Usuń tłuszcz z brzucha szybko

usunąć tłuszcz z brzucha szybko

Aby usunąć tłuszcz z brzucha szybko i skutecznie, trzeba przestrzegać specjalnej diety podczas ćwiczeń w celu usunięcia tłuszczu z brzucha.

usunąć tłuszcz z brzucha szybko

jak szybko usunąć tłuszcz z brzucha

Prawdopodobnie, nie tylko myśleć ojak szybko usunąć tłuszcz z brzucha. marząc o szczupłą sylwetkę i płaski brzuch. Aby osiągnąć swój cel, przede wszystkim, trzeba połączyć szkolenia i ćwiczenia z prawidłowego odżywiania.

Powiem czytelnikom kilka konkretnych wskazówek, które pomogą Ci na tyle szybko, aby usunąć tłuszcz z brzucha. Oni pomogą Ci nie tylko zmniejszyć ilość talii, ale pozbyć się fałdy tłuszczu na brzuchu. Więc, przeczytaj uważnie:

usuwania tłuszczu z brzucha szybko wideo

 • Po pierwsze, ograniczenie wysokokalorycznych pokarmów w codziennej diecie. Spróbuj na co dzień w celu zmniejszenia kalorii 30 kalorii.

  Od razu czuć żywotność i lekkość w jego ciele. Wymień wysokokalorycznych pokarmów mniej kalorii lub zmniejszyć część takiej żywności dwukrotnie.

 • Zmniejszyć porcję żywności, który jest używany na śniadanie, obiad lub kolację.

  Pozwoliłoby to na zmniejszenie objętości żołądka, co oznacza, że ​​można ładować szybciej. W rezultacie liczba kalorii przez użytkownika jest mniejsza.

 • Po drugie, jest to bardzo użyteczne w tym przypadku diety dla prasy, co przyczyni się do usuwania tłuszczu z brzucha. Ale, że taka dieta przyniosła więcej korzyści wykluczyć z diety wędzone, smażone lub tłuste potrawy. Przestań jeść mąkę i słodkie. Nie należy pić alkoholu podczas diety.

  Zawiera pustych kalorii. Wskazane jest, aby rzucić palenie. Ten zwyczaj ma negatywny wpływ na zdrowie.

 • Po trzecie, zacznij jeść pięć razy dziennie. Włóż sobie małe porcje, pamiętając, że częste spożywanie żywności przyspiesza metabolizm w organizmie. Wydaje mi się, że problem otyłości istnieje dlatego, że większość ludzi wierzy, że można wstać od stołu, tylko wtedy, gdy jest to uczucie „nadziewane” brzuch.

  Taki widok nie jest prawidłowe. Aby być dobrze i są zdrowe, człowiek musi czuć się po lekkim głodem. Zmieniać kalorii podczas każdego posiłku. Jest to bardzo pozytywny wpływ na rozpad tłuszczów w organizmie.

 • Po czwarte, jeść dużo zieleni. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do sałaty, szpinak, seler, pietruszka, koperek, fasoli. Nie zapomnij o niskiej zawartości tłuszczu lub zbyt tłustych produktów mlecznych, otręby oraz otręby chleba, jaj, mięsa, oliwy z oliwek i orzechów. W skrócie, jeść więcej produktów bogatych w białko.
 • Po piąte, pić dużo wody. Każdego dnia staram się pić co najmniej 2 litry wody.

  Później można zacząć korzystać nie są słodkie z zielonej herbaty i produkty mleczne. Od pierwszego dnia, kiedy siedzisz na diecie, trzeba regularnie policzyć liczbę spożywanych kalorii. Ale później, gdy idziesz do regularnego wykonywania rutynowych, co nie jest już konieczne.

 • Uwaga: jeśli w menu Twojej pewnej ilości węglowodanów, a jednocześnie wykonywać, zawartość kalorii w diecie, nie można zmienić – to pozostaje w dopuszczalnych granicach. Poniższe porady i swoje marzenie o płaskim brzuchu z pewnością stanie się rzeczywistością. Powodzenia w tej ciężkiej pracy!

Użyj poniżej wymienionych diety łatwo można szybko usunąć tłuszcz z brzucha. i sprawiają, że mieszkania i piękne. Głównym celem tej diety jest to, aby pozbyć się tłuszczu wokół talii i pomocy systemu przewodu pokarmowego do prawidłowego biorytmu. Oprócz właściwej diety żywieniowej obejmuje zastosowanie ćwiczeń.

Dieta do usuwania tłuszczu z brzucha szybko:

 • – nie pić alkoholu
 • – nie używać soli w żywności
 • – Jedzenie małych posiłków równomiernie rozmieszczonych przerwach między posiłkami (co około 180-200 minut)
 • – staram się nie jeść biały chleb, różne słodycze i ciasta
 • – zawarte w codziennej diecie soku z cytryny i świeżych pomarańczy
 • – pić około półtora litra wody niegazowanej
 • – zrezygnować z kawy, zastępując ją z zielonej herbaty

Poniżej znajduje się harmonogram próbki posiłków w diecie :

 1. – Na śniadanie, zjeść kawałek suszonego chleba i jajko na twardo
 2. – Po chwili, zjeść kilka pomarańczy lub jabłek
 3. – W porze lunchu jedzenie spożywane około 250 g piersi z kurczaka lub chudej ryby; również muszą jeść surówka
 4. – W ciągu następnej części czas posiłku zupy do jedzenia warzyw
 5. – Na obiad, zająć około dwustu gramów cielęciny z grilla, a następnie zjeść pomarańczę

Te proste ćwiczenia pomogą uczynić twój żołądek raczej płaska i piękne. Aby rozpocząć usiąść na krześle. Wyprostuj plecy i wyciągnął nogi w kolanach, mocno naciśnij stopę do podłogi. Pochyl głowę.

Następnie połóż dłonie przed sobą. Powoli pochylić się do przodu, nie zapomnij wcześniej rozciągnąć żołądek. Staram się dotykać podłogi.

Wdech, wydech, powoli wracamy do tego samego miejsca, z którego rozpoczął się tego zadania. Wykonaj te same czynności 3-4. Codzienny zwiększyć liczbę powtórzeń na treningu.

Można również odwołać się do skręcania hoop, aby przyspieszyć proces utraty nadwagi w brzuchu.

A teraz przynieść kompleksową skutecznego wykonywania, że ​​usunie tłuszcz z brzucha szybko i nieodwołalnie:

ćwiczenia, aby szybko usunąć tłuszcz z brzucha

Zegnij łokcie i opuść się w dół, aż można przenieść ciężar z rąk, twoje ciało powinno być gładka linia prosta. Następnie wspiąć się na łokciach i powstrzymać na chwilę. Jeśli nie możesz zrobić to do 60 sekund, a następnie powstrzymać … jak można zachować główną linię prostą jego ciała.

usunąć tłuszcz z brzucha szybko i na stałe

Połóż się na prawym boku, utrzymywać nogi prosto. Twoje ciało tworzy prostą ukośną linię. Powstrzymaj się więc w ciągu kilku minut.

Jeśli nie możesz utrzymać organizm przez długi czas, a następnie trzymaj się, jak możesz. Upewnij się, że twoje biodra i kolana znajdują się z dala od podłogi. Powtórzyć po drugiej stronie.

Połóż się na plecach, ugnij kolana, stopy umieszczone na podłodze. Ręce na podłodze, dłonie na poziomie barku. Unieś biodra tak, że twoje ciało tworzy linię prostą od ramion do kolan. Przygotuj swój brzuch i unieś prawe kolano do klatki piersiowej.

Przytrzymać przez 2 sekundy, a następnie opuść prawą stopę. Powtórzyć z drugą nogą. To jest powtórzeniem.

Dodać 2 lub 3 zestawy od 5 do 10 powtórzeń.

Palce i przedramiona na podłodze, podnieś ciało. Powinien on tworzyć linię prostą. Przygotuj swój brzuch i delikatnie zmiany masy ciała do prawego przedramienia. Wyciągnij lewą rękę przed (B) i przytrzymaj przez 3 do 10 sekund.

Powoli doprowadzić ramię do tyłu. Powtórz prawą ręką. To jest powtórzeniem.

Wykonaj 2 lub 3 zestawy od 5 do 10 powtórzeń, odpoczynek przez 1 minutę między seriami.

Zawarcie szybko usunąć tłuszcz z brzucha i skutecznie, trzeba przestrzegać specjalnej diety (np fasoli diety), a jednocześnie, aby wykonać ćwiczenia w celu usunięcia tłuszczu z brzucha.

Wpisany przez S. Kosinov

Data publikacji: 16.07.2013

Share →