Warsztaty: Jak usunąć podwójny podbródek

Warsztaty: Jak usunąć podwójny podbródek

Zjawisko, znany jako «podwójny podbródek», – to tylko tłuszcz podskórny, który gromadzi się wokół szyi i tworzy nieprzyjemny efekt saggy skóry. Zazwyczaj pojawia się w podbródek kobiet po 30 latach, pełny. Efekt brzydkie staje się szczególnie widoczne, gdy ustawiona niska żuchwę lub gdy głowa jest pochylona w dół.

Okazuje się, że z podwójny podbródek dość łatwe w obsłudze, głównym – przestrzegać prawidłowej diety i kurs fitness. FashionTime – z porad na pozbycie się nieprzyjemnych problemów.

Walcz z podwójnym podbródkiem na dwa sposoby. Pierwszy – popularne dziś niewielkie chirurgii plastycznej – pewnością najłatwiejszy: tylko małe nacięcie poziome podskórnej tkanki tłuszczowej, pompowania kilka szwów i około dwóch tygodni w okresie pooperacyjnym. Jednakże, jak w przypadku każdego zabiegu chirurgicznego, operacja może powodować komplikacje i najbardziej nieoczekiwanych niepożądanych. Drugi – dłużej i wymaga ciągłej pracy i cierpliwości.

Eksperci jednogłośnie uważają, – pomóc radzić sobie z podwójnym podbródkiem przez ćwiczenia może być. Specjalne metody ćwiczeń twarzy, które są przeznaczone do wyrównywania powierzchni szyi i żuchwy, w przypadku prawidłowego stosowania pozwoli Ci zaoszczędzić od nieprzyjemnego wada w możliwie najkrótszym czasie. Którędy iść?

Celem operacji dla podbródka jest skurcz mięśni poniżej dolnej szczęki i jednoczesnego ekstrakcji tłuszczu z problematyki. Po zabiegu, chirurg robi doskonałą pionowego nacięcia pomiędzy fałdami mięśni szyi i szczęki. Końce są zszywane w celu zmniejszenia i następnie sprasowywanie krotnie szczęki. Postępowanie w chirurgii plastycznej jest uważana za jedną z najbardziej proste i stosunkowo tanie.

Wszystkie ślady nacięć zwykle ustępują po miesiącu, ale tendencja do Tęgość podwójny podbródek może wrócić bardzo szybko – a następnie druga operacja jest już ryzykowne.

Subtelności chirurgii plastycznej: wywiad z WZA chirurg kliniki

Przed skorzystaniem z pomocy lekarza, można spróbować walczyć problemu na własną rękę. Gimnastyka nie musi przydzielić stały czas: prosty zestaw ćwiczeń, które możesz zrobić podczas gotowania obiadu, pod prysznicem, w miejscu pracy lub na spacer z psem. Pożądane jest, oczywiście, że w ten sposób, że nie widać tych, którzy nie mogą zrozumieć, co się dzieje – podczas gimnastyki osoba nieświadomie zniekształcone twarze i budować.

Master Class: ćwiczenia dla twarzy

Złożonym w celu zmniejszenia podwójnego podbródka

Przed każda sesja gimnastyka twarzy staram się robić masaż dwóch minut z obszaru problemowego miód (dla tych, którzy są uczuleni na miód, proponuje się zastąpić wiele masażu z sokiem z cytryny i cukru). Rub podwójny podbródek do zaczerwienienia i pozostawić do wyschnięcia na min. Miód spłukać ciepłą wodą.

Należy mieć na uwadze, że nie jest konieczne wykonanie wszystkich ćwiczeń. Wystarczające do ustalenia trzy-pięć z najbardziej ulubionym i nie zapomnij zrobić ich codziennie kilka razy. Jeśli nie uciekać, efekt będzie widoczny w ciągu kilku tygodni.

Pociągnąć dolną wargę mocno w dół, odsłaniając maksymalna zęby dolne. Trzymaj szczękę w tym stanie przez około 30 sekund, a następnie rozluźnij dolnej powierzchni i powtórzyć. Nic, że podczas ćwiczeń nie są najbardziej atrakcyjne z punktu widzenia świata.

Ale to jest bardzo skuteczne. Powtórz odbioru 7–10 razy na cykl.

Połóż się na plecach, trzymając głowę na wadze. Podnieś głowę i naprawić swoje spojrzenie na nogi. Powtórz mile widziane 15–20 razy.

Wyobraź sobie, że twój podbródek wisi ciężki ładunek. Prezentowane? Teraz spróbuj go podnieść bez użycia rąk. Powoli wyciągnij brodę rzucając głowę do tyłu i mięśnie szyi wysiłku.

Powtórz odbiór 5–6 razy.

Ćwiczenie 4.

Przechylić głowę w lewo, przesunięcie szczęki do lewego ramienia. Przytrzymaj głowę w tym stanie przez 30 sekund, a następnie przenieść napięcia na prawej stronie i zrobić to samo. Powtórzyć sekwencję ruchu do 5 razy w każdym kierunku.

Mocno ściśnij ołówek między zęby i spróbować «napisać» lub «rysować» im coś w powietrzu. Dla optymalnego efektu «napisać» codziennie, kilka razy.

Rzut głowę do tyłu i postarać się o dolną wargę do czubka nosa, na przemian przesuwając w górę iw dół żuchwy. Powtórz 5 razy.

Maksymalne odkształcenie górną i dolną krawędź. Bez usuwania napięcia, powiedz dźwięki «w» i «i» — więc nie tylko zmagają się z podwójnym podbródkiem, ale również trenować i wzmocnić mięśnie dolnej części twarzy.

Siedź prosto (bardzo wygodny do przeprowadzenia tego ćwiczenia przed telewizorem). Umieść spód podbródka do dwóch zaciśniętymi pięściami i spróbować obniżyć podbródek, przeciwdziałanie pięści ruchu. Powoli wyciągnij rękę.

Powtórz odbioru 7–10.

Wyprostuj i spłaszczyć piersi. Ręce, podnieś krawędzie ramion jak najwięcej i wyciągnąć szyję się, wciskając dłonie na jej ramionach. Oglądaj uważnie tak, że ramiona nie są podniesione. Weź wdech, powoli policzyć do 10, wydech, a następnie całkowicie rozluźnić mięśnie.

Powtórz ćwiczenie 5–7 razy.

Szukaj biblioteka domu ciężką książkę, umieścić go w dół i chodzić po pokoju co najmniej 5 minut. Uważaj, aby plecy były proste, ramiona wyprostowane i jego wysoko uniesioną głową. Zauważ, że to ćwiczenia nie tylko pomagają usunąć podwójny podbródek, ale także rozwijać wdzięku chodu.

Nic dziwnego, że jest często z supermodelką.

Share →