Valentine własnymi rękami - serce Prezentowy

Valentine własnymi rękami – serce Prezentowy

Co roku staram się gotować swoje ulubione prezent na Walentynki ja, i chciałbym zrobić walentynki z rękami. W ostatnich latach, robiłem je w Photoshopie, i postanowiłem spróbować to zrobić Valentine zakochał się w Jego ręce w mojej technice Prezentowy. Walentynki – to Walentynki, a więc daje to święto potrzebują siebie nawzajem, ich serca naturalnie w miniaturowej konstrukcji. A teraz powiem wam, i pokazać, jak to zrobić Serce Prezentowy Okazało się na mnie.

Aby serce w technice Prezentowy Będziesz musiał paski papieru różowe lub czerwone, PVA klej i przedmiotem, na którym będziesz oszukiwać papier, często używam do tego celu szpilki.

Czy Prezentowy elementy spiralne w dużych ilościach.

Następnie należy pomp spirale i inne elementy, które składają się na prototyp przyszłość w naszych serca Prezentowy. i skleić je razem.

Wypełnij centrum naszej przyszłości walentynki z rękami poprzez elementy odpowiednio ukształtowanych.

W końcu, w końcu tworząc obwody Prezentowy serca i przykleić go.

Valentine karty z własnymi rękami – serce w technice Prezentowy gotowe! W lewo, aby zwiększyć prezent na Walentynki do ukochanej osoby !

PS: Najpierw był pomysł, aby nie wypełnić centrum Prezentowy serca. i wstawić swoje zdjęcie tam, aby uzyskać oryginalną technikę Prezentowy ramka na zdjęcia. ale postanowiłem zostawić opcję na przyszły rok. I można korzystać z tego pomysłu już teraz! Powodzenia!

Share →