W stylu "Ethno": Ethnic Clothing

W stylu "Etno": Etniczna Odzież

Czy potrzebujemy etniczne ubrania w dzisiejszym bogactwo wyboru pomiędzy nowym i z sezonu na sezon, bardziej modne fanaberii projektantów na całym świecie? Być może powinniśmy, gdy jest on tak popularny. Etniczne Strój jest idealny na swoją oryginalność i co duchowości.

On zawsze jest pełne historii, a jeśli mówimy o tak blisko do pierwotnego nowoczesnych strojach etnicznych, to każdy szczegół, każdy przycisk, wstążki, złożyć spódnice lub rysunek przesiąknięty tradycjami, która prowadzi jeden lub innej grupy etnicznej od wieków. Odsetki, w stylu ludowym stroju zawsze było ogromne. „nowych” produktów z różnych krajów na przestrzeni lat tak przyswojone, że czasami nie występuje, że niektóre kawałek ma egzotyczne korzenie WC.

Józefina, będąc drugą połowę francuskiego cesarza Napoleona rozrywkę namiętną miłość do Prowincji Przylądkowej Wschodniej, etole, szale, bogato ozdobione różnego rodzaju błyszczących szlachetnych dodatków do prawdziwej wschodniej szerokiego umysłu. Wkrótce w bardziej powściągliwy europejskiego imperium, zaczęła szyć etole, szale, korzystając z możliwości już własny przemysł – tkaniny, inne kolory, bardziej rygorystyczny projekt. A dziś, owinięta w świetle szal z szyfonu z Carolina Herrera, niewiele osób pamięta, że ​​to tylko część bardzo zmodernizowanego stroju etniczne.

Po długiej przerwie, w pierwszej połowie XX wieku, nowa fala sukienki i garnitury ludowych, którzy przyjechali z różnych części, pokryte ciężar świata teraz. W latach siedemdziesiątych, z rozkwitu stylu hippie wyraził duże zainteresowanie pacjentów z długo płynących indyjskie sukienki i liczne ozdoby. Ameryka ugrzęzła w stylu reggae z muzycznej Afryki niezbędnych atrybutów szalonych kolorach.

Etniczne fala dostaje się do tych luk, w których dostęp został zamknięty przez tak długi czas, a teraz nic nie może usunąć mocno zakorzeniona i stale przekształcane z designerskim stylu lekką ręką.

Etniczne Strój nie musi istnieć w oryginalnej postaci, w jakiej jest on wpisany w tradycji narodu, który jest pożyczone. Etniczna Odzież podzielona na etnograficznej kostium, wykonany wszelkie stylistyczne zasady, ważne dla jednej lub innego narodu. Ale przede wszystkim, że miażdży mody garnitur Ludowej własnych potrzeb, wykorzystując tylko jej motywy.

U szczytu popularności dzisiaj w greckim stylu sukni z tkanki światła lub bardziej gęsty, z paskami na ramię, jedna szeroka ramiączkami w formie okrągłej pętli poprzez szyjkę, z dużą ilością bujnych draperii.

Sezon letni ponownie i ponownie otwiera drzwi Indian mody z tuniki z szyfonu i sundresses, bogato ozdobione małych i dużych kwiatów.

Afrykański mody bardziej wymowny, więc jest to rodzaj ozdoby symboliczne mogą być zawarte w szafie w dawkach, które mogą być oryginalny mod, nie przekracza granicy dobrego smaku.

Etniczne Zestaw nie jest w całości, o ile oczywiście nie będzie tematu karnawał lub imprezę. To zajmuje tylko kilka elementów stroju (tradycyjnego malarstwa, zwłaszcza cięcia), aby wyrazić szacunek dla obcej kultury, a jednocześnie, aby pokazać swój własny styl, w którym fragment etniczna będzie niewątpliwie wydarzeniem.

Share →