Usługa opieki Reliance - zawodowe pielęgniarki i pielęgniarki ...

Reliance profesjonalnych usług opieki pielęgniarki i pielęgniarki. Opieka nad pacjentem i opieki medycznej.

Care Service „Wsparcie” zapewnia kompleksową opiekę w domu, w szpitalu i zdrowia ośrodków starszych i chorych. Nasze zawodowe pielęgniarek i pielęgniarki mają duże doświadczenie w swojej dziedzinie. W zależności od takich czynników, jak stan pacjenta, diagnozowania, różnych przepisów lekarza prowadzącego, mogą zapewnić wysoką jakość usług, jak zegar, z pobytu w domu pacjenta, jak również co godzinę, na służbie w nocy.

Te czynniki, między innymi wpływa na wybór jednego z programów opracowaliśmy do pielęgnacji chorych i osób w podeszłym wieku, który obejmuje zestaw sanitarnych, procedur medycznych i udogodnień socjalnych.

Zapraszamy do kadry pielęgniarek z doświadczeniem i wykształceniem specjalistycznym

Trzeba mieć rosyjskie obywatelstwo i pracę! Zadzwoń: +7495984 33 74

Usługi opieki dziennej dla wdrożenia procedur higienicznych

Jeśli potrzebujesz opieki dla pacjenta w wykonywaniu codziennej higieny, nasze pielęgniarki będą w stanie wdrożyć zintegrowane usługi, które obejmują:

  • kąpieli pacjenta, codzienne mycie i higieny jamy ustnej;
  • zmiana bielizny, pieluchy, pościel, pranie i prasowanie;
  • zapobieganie odleżyn, a także ich codziennego leczenia;
  • gotowania zgodnie z zaleceniami lekarza, karmienia pacjenta z harmonogramem;
  • w opiece nad pacjentami z nieruchomych pielęgniarki pomagają im korzystać ze statku;
  • mokro w pokoju, tworząc optymalne warunki do życia.

Leczenie: ważny etap usługi usługi opieki

Program ten zapewnia pielęgniarki odpowiedzialnej za pacjenta dokładnie spełnione wszystkie wymagania lekarza, jak również ścisłą kontrolę nad swoim zdrowiem. Obejmuje on następujące wymagane procedury:

  • pomiaru ciśnienia i temperatury pacjenta, utrwalenie wyników;
  • dropperów produkcyjne, zastrzyki, lewatywy, leki kontroli ściśle według ustalonego harmonogramu lekarza;
  • leczenie ran otwartych, należy wykonać podwiązanie.

Ponadto, opieki nad chorym w domu lub w szpitalu zakłada kontrolę urządzeń do podtrzymywania życia pacjenta.

Kolejny program z naszej usługi pielęgniarskiej – usług społecznych i osobistych, przeznaczone dla pacjentów, którzy nie mogą chodzić i prowadzą recepty, a także krewnych, self-care dla swoich bliskich. Obejmuje sprzątanie, gotowanie, pranie, wiele innych drobiazgów niezbędnych w życiu codziennym.

Pielęgniarki wykonywać pewne obowiązki przechodzą rygorystyczny proces selekcji, które niekoniecznie uwzględnia zarówno zawodowe i osobiste cechy, występowanie problemów rodzinnych i innych czynników. Takie podejście pozwala nam zagwarantować wysoką jakość usług, szybkość reakcji i cierpliwości z chorymi i osobami starszymi.

Usługa Patronat Polityka kadrowa „Support”

Niezmienne zasady doboru pracowników służby pielęgniarskiej „Wsparcie” jest ścisła kontrola zawodowych, osobistych i psychologicznych cech pracowników. Wiemy, że opieki wymaga nie tylko odpowiedniego szkolenia specjalnego, ale również ludzkie ciepło, zrozumienie, cierpliwość i współczucie. Chirurgia operacyjna lub cokolwiek innego pogotowia ratunkowego w celu rozwiązania ostrego problem, ale nie są w stanie przywrócić funkcji narządów lub układów. To istotna część procesu gojenia zależy wyłącznie od profesjonalizmu pielęgniarek i opiekunów.

Nie wystarczy zadbać o chorych, ale także, aby zrozumieć ich potrzeby i cechy stanu psychicznego – to wymóg, że robimy wsparciu opiekunów „.

Siedziba: +7495984 33 74 (poniedziałek – piątek 11.00 – 19.00)

Zamówienia on pielęgniarstwo przyjmować codziennie (również w weekendy i święta)

Share →