W jakiej pozycji na seks

W jakiej pozycji na seks

Nie jest tajemnicą, że niektóre pozycje seksualne partnerzy mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń i pomóc osiągnąć najwyższy punkt orgazmu, ale niewiele osób wie, że oprócz komfortu fizjologicznego, postawa powinna być wygodna, nawet psychologicznie. Nieporozumień, a nawet konfliktów często wynikają ze względu na różne postrzeganie danej pozycji.

W jakiej pozycji uprawiać seks?

Stanowi „twarzą w twarz”

Ludzie, w przeciwieństwie do zwierząt podczas seksu myśleć nie tylko o ich satysfakcji seksualnej dla płci jest również poczucie jedności, połączenia, zjednoczenia, itp Dlatego pozycja „twarzą w twarz” najczęściej. „Człowiek na szczycie” – dla wielu kobiet, sytuacja ta jest symbolem ochrony, fuzji i przejęć. Ale dla niektórych ludzi, niestety, to ułożenia seks jest wyrazem wyższości nad kobietami, wybierając taką pozycję, że chce przede wszystkim kobieta odłożyć, „miazgę”.

Gdy jeden z partnerów czuje się w pozie „twarzą w twarz”, poczucie jedności, a drugi – obojętność, lub gdy osoba spotyka się z tym stwarza poczucie siły i kobiety, przeciwnie chce doświadczyć poczucia bezpieczeństwa – część z nich będzie bardzo rozprasza, więc ich celem nie jest wyraźnie to samo. Ale gdy na niczym i nie największe sukcesy w zakresie stymulacji stref erogennych, ale obaj partnerzy realizować wspólne cele, a ich poglądy są zbieżne – taka postawa będzie jednym z najbardziej pożądane!

"Twarzą w twarz – kobieta na szczycie"

Innym dość często pozycja „twarzą w twarz” – „Kobieta na wierzchu”. W warunkach fizjologicznych, to stanowisko jest odpowiednie aktywne kobiety i mężczyźni zmęczony, ale jeśli zagłębić się w psychologii, niektórzy ludzie nie przyjmują to stanowisko, gdyż poniża ich męskość. Okazuje się, że ona go okrakiem!

Oczywiście, zniekształcone postrzeganie, ale faktem jest, że człowiek z takim podejściem jest mało prawdopodobne, aby uzyskać pożądany przyjemność przy takiej pozycji, ponieważ w tym przypadku główną rolę nie odgrywa doznań fizjologicznych i konflikt psychologiczny wynika z podstawowej opozycji płci.

W jakiej pozycji na seks – postawę, siedząc i stojących

Grupa ta stanowi „siedzi” i „stoi”. Praktyka nie są one tak powszechne, jak uważa się niewygodne, ale przede wszystkim ich godności w aspekcie psychologicznym. Postawa „siedzi” – postawa równości partnerów, takie postawy występuje w bliskim kontakcie w okolicy klatki piersiowej i komunikowania się na poziomie oczu. Pose „stoi” – pomimo swojej specyfiki w aspekcie psychologicznym obu partnerów cieszyć. Kobieta w tej pozycji czuje się oczyszczony, a partnerem trzyma ją w ramionach, a mężczyźni lubią tej pozie, bo to daje poczucie posiadania partnera, ponieważ jest całkowicie w jego rękach.

Pose „stoi” nie wymagają łóżko, są one odpowiednie dla miłośników szybkiego seksu.

Pose „człowieka za”

Stanowisko to jest doskonały przykład odwołania się do postawy zwierząt. Pomimo sprzecznych poglądów na dokładnie tej pozycji stało się bardzo popularne wśród wielu par. Że partnerzy nie widzą nawzajem swoje twarze – ONS. Można przypuszczać, że partner nie wie, kim ona przezwyciężyć, itp

Ale jak to stanowią dla wielu symbol poniżenia, gwałciciele często wykorzystać jego ofiara jest w tej pozycji, tak wiele kobiet nie lubi, kiedy „człowiek w plecy.”

Często partnerem nalega na to stanowisko, aby nie dać sobie i swojej przyjemności partnera, i dochodzić do siebie. Aby osiągnąć harmonię w łóżku nie zapomnieć o postrzeganiu danej pozycji seksualnych, gdy istnieje zaufanie między małżonkami i wspólnych poglądów, każda postawa może dostarczyć dodatkowej przyjemności każdego partnera.

© Irina Wasiljew

Share →