W jaki kolor farbować włosy

W jaki kolor farbować włosy

Według psychologów, wybór koloru włosów dla kobiet emocjonalnego zdarzenia związanego z doświadczeń życiowych w pewnym okresie czasu.

Czasami kobiety chcą drastycznych zmian w wyglądzie. Często zaczynają reinkarnacja zmiana koloru włosów. Jak farbować włosy tego samego koloru?

Wybierając kolor włosów, istnieją pewne tajemnice, które chcielibyśmy odkryć wam.

Pochodzenie jest ważne

Na początku. należy zwrócić uwagę na kolor skóry. Jeśli jesteś blada skórze, a jego oczy były zielone, szare lub niebieskie, pewni, że jesteś doskonały i jasny czerwony kolor farby do włosów. Ponadto, jeśli skóra jest bardzo lekka, zrezygnować złote odcienie, korzystnie popiół.

Jeśli skóra jest ciemna, prawie ciemno, wybrał tonów złote i brązowe. Najważniejsze jest to, nie wybrać kolor ciemniejszą skórę.

Po drugie. nie ignoruj ​​makijażu, które wykorzystują na co dzień. Jeśli narysować ciepły ton, a następnie wybrać miedź, czerwonawy i złote barwy. Jeśli zimny, ciemny kolor włosów.

Po trzecie. naturalny kolor włosów jest wskazówką do tego, co jest lepsze malowane. Wybierz odcienie nieco jaśniejsze lub ciemniejsze od utrzymania. Nawiasem mówiąc, będzie to ułatwić opiekę nad regenerować korzeni, więc nie będzie się wyróżniać na tle kolorowych włosów.

Wybór koloru

Chcesz stać się blondynką, pamiętaj, że biały kolor podkreśli niedoskonałości skóry. Należy pamiętać, że lepiej jest zapomnieć o jasnym makijażu, ponieważ będzie to wyglądać trochę wyzywająco. Przekształcić blondynka w profesjonalnych salonach lepiej.

Brunetki i brązowe włosy, wręcz przeciwnie może sobie pozwolić jasności. Uważaj na czarne włosy, uważa się, że wyolbrzymia prawdziwego wieku, ale oczywiście zdarzają się wyjątki.

Win-win czerwonych i czerwony kolor włosów. Odpowiednio dobrane odcienie tych kolorów są idealne dla każdej kobiety. Jedyną wadą jest to, że takie kolory farb najpierw myte szybko wymagają specjalnej pielęgnacji włosów, a po drugie, są one szkodliwe dla włosów.

Eksperymentować z podkreślanie i farbowanie. Podświetlenie może wizualnie dodać objętości włosów, aby je szybciej. Czasami dziewczyny w ten sposób stopniowo objęte. Farbowanie doda radości do Twojego stylu.

Manipulacja odcienie

Właściwie dobrany kolor włosów może podkreślają wygląd atrakcje lub odwrotnie, ukryć wady. Na przykład, chcesz skupić się na piegi, wybierz lekki złoty lub ciemnobrązowy kolor włosów. Chcesz ukryć im idealne czerwone lub czerwone odcienie, które będą miały całą uwagę na sobie.

Eksperymentuj! Jeśli niektóre eksperymenty z wyborem koloru włosów nie powiedzie, nie martw się, szukać pomocy u fryzjera. Kolor włosów odzwierciedla stan umysłu. Jeśli czujesz się piękna i seksowna blondynka czy brunetka, lub rude dokładnie postrzegają otoczenie.

Jaki kolor byś nie kolorowe włosy, pewność i atrakcyjne!

Share →