W leczeniu depresji. Jak pokonać depresję. Jak wyjść z depresji.

W leczeniu depresji. Jak pokonać depresję. Jak wyjść z depresji.

Często używamy słowa „depresja” w życiu codziennym jako synonim nudy, smutku. „To jakiś przygnębiający film” można powiedzieć, a to oznacza, że ​​jest – smutny film, który doprowadził nas tęsknotę. Jednakże, depresja kliniczna jest stan, w którym człowiek czuje smutny i przygnębiony przez kilka tygodni lub nawet miesięcy. To uczucie towarzyszy uczucie beznadziejności, braku energii i radości z tych rzeczy, które upodobał wcześniej.

Osoba jest w depresji mają ani chęci, ani siły, aby coś zrobić. Nawet najbardziej proste rzeczy: ubierać się w godzinach porannych, śniadanie, zaczynają żądać większego wysiłku moralnego.

Jeśli czujesz się coś podobnego, choć nie w ostrej formie, należy doradzić, aby zobaczyć się ze specjalistą. Szanse są, jeśli czytasz ten rozdział, już próbowałem wszystkie porady z magazynów takich jak „Jak wyjść z depresji w 6 krokach”, jak próbuje pokonać depresję na własną rękę, to jest również możliwe za pomocą alkoholu i innych używek. To sprawia, że ​​nie ma sensu wydawać więcej na depresję cennego czasu.

W tym czasie, zasób będzie mógł posadzić drzewo, mieć dziecko, a nawet zbudować mały dom. Zlecić specjalistów leczeniu depresji.

Stan depresji, z których można cierpieć za miesiąc, nie zdając sobie sprawy z tego raportu, ale stracili zdolność do cieszenia się życiem, łatwo i szybko leczone kombinacją krótkoterminowej psychoterapii i nowoczesnych leków przeciwdepresyjnych. Jeśli nie ufasz leczenie farmakologiczne może korzystać tylko z psychoterapii, ale metoda ta wymaga więcej czasu, a tym samym więcej zasobów finansowych. Wielu moich pacjentów z depresją początkowo nieufność leki przeciwdepresyjne, wierząc, że są uzależniające i są „uzależniony”.

Jednak nowoczesne leki przeciwdepresyjne nie uzależniają, a przy odpowiednim doborze i wspierających ludzi psychoterapii zrozumieć, jak wydostać się z depresji w ciągu kilku tygodni.

Oto kilka objawów depresji:

  • Nic nie podoba
  • Nic ciekawego
  • Trudno się skoncentrować, pamięć służy
  • Życie jest niepokojąca, a nawet strachu
  • Stała zmęczenie, brak siły
  • Trudno iść spać, trudno jest się obudzić, obudzić się w nocy
  • Anoreksja
  • Wygaśnięcie pożądania seksualnego
  • Uczucie ciężkości lub ciśnienia, ból w klatce piersiowej splotu słonecznego głowy
  • Autonomiczne objawy: suchość w ustach, zaparcia, itp ..

Jeśli dwa lub więcej objawów posiadać więcej niż 5-7 dni powinna szukać pomocy u profesjonalisty, który wie, co leczenia depresji.

Zadzwoń do mnie lub innego lekarza, przychodzą na konsultacje. Możesz anonimowo zadać mi pytania na ten temat w naszym dziale Pytania i odpowiedzi .

Share →