Wielkanocne dekoracje z rękami

Wielkanocne dekoracje z rękami

Świętuj to ciasto w szczególny sposób, aby udekorować swój dom z oryginalnymi rzemiosła wielkanocne, ręcznie przy użyciu narzędzi DREMEL ®. Przy odrobinie wyobraźni i twojego domu będzie wyglądać szczególnie – bo zainwestowali w te ozdoby wielkanocne duszy. To takie proste – zrobić własne dekoracje wielkanocne.

Aby dekoracje wielkanocne, trzeba gazu bezprzewodowego narzędzia DREMEL ® VersaTip. Za pomocą tego narzędzia można wykonać wiele pracy, i to musi być koniecznie w arsenale każdej twórczej osoby.

Materiały potrzebne do stworzenia wielkanocnych rzemiosła:

Krok 1: Narysuj kontury przyszłych ozdoby wielkanocne

Remis 3 jajka na kalce technicznej. Po pierwsze – wysokość 7 cm, drugi – 6 cm, trzeci -. 5 cm Zastosuj punkt po obrysie każdego jaja.

Wydrukuj obraz na cienkim metalu, stawiając go na miękkiej powierzchni, czy na stosie gazet i okrążając tor z długopisem. Musisz zrobić tak, że jeden duży, dwa średnie i dwa małe jajka.

Krok 2: Zbieranie Wielkanocne rzemiosła

Włącz Engraver DREMEL ® na pierwszym biegu. Narzędzie trzymać pionowo. Na początek praktyki na kawałku złomu metali. Wkrótce poczujesz ile powinien wywrzeć nacisk na narzędzia. Następnie pocięte jaja wzdłuż konturu.

Podgrzania DREMEL ® VersaTip i metalową pętlę lutowie do góry z największych jaj. Teraz, z klejem pistoletu klej DREMEL ® średnie jajko na duże, a na nim – niewiele. Odwróć i zrobić to samo z drugiej strony.

Krok 3: Dekorowanie Wielkanoc rzemiosło

Wytnij dwa małe kwiaty innego metalu. Delikatnie krotnie jeden kwiat i dołączyć do jaj, a następnie wlutować go za pomocą VersaTip. Zrób to samo z innym kwiatem. Użyj pistolet do klejenia przykleić małe kryształy w środku kwiatu.

Przełóż warkocz w pierścień i krawat piękny łuk.

Dekoracja ta Wielkanoc wygląda niesamowicie i Twoja rodzina i przyjaciele będą mile zaskoczony, aby zobaczyć go w domu.

Share →