Warunki korzystania z opieki dla włosów suchych

Warunki korzystania z opieki dla włosów suchych

Pielęgnacja włosów suchych wymaga szczególnej opieki, dokładność i prawidłowość. Po tym wszystkim, że ma na myśli nie tylko zewnętrznego wpływu lokalnej, ale również prawidłowe odżywianie i codziennej rutyny

Włosy suche czasami dostarczane do ich właścicieli porządnych wysiłki. Przecież ten typ włosów jest szczególnie wrażliwe na zmiany klimatu, nieodpowiednie kosmetyki, regularne stosowanie stylizacji. Ponadto, nawet w trybie dziennym, brakiem snu lub niewłaściwa dieta może prowadzić do zwiększenia suchości i kruchości.

Więc jeśli znajdziesz się objawy suchości włosów, podejścia do rozwiązania problemu kompleksowo. A potem włosy zachwyci Cię piękno, siłę i zdrowie!

Pielęgnacja lokalne do włosów suchych

Włosy suche, jak żaden inny, trzeba dbać. Po tym wszystkim, prawie każdy drażniącego wpływu na ich zdrowie. A to oznacza, że ​​musisz nieustannie daje im dodatkowe jedzenie, unikać procedur i warunków, suszono je bardziej. Głównymi czynnikami lokalnej opieki (zewnętrznego lub lokalnym) na suche włosy są następujące:

Regularne posiłki włosów

Aby na włosy błyszczały zatrzymał pushitsya się elastyczna i miękka, nie należy zapominać, aby rozpieszczać swoje różne fundusze specjalne – maski i balsamy, kompresja i ablucji. I nawet jeśli nie są w stanie przejść profesjonalną pomoc, to nie powód, nie dbają o loki. Można to zrobić dość naturalne, domowe maski do włosów suchych. które wcale nie są mniej skuteczne i efektywne niż w przemyśle kosmetycznym.

Mycie włosów

Dojazd do mycia, należy pamiętać, że suche włosy nie lubią ciepłą wodę. Umieść ciepłą temperaturę w trakcie postępowania, a następnie przemyć je chłodny wywar z ziół. Dobry w walce z suchym pokrzywy, dziurawca, rumianku, nagietka.

Należy również pamiętać, że szampon nie należy stosować na włosy w postaci stężonej. Będzie znacznie bardziej przydatna, jeśli przed procedura jest nieco rozcieńcza się wodą, a przyczyną włosy już uzyskać piankę. Więc nie złamać zasadową równowagę skóry głowy i włosów.

Suszenia i stylizacji

Suche włosy nie lubią suszarki do włosów, żelazka i lokówki. Więc staram się ich używać jak najmniej i tylko wtedy, gdy jest to absolutnie konieczne. Gorący wpływ wpływa na gospodarkę wodną włosów, ale efekt staje się krucha i przekroju. Wybierz bardziej łagodny sposób układania.

Na przykład, po umyciu włosy delikatnie osuszyć, a następnie dokręcić je za darmo «Dulko» lub «Uprząż», Po wysuszeniu rozpuszczenia. W rezultacie uzyskać dobre naturalne loki.

Zastosowanie stylizacji włosów

W nowoczesnej kosmetologii od dawna stanowiła środek do wszystkich rodzajów włosów. To pozwala wybrać dokładnie to, co jest dla Ciebie. Nie ignorować ostrzeżeń i instrukcji umieszczonych na opakowaniu.

Korzystanie samej stylizacji nie jest niebezpieczne, szkodliwe wykorzystanie «nie tych,» oznacza.

Czesanie włosów

Suche włosy są często kruche i łatwo pomylić. Spróbuj podejść do procesu czesania starannie i cierpliwie. Nie ciągnij lub oderwać włosy.

W ten sposób zranić je jeszcze bardziej. Lepiej jest stosować procedury grzebień wykonany z naturalnych materiałów. Mimo, szczotki do masażu i wygodne, ale stymulują procesy sekcję włosów.

Pielęgnacja skóry głowy

Często ilość włosy ma wpływ na stan skóry głowy. W związku z tym, należy zwrócić uwagę na jej uwagę. Na przykład, jeśli czujesz wysuszanie lub skalowanie powinno być przynajmniej regularnie wcierać specjalne środki zwilżające w skórze głowy.

Ale jeszcze lepiej, natychmiast skonsultować się z dermatologiem i dowiedzieć się, co jest przyczyną problemu.

Global Care do włosów suchych

Suche włosy są często reakcją na stres, nieudana kampania do fryzjera lub diety. Dlatego też, nie należy tylko dbać o zamkach lokalnie, ale na całym świecie i spojrzeć na problem. Główne czynniki wpływające na jakość włosów mogą być:

Niedożywienie

Jeśli zauważysz pierwsze objawy suchości włosów, przeglądu diety. Żadna zewnętrzna maska ​​nie pomoże, jako produkt zamienny w 2-3 codziennego menu. Jeśli włosy były suche, więc nie ma wystarczającej ilości witaminy A. Oznacza to, że należy dodać do diety marchew, dynia, papryka, szpinak, brokuły, produkty mleczne.

Brak snu

Jeśli jesteś na tyle regularnie, snu lub nie są zgodne z trybu uśpienia, a następnie zostanie ona przekazana po włosach. Staraj się spać przynajmniej 8 godzin dziennie i to zrobić w okresie od 21.00 do 9.00. Te zegarki są najbardziej odpowiednie do odzysku.

Działanie szkodliwe

Przez ten czynnik można przypisać jako wpływem środowiska, a twoje wycieczki do fryzjera zrobić trwałą lub farbować włosy. Ale jeśli w pierwszym przypadku, to niestety nie wszystko (z wyjątkiem przenieść do życia w czystym miejscu) zmiany, w drugim, to wszystko zależy od ciebie. Staraj się unikać takich procedur. A jeśli nie ma wyboru, a następnie dać pierwszeństwo mniej nasyconych chemicznie leków.

Wynik nie może być stabilna, ale w tym samym czasie i są mniej szkodliwe.

Należy również pamiętać, że w sezonie, charakteryzuje się gwałtownych zmian temperatury i wilgotności powinien być szczególnie ostrożny w pielęgnacji włosów suchych.

Proszę dać swoje zdrowie włosów i urody!

Share →