Większość usta świata

Większość usta świata

Takie powiedzieć: „Widząc raz da się zapomnieć.” Mówimy o dziewczyny, które nie są jak inni. I tu można wymyślić, co kryje się za tym inności: niesamowite piękno i beznadziejnej głupoty, które pociąga za sobą szkody.

Panna Jessica Rabbit

Główną cechą młodego rezydenta Rosji Christina Ray – usta. Peterburzhenka 15 lat chciałem być jak słynne postaci kreskówki Jessica Rabbit z filmu o królika Rogera. Ten biust i polnogubaya rude piękności z odważnych i zmęczony wygląd.

Dlatego Christina postanowiła, aby się ogromna ilość zastrzyków silikonowych. Jak dotąd jednak, oczywiste podobieństwa do kreskówki nie jest widoczny, ale dziewczyna dokłada wszelkich starań, aby zrealizować pragnienie dzieci w życiu.

Teraz Christina Ray niewiele ponad dwadzieścia lat. W ciągu siedmiu lat doświadczeń na siebie zrobiła o sto zastrzyki w ustach. Jednak i ta dziewczyna nie zamierza przestać.

Ona jest dumna z jej usta, które, nawiasem mówiąc, do tej pory, są największe na świecie.

Dziewczyna z kompleksów

W wieku 15 lat, uczennica, był pewien, że wszystkie problemy w swoim życiu na jej wąskie usta. Z tych na jej twarzy, że uważała się za brzydkie. Poza tym ciągle zastraszany przez kolegów z klasy w szkole. Aby pozbyć się tego stanu rzeczy Christina Ray zdecydował się ekstremalnych środków.

Odwróciła się do chirurga plastycznego z prośbą, aby zwiększyć jej usta. Perfekcyjne usta, jego zdaniem, jest również opisany. Chciał sam jak w kreskówce beauties Jessica Rabbit.

Były Christina

Christina Ray (który, nawiasem mówiąc, pracuje w jednej z petersburskich salonach Manicurist) wydane na jej atrybutów urody około 7000 dolarów. To, ile pieniędzy wydaje się na zastrzyki silikonowe. Wszystkie wydatki na lekarzy wziął rodziców Ray.

Dziewczyna już sobie sprawę, że zależy od chirurgii plastycznej, ale przyznaje, że nie może przestać. Ona nadal odwiedzić lekarzy i zwiększenie już napompowane usta.

Dziewczyna mówi, że rodzice pogodzili się z faktem, że ich dziecko jest lekko zmieniony. Oto co mówi o nim: „. Mama i tata znosić, bo ich i jedyną córkę kochał”

Za każdym razem, Christina Ray zgadza się, aby wstawić się w ustach więcej silikonowych implantów, jeśli chodzi o procedury korekty. A ona rozumie, że ta operacja nie jest przyjemny, jako „bardzo bolesne”, ale nadal zgadza się na tej samej opłaty dla każdej procedury około 70 dolarów.

Wybitni usta

W przypadku, gdy nie pojawił się dziewczyna, od razu zwraca na siebie uwagę. Widoki są skierowane tylko w jednym miejscu – usta, które są naprawdę znakomite. Christina Ray uważa, że ​​patrząc na nią, bo w końcu „wygląda fantastycznie.” Dlatego peterburzhenka czuje się szczęśliwy.

Ona nawet ignoruje żart i nieleśne odpowiedzi na twój adres nieznajomych przechodniów.

Jednak, spuchnięte wargi, a nawet zaangażować uwagę, ale takie widoczne części ciała nie rozwiąże problemów w jego życiu osobistym Christina. W Ray nie jest obecnie młody człowiek. Ale ona nie daje się znaleźć bratnią duszę, a jednak wdzięczny za usta, wygląda wyjątkowo.

Warto zauważyć, że usta nie kolidują z Christine żyć pełnią życia. Ona twierdzi, że normalnie jeść, mówić, a nawet pocałunków, jak ona przed chirurgii plastycznej. Dziewczyna nie koliduje z żadnym bólem po interwencji chirurgów.

Christina Ray dziś

Teraz Christina Ray chce pobić swój własny rekord, a twoje usta jeszcze bardziej. Ponieważ uważa je za niewystarczające pulchna. I jak tylko dziewczyny będą miały możliwość, że planuje pójść jeszcze dalej w organizmie. Mianowicie, powiększyć piersi aż do kubka do kubka DD Po tym C., chce zmienić kształt nosa i sprawiają, spiczaste, jak elf uszu.

Taka dziewczyna jak są różne.

„Faktycznie, chciałbym dostać się na życiu jak najwięcej ekstremalnych, na przykład wyglądać moich ulubionych postaci z kreskówki, więc chcę mieć moje usta były najbardziej na świecie. Uważam, że jestem uzależniony od tego pomysłu, ale mam to wszystko może być tylko szczęśliwy. Jedna myśl daje mi wielkie zaufanie, a także zajmuje sporo kompleksów.

Przyjaciele mówią mi, że nie jest już potrzebne, aby zwiększyć wargi. Oni jeszcze nie wiedzą, ani z ogromnymi ustami w Rosji i na całym świecie. Ale tu wciąż niezadowolony z wyniku, „- mówi Christina Ray.

Star „pełne usta”

W rzeczywistości, psychologowie nazywają stałą chęć poprawy ich wyglądu zaburzenia psychologiczne. Są one związane z niską samooceną w dzieciństwie.

Aktorka i piosenkarka Lindsay Lohan nie tylko zmieniła kolor włosów, ale również pracował na ustach. Ona zmieniła swój kształt. Jednak gwiazda jest wyraźnie przesadzone, usta nie wyglądają bardzo ładna i dać jej wiek.

Share →