Usuwanie brodawczaków w domu: nie rób tego

Usuwanie brodawczaków w domu: nie rób tego

Brodawczaka są wzrosty łagodne, które są konsekwencją rozwoju wirusa brodawczaka ludzkiego. Należy zauważyć, że jest to bardzo zła i podstępna wirusów, ponieważ jest długi czas może być uśpiony, nie dając żadnych objawów. Statystyki pokazują, że około 80% populacji na świecie jest nosicielami wirusa brodawczaka, i dowiedzieć się o nim tylko wtedy, gdy daje o sobie znać.

Dzieje się tak najczęściej, gdy osoba poniosła żadnej choroby zakaźnej, które ma długą serię leków, stresu lub doznał ma niską odporność. Brodawczaka może pojawić się kobieta nosi dziecko. Najczęściej papillomas pojawiają się na twarzy, szyi, ramionach, pod pachami i na gniecenie pod piersią. To może być łatwo przekazywane od jednej osoby do drugiej, to wystarczy, aby nawiązać kontakt z obszarów dotkniętych (na przykład poprzez uścisk dłoni).

Najgorsze jest to, że nieleczona brodawczaków, mogą dalej rosnąć i odrodzić się w nowotworach złośliwych. Tak więc, wymagają natychmiastowego leczenia, im szybciej tym lepiej. Warto zauważyć, że usuwanie brodawek w domu nie powinno być przeprowadzone, w przeciwnym razie można tylko pogorszyć sytuację. Przy użyciu tradycyjnych metod, szansa, aby pozbyć się tych łagodnych nowotworów jest, że po prostu lepiej nie ryzykuj i zasięgnąć porady lekarza. Jeśli usuwanie brodawek dochodzi w domu, to jest tylko powierzchownie sam wirus brodawczaka można wyleczyć tylko sposób leczenia.

To sugeruje, że po pozornie stałe usunąć te łagodne, mogą pojawić się ponownie.

Usuwanie brodawczaków w domu, choć możliwe, ale wysoce niepożądane. Metody usuwania brodawek są różne, ale powinny one być podawane wyłącznie przez lekarza. Być może najprostszym sposobem jest Moxiterapia. Odbywa się to przy użyciu środków chemicznych, które po naniesieniu na łagodnym powodu jego zaniku.

Po ekspozycji tworzą skorupę, która w żadnym wypadku nie może być sfrustrowany. O tydzień później skorupy zejść, a na jego miejsce będzie gładka skóra. Usuwanie brodawczaków w domu do wykonywania tej metody jest zabronione, więc jak to zrobić to może być tylko wykwalifikowany technik.

Jeśli kauteryzacji wykonane nieprawidłowo, to jest prawdopodobne, że będzie nieprawidłowy rozwój komórek skóry i, w konsekwencji, powstawanie nowotworu złośliwego.

Dobre opinie o usuwaniu brodawek przy użyciu elektrokoagulacji. Jest to jeden z najbardziej skutecznych metod. Jest to wpływ na obszarze zagrożonym z dużą częstotliwością. Metoda ta jest również fakt, że w trakcie usuwania zadanym poziomie głębokości ekspozycji. Procedura ta jest wykonywana za pomocą specjalnego urządzenia, które zasila.

Co do zasady, metody koagulacji jest wykonywane bez znieczulenia, ale nie jest to duży obszar dotknięty, to nie jest to absolutnie konieczne.

Inna metoda, kriochirurgię, usuwa brodawczaka stosując ciekły azot. W tym specjalnym aplikatorem zwilżoną w tej sprawie, a nałożony na łagodne. Po tym brodawczaka ciemnieje i znika.

Najtrudniejszą częścią tej procedury, że jest prawdopodobne, że guz nie jest całkowicie usunięty, ponieważ nie ma możliwości kontroli głębokości oddziaływania na tkaninie.

Jeśli mówimy o metodzie chirurgicznego usuwania brodawek, oznacza to cięcia skalpelem nowotworów. Ta procedura jest koniecznie wykonane pod miejscowym znieczuleniem. Obecnie bardzo popularne to bezpieczna technika operacyjna, skalpel laserowy.

Po zabiegu laserem praktycznie nie pojawia się komplikacje. Ponadto, za pomocą skalpela lasera można usunąć dowolną wielkość nowotworu i pożądanej głębokości.

Share →