W pierwszym tygodniu po zapłodnieniu

W pierwszym tygodniu po zapłodnieniu

Zacząć zrozumieć prawidłowo przeprowadzić rachubę w pierwszym tygodniu ciąży. Należy odróżnić położniczego pierwszym tygodniu, w pierwszym tygodniu od poczęcia i pierwszym tygodniu po zwłoki.

Położnicze pierwszym tygodniu – termin, który rozpoczyna się pierwszego dnia ostatniego cyklu menstruacyjnego jest to, że kiedy został poczęty przyszłe dziecko. Położnicy odliczyć okres przed urodzeniem jest z tego tygodnia.

W pierwszym tygodniu po zapłodnieniu, ciąży uważa się za trzecim obstetric tygodni. Wyodrębnia się w postaci pierwszego tygodnia ciąży z opóźnieniem. Jest on uważany za piątym położnych.

Czując się w pierwszym tygodniu ciąży

Pierwsze dwa tygodnie są położnicze całkowicie niewidoczny dla kobiet. Dlatego uczucie w pierwszych tygodniach ciąży położniczego nieobecny, ponieważ ciało jest po prostu przygotowuje się do nadchodzącej ciąży. Jak na trzeci tydzień położniczych lub w pierwszym tygodniu od poczęcia, to nie są żadne widoczne objawy.

Kobieta może wystąpić senność, osłabienie, zmęczenie, uczucie ciężkości w brzuchu, nie może być zmiana nastroju, to jest charakterystyczne uczucie napięcia przedmiesiączkowego.

Jak to pierwszy tydzień ciąży jest ważne. Kobieta powinna być bardzo ostrożnym, aby leczyć się. W pierwszym tygodniu po zapłodnieniu jest bardzo ważne.

Fakt, że ryzyko poronienia w pierwszym tygodniu ciąży, jest bardzo duża. Najczęściej ten występuje z powodu jakichkolwiek wad płodu lub z powodu choroby matki, a następnie w tym przypadku warunki do prawidłowego rozwoju zarodka po prostu nie są dostępne.

Objawy ciąży w pierwszym tygodniu

W piątym tygodniu obstetric lub pierwszym tygodniu ciąży objawów po upływie wystarczająco jasny. Zobaczmy, jak się okazuje, w pierwszym tygodniu ciąży.

W zasadzie pierwsze oznaki ciąży 1 tydzień (piąta położnicze) są:

 • opóźnienia miesiączki. Właściwie jest to jasny znak ciąży;
 • senność, zmęczenie i osłabienie. Wynika to z obniżenia ciśnienia krwi. W celu zwiększenia ciśnienia nie jest konieczne zastosowanie leków. Wybierz się na spacer na świeżym powietrzu i wypić kawę lub herbatę, ale nie bardzo trwałe;
 • nudności rano. Nudności w pierwszym tygodniu ciąży toksemii zwiastuje zaczyna.

  Jednak poranne mdłości w pierwszym tygodniu ciąży jest dość rzadkie i nie przejawia wszystkie kobiety. Niektórzy nie mogą wystąpić nudności w czasie ciąży;

 • zwiększona percepcja różnych zapachów;
 • nieoczekiwane atrakcją do produktów, które wcześniej nie lubią, lub odwrotnie.

  Zwiększony apetyt. Wcześniej, uwielbialiśmy kurczaka, a teraz tylko jeden jego przyczyny rodzaju nudności. Albo, że nie mógł znieść wątrobę, a teraz zjada jej policzkach. Czasem nawet chcą jeść, na przykład, gliny, kredy, czy cokolwiek innego w tym rodzaju;

 • uczucie ciężkości w brzuchu;
 • obrzęk piersi, tkliwość sutków.

  Te uczucia są bardziej bolesne niż te, które zaczęły Kobieta doznaje się podczas miesiączki lub przed nim;

 • Temperatura podstawowa wzrasta. Ta temperatura jest mierzona w odbycie, odbytnicy, a to z pewnością rano nie wstanie z łóżka.

  Jeśli nastąpiło poczęcie, a następnie termometr można zobaczyć 37 stopni lub powyżej. Jednakże, temperatura nie jest basal dokładny symptom, a względne. Dlatego nowoczesne lekarze płacą bardzo mało uwagi do niego;

 • Nieznaczny wzrost macicy. Uwaga może to być tylko lekarz z badania ginekologicznego;
 • pozytywny wynik testu ciążowego. Najczęściej w tak wczesnym czasie, wyniki nie są jasne. W tym czasie, z reguły, na pasku testowym z drugim ledwo zauważalne.

  Aby kupić wiarygodnych testów wynikowych o wysokiej czułości.

To na tej podstawie możemy określają ciąży w pierwszym tygodniu. Aby upewnić się, że można zrobić badanie krwi hCG lub wziąć miednicy USG. Ultradźwięki w pierwszym tygodniu ciąży należy wykonać 5-7 dni opóźnienia, to znaczy koniec tygodnia. Nie należy mylić w pierwszym tygodniu po opóźnieniu (piąta położniczej) z pierwszego tygodnia po zapłodnieniu (trzecia położnicza).

Ponieważ termin ten USG pokaże nic.

Jak przerwania ciąży w pierwszym tygodniu?

Zdarza się, że w ciąży, ale nie jest pożądane, a następnie decyzja o jej rozwiązaniu. Przerwania ciąży w pierwszym tygodniu, można użyć aborcji medycznej, zastosowanie jedynie w początkowej fazie. Przerwanie musi koniecznie się pod nadzorem lekarza. Wciąż myślę o mojej decyzji.

Przecież każda aborcja ma wiele przeciwwskazań i stanowi zagrożenie dla zdrowia kobiet.

Share →