Wielkie i słodkie - truskawki Marszałek

Wielkie i słodkie – truskawki Marszałek

Wielkie i słodkie – truskawki Marszałek

Jednym z najpowszechniejszych gatunków, średni czas trwania ciąży jest Strawberry Marszałek. To duże, smaczne i pachnące jagody właściwie nie ma sobie równych.

Ta odmiana jest bardzo lubi ogrodników, ponieważ nawet sadzonki, często wygląda bardzo atrakcyjnie: ogromne zielone liście i duże korzenie zachwyci każdego fana 1 st truskawek.

To dzięki dobrze rozwiniętym systemie owoców liściastego mocno ukryty pod ich osłoną ptaków, które lubią jeść truskawki. Okres głównym dojrzewania owoców jest połowie czerwca. Od teraz buszu może produkować do 1 kg owoców.

Pomimo faktu, że truskawki, a także marszałek zasuhovinosliva posiada wysoką odporność na szkodniki i choroby, właściwa opieka będzie to absolutnie nic złego. Najlepszym rozwiązaniem dla karmienia truskawki są nawozy organiczne.

Spray Pest lepiej podczas kwitnienia roślin, jak również w czasie żniw.

Kutas czasami zalecane w środku lata. ponieważ w tym przypadku drobnych roślinom, przed czas tworzenia pąków kwiatowych zamrażania. W jesienne sadzenie truskawek, ponieważ dość odpowiednie działania takie mogą znacznie obniżyć wydajność. W przypadku podejmowania decyzji i sadzenia sadzonek na wiosnę, należy upewnić się, że to jest fajne przechowywania.

Jeśli chodzi konkretnie o kluyuniki lądowania powinien upewnić się, że rośliny są oddalone od siebie więcej niż 14-21 cm od siebie i są umieszczone w kolejności shahmotnom.

Wprowadzenie takich nie trudnych porad pomoże utrzymać klbuniku przed szkodnikami, a także innych negatywnych czynników w przyszłości, aby uzyskać przyzwoitą opłatę.

Ocena użytkowników: +9 Głosy: 48286 wyświetleń

Share →