Wartość dla właściciela tatuażu i jego znaczenia w życiu.

Wartość dla właściciela tatuażu i jego znaczenia w życiu.

Porozmawiajmy trochę o sztuce, wszyscy rozumieją, jaką rolę w życiu człowieka może odegrać sztukę. Podziw, szacunek, psychologiczny wpływ na ludzi i więcej, że to rola sztuki w osobie. A sztuka sztuki tatuażu, moim zdaniem jednym z najpotężniejszych czynników psychologicznego wpływu na osoby żyjącej z nas na co dzień.

Od tatuażu stosowane na ludzką skórę i pozbyć tatuażu jest dość trudne tu etapach ze względu na aspekt psychologicznej.

To jest bardzo ważne dla tych, którzy postanowili zrobić sobie tatuaż, ponieważ osoba musi pokonać pewną „barierę”. Oczywiście każdy ma swój własny powód, który będzie się na tatuaż, i trzeba, aby w pełni zrozumieć, dlaczego się na tatuaż. Z drugiej strony, człowiek jest istotą społeczną. I tak próbuje wyrazić siebie, podkreślić i pokazać swój wygląd stanowiska w społeczeństwie.

Co rozumiesz sztuki tatuażu, a nie tylko stosować się do rysunków ciało zauroczenie mijania i napisał ten artykuł, aby pomóc Ci zrozumieć, co sztuką tatuażu w życiu człowieka i społeczeństwa.

Aspekt psychologiczny tatuażu na ciele jest ściśle związana z motywem imitacji lub fałszywych względów estetycznych. W niektórych przypadkach, może je sprowokować ojca odzwierciedla zjawisko. Cóż, jeśli jest robione celowo z pełnym zrozumienia charakteru i celu, a następnie tatuaż staje się swego rodzaju wizytówką mimo zapewnienia człowiekowi pewien obraz, nie pozwalając Właściciel porzucić go i zapomnij o doświadczenie karną.

Czasem tatuaż jest stosowany do ciała może cię kontrolować, zło tatuaż sprawia, że ​​jesteś tym, kim jesteś, tak, pamiętam, że na początku jest to tylko rysunek nie ponosi semantyczną ładowanie i nie musieli dostosować się do tatuażu, wytatuowane powinny pomóc w życiu lub po prostu ozdoba i bez że piękne ciało. Bardzo często, psychologowie doradzają ludzi zaplątanych w sobie, czy w otaczającym ich świecie, aby zrobić sobie tatuaż i to nie bez powodu. Dla takich ludzi, tatuaż ma wielkie poczucie, że pozwala im się przebić przez ich problemy, stres lub napięcie.

Tatuaż – odbicie swojej postaci.

Amerykański psycholog K. Machover przeanalizował charakter obrazów są stosowane. Wynik wykazały następujące tendencje i wzorce. Oto niektóre z nich:

Bieganie

– pragnienie ucieczki, ukrycia, aby uciec; mierzona stymulacji zrównoważone.

– witalność. Big doskonale zdaje sobie sprawę z konieczności, niezadowolenie; małe oznaki upokorzenia. Zmierz dokładnie narysowane dotyczą relacji z innymi, ich wygląd.

– zamknięte lub ukryty pod rondem – dowody silnym pragnieniem uniknięcia nieprzyjemnego efektu wizualnego. Duże, szeroko otwartymi oczami lęk, niepokój, potrzeba ochrony.

– symbolem agresji. Specjalny znak agresji wyraźnie prześledzić zęby. Usta jak klaun zmuszony serdeczność.

Bez jakiegokolwiek charakteru lub funkcji jamy ustnej nie jest w stanie wpływać na innych werbalnie.

– jest traktowana jako symbol płeć, ale jest kontrowersyjna.

– ramion, nóg Funkcja wpływ na świecie.

Ręce muskularne

– może wymagać siły fizycznej, zręczności.

Stopy Wsparcie w działalności; szeroko rozstawione nogi dyktować, pewność siebie.

Tak więc w niektórych przypadkach może się charakteryzować osobowości człowieka przez formę rysunków umieszczonych na ciele. Na przykład, osoba, na pierwszy rzut oka skromny i spokojny, ma kilka tatuaży agresywnych. Co to oznacza? Alternatywnie, silny ukryty agresja społeczeństwa lub jest skierowane przeciwko kobiety (w zależności od charakteru tatuażu). Ale najbardziej prawdopodobne jest to człowiek, który szuka agresywnych obrazów, aby zrekompensować ich niepewności i słabości. Dlatego należy rozważyć tatuażu w ogólnym kontekście, biorąc pod uwagę wszystkie szczegóły i wywiadów.

Opierając się na tatuaż ciała, którego wartość ma znaczenie, wskazuje utrachivanie własną osobowość i zastąpić go osobowość pseudo.

Spowodowanie konkretnego obrazu, należy mieć na uwadze, że oprócz pierwszego, leżącego na powierzchni wyjaśnienia tej czy innej figury, rozumieniu, jest drugi, głębszy, aby wyjaśnić ich poziomu duchowego i religijnego. Komunikacja z tatuaże symbol tych interpretacji daje wgląd w duszę rysunku, aby wyjaśnić swoje prawdziwe znaczenie. W związku z tym, spójrz na słownika symboli X E. Kerlota i opis niektórych zdjęć.

– we wszystkich kulturach, z Chin do Morza Śródziemnego alegoria sprawiedliwości i długowieczności, a także sprawiedliwego i współczującej duszy.

– Wysokości postaci ducha, jak słońca. W egipskiej rysunku systemu hieroglifów orła, jest ciepło życia, początek dnia, przedstawił się A. Orzeł odnosi się do elementów powietrza i ognia. Charakteryzuje się nieustraszony prędkości lotu, związek z piorunami i ogniem i rytmu oznacza heroiczną szlachetność. Orzeł w powietrzu jest lew na ziemi, więc czasami jest przedstawiany z głową lwa.

W sarmackiej sztuki orzeł jest symbolem błyskawicy i wojowniczych zajęć.

– Wbrew orzeł ptak ciemności i śmierci.

– Światło świeci w ciemności, symbol ducha. Jednak gwiazda rzadko ma jedną wartość. Ona ma skłonność do dwuznaczności.

Ale w każdym razie, że obsługuje męstwa, które sprzeciwiają się z siłami ciemności. Nic dziwnego, że wartość ta jest zawarta w logo sztuki na całym świecie. Nagrywanie Gwiazda jest symbolem mistycznego centrum energii rozszerzającego się wszechświata.

Najczęstszym pięcioramienna gwiazda. W czasach egipskich hieroglifów oznaczało wspinaczkę na górę i stanowi część takich słów jak edukować, edukować, nauczyciela i przyjaciela.

– symbolem męstwa Rzymian i Egipcjan. Nordyckiej mitologii opowiada o potwornej wilk Fenrir, zerwać łańcuchy żelaza i kajdany i ostatecznie zamknięta we wnętrzu ziemi. Mówiono też, że w czasie zmierzchu na koniec bogów świata jest potwór uciec z niewoli, a pożre słońce.

Tutaj w lewo jest symbolem zła na nachylenie.

– symbol dzikości i męstwem. Jak tygrys i pantera, wyraża jakość agresji i mocy lwa bez jego wartości słonecznego.

– Symbol reprezentujący odwrotność symbol miecza. Jest to związane z zemsty i śmierci, a także ofiary. Krótka krawędź noża oznacza prymat instynktownych sił, którzy są uzbrojeni, a długi miecz reprezentuje duchową moc jego właściciela.

Wiedza o głębszym znaczeniu szczególnym symboliki pozwala, z jednej strony, właściwie ocenić i scharakteryzować jego właściciela, z drugiej strony umiejętnie podejść do kwestii stosowania własnego ciała rysunków (jeśli jesteś dojrzały). Mimo, że przed podjęciem decyzji o zdobią się w ten sposób, należy mieć na uwadze doświadczenia innych towarzyszy, w (nie) szczęścia, który później żałował swoich działań. W niektórych przypadkach czynnikiem naśladowania nie jest najlepszym doradcą.

Te artykuły mogą być zainteresowani:

Share →