Warunki uprawy ogórki, arbuzy, melony (zalecenie wideo)

Warunki uprawy ogórki, arbuzy, melony (zalecenie wideo)

Chcesz rozwijać przyzwoity plon ogórków, arbuzów, dyni, melonów, a następnie przedstawić wam postać zalecenia specjalisty z upraw ekologicznych Natalia Pietrowa, w którym ona będzie z wami podzielić się swoimi doświadczeniami i dać cenne wskazówki.

Jak już wiesz, ogórek jak woda, prąd, jedzenie, ale przede – Kształtowanie właściwych dostaw. Bardzo dobrze, jeśli masz do tego kultury łóżku ciepła, zapewniając ciepło nie tylko systemu korzeniowego, ale nie jest organiczne. Organiczne zaczyna przetwarzane, uwalniając dwutlenek węgla, w wyniku dobrze rozwiniętego systemu korzeniowego, co przyczynia się do doskonałej wzrostu ogórków.

Ponadto, sadzonki na zewnątrz, gdy pożądane jest pokrycie materiału pokrywającego. Lepiej, oczywiście, nasiona kiełkują w domu. Ale są pewne trudności, ponieważ ogórki są bardzo lubi światła, więc na pewno potrzebują światła, które dostarczają do domu trudno. Również rodzimych sadzonek sadzenia w glebie bardzo często chory, który wymaga czasu. Dlatego najlepiej jest sadzić sadzonki, które ma tylko 2-3 liści.

Nie mniej ważnym warunkiem uprawy dobrych zbiorów – rozdrabnianie.

Jeśli są Państwo zainteresowani w formie zaleceń Natalia Pietrowa, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie można go obejrzeć w każdej chwili. Obfitych żniw!

Share →