego niskiej intensywności na różnych poziomach, co pozwala bezpiecznie i skutecznie zastosowanie światła laserowego w leczeniu różnych chorób.

Terapia laserowa jest wyjątkowo Lecznicze działanie na tkanki ludzkie i zwiększa skuteczność terapii lekowej, zwiększenie wrażliwości na leki. Umożliwia to lepszy efekt terapeutyczny przy niższych dawkach leków, a zatem zmniejszają efekty uboczne, co jest skuteczne i bezpieczne leczenie.

Zasada działania urządzenia terapeutyczne laserowe stosowane w ośrodku SILYET na podstawie zimno (athermal) laser . Nazywany athermal laser impulsowy, który nie powoduje bezpośredniego ogrzewania powierzchni poddanej obróbce. Ten typ lasera może być stosowany w ostrych zaostrzeń przewlekłych chorób oraz wyeliminowanie ból, obrzęk, zmniejszają skurcz, jak również do przyspieszania gojenia w wyniku naturalnych procesów aktywacji wewnątrzkomórkowego metabolizmu.

Terapeutycznych parametrów pracy athermal na energię ma wpływ, nie są szkodliwe Biosystem, ale w tym samym czasie, to energia jest wystarczająca do aktywacji procesów życiowych ciała. Promieniowanie to nie tylko miejscowy odczyn ciała, lecz także ma działanie normalizujące na ogólnej funkcji całego organizmu.

Właściwości lecznicze lasera są stosowane w różnych dziedzinach medycyny, ale najważniejsze jest stosowanie laserów do leczenia chorób układu krążenia. Według licznych badań uczeni terapii laserowej jest najbardziej nowoczesne, skuteczne i bezbolesne leczenie chorób serca.

Urządzenie laseroterapia "ZAC"

Laserowe urządzenie terapeutyczne «ZAC» do nieinwazyjnego oczyszczania krwi – Mechanizm działania Napromieniowanie krwi przez skórę bezpośrednio w linii z tętnicy promieniowym. O krew wpływa wiązką lasera o długości fali 630 i 670 nm, oczyszczony krwi do mózgu, wieńcowych naczyń krwionośnych, i rozciąga się w całym ciele.

Urządzenie laserowe "ZAC" jest skuteczny w leczeniu ponad 130 chorób bez skutków ubocznych. Skuteczne wykorzystanie więcej niż 10 lat po całym świecie. charakteryzuje jako bezpieczny, bezbolesny, nieinwazyjny, skuteczny i wygodny sposób na rozwiązanie problemów sercowo – mózgowych, profilaktyki i rehabilitacji zawału serca, udaru mózgu, cukrzycy i innych chorób. Nadaje się zarówno do użytku domowego i klinicznej.

Wysokowydajny laser leczenie, w oparciu o mechanizm działania promieniowaniem laserowym o niskiej intensywności na komórkach krwi i naczyń krwionośnych. Pobieranie komórkowe impulsów światła laserowego zwiększa przemianę eliminuje skurczów naczyniowych poprawia przepływ krwi, a w połączeniu z masażem zwiększa wytrzymałość tkanki usuwa zapalenia, zmniejszenie obrzęku i zmniejszyć sztywność stawów, łagodzi ból w organizmie.

Masażer laserowe 3D

Masażer laserowe 3D — jest high-tech urządzenia terapeutyczne, które łączą w sobie wibracje technologicznych w trzech wymiarach (3D) oraz masażu technologii laserowej zimno . poprawiając mikrokrążenie i metabolizm komórkowy w strefie napromieniowanej.

Światło lasera o niskim poziomie ma korzystny wpływ na różnych układów organizmu, działające na poziomie komórkowym. i masaż przyspiesza krążenie krwi, wzmacnia metabolizm mięśni, ułatwia poczucie bólu i zmęczenia w stawach. Ponadto stymuluje aktywność komórek satelitarnych włókna mięśniowe, przyspieszają samoleczenia, a tym samym przyczynia się do zmniejszenia bólu i przywrócić fizjologiczną wzmocnienie funkcji.

Laserowe urządzenia stosowane są z powodzeniem w leczeniu różnych chorób. Leczenie systemowe przynosi rezultaty, nawet w najcięższych przypadkach, a profilaktyczne stosowanie pomoże utrzymać wynik wielu lat satysfakcjonującego życia. Urządzenia te mogą być używane w domu, są one łatwe i bezpieczne.

Nowoczesne technologie są coraz bardziej wydajne i jednocześnie bardziej łagodny i nie wymaga drastycznych interwencji i długotrwałą rehabilitację w pomieszczeniach szpitalnych. Znamiennym przykładem takich technik – nowoczesna nieinwazyjna terapia laserowa. Połączenie komfortu i efektywności postępowania, zarówno w domu jak iw szpitalu.

Share →