Urządzenie do spalania Wzór (1221011)

Urządzenie do spalania Wzór (1221011)

Adnotacja "Urządzenie do spalania Wzór (1221011)"

Wśród wielu sztuk i rzemiosł związanych z przetwarzaniem drewna, zajmuje szczególne miejsce dekoracyjny spalanie. Spalanie drewna rozwija dokładności, staranności, jest to przydatne dla rozwoju umiejętności motorycznych. Również – to proste.

Urządzenie – modyfikację urządzenia do spalania "Podwiązanie", Ich główna różnica polega na kształcie ciała. Obudowa – tworzywo sztuczne. Urządzenie "Wzorzec" bardzo wygodne antypoślizgowe gumowe nóżki i odwracalne metalu stanąć na długopisy. Sam uchwyt – jest płaski, więc miej to na tyle wygodne.

Montaż Sposób nichrom wskazówka – stałe (cyna-ołów lutowane lutowniczej). Wygodne gładka regulator napięcia znajduje się w górnej części korpusu.

Urządzenie – modyfikację urządzenia do spalania "Podwiązanie", Ich główna różnica polega na kształcie ciała. Obudowa – tworzywo sztuczne. Urządzenie "Wzorzec" bardzo wygodne antypoślizgowe gumowe nóżki i odwracalne metalu stanąć na długopisy.

Sam uchwyt – jest płaski, więc miej to na tyle wygodne. Montaż Sposób nichrom wskazówka – stałe (cyna-ołów lutowane lutowniczej). Wygodne gładka regulator napięcia znajduje się w górnej części korpusu.

I włączyć wskaźnik nie podana. Okres gwarancji – 24 miesiące od daty sprzedaży sklepu. Żywotność – 5 lat.

Share →