W tym tygodniu w człowieku rośnie do 34 cm i waży ...

W tym tygodniu w człowieku rośnie do 34 cm i waży 900 gramów w ciągu. Kiedy Ciąża 27 tydzień zdjęcia Dziecko może odbijać się w trakcie ssania zaczepy nie tylko, ale także nogi. Płuca nie są jeszcze wystarczająco dojrzałe oddychania spontanicznego, ale z pomocą urządzeń specjalnych dzieckiem bardzo zdolnym do oddychania w przypadku przedwczesnego porodu.

Obecnie lung dziecko zaczyna tworzyć szczególne składnik – sufraktanta, którego odpowiednia ilość będą powstawać w czasie dostawy i łatwo pęka i napełniania powietrzem z pierwszego oddechu.

Głównym osiągnięciem 27 tygodni – możliwość otwierania oczu i powiek migać. Ponadto nie mniej aktywnie rozwija słuch. Dziecko rozróżnia głosy rodzicielskich i bicie serca matki staje się lepiej kołyski.

Przez długi czas po urodzeniu najbardziej komfortowym i cichym miejscu mu w ręce matki, przytulić.

Kiedy ciążowy 27 – 28 tygodni. dziecko już zajmuje całą wnękę macicy, ale mogą poruszać się i zmienia swoją pozycję. Funkcje w pełni uformowane, fałdy skóry stopniowo wygładzone, więc dziecko staje się coraz bardziej atrakcyjny wygląd.

Stan mama nie ulegnie radykalnym zmianom. Jeśli nie ma żadnych problemów zdrowotnych, w tym ciąża jest przenoszona dość łatwo i przyjemnie. Główne problemy wpływające ciążowy 26 – 27 tygodni – tym obrzęk. One odczuwane przez większość kobiet ciężarnych, jedyna różnica polega na stopień.

Lekki obrzęk przynieść mom dyskomfort, ale nie ma istotnego wpływu na dziecko.

Share →