Wielkość i rodzaj ładunku

Wielkość i rodzaj ładunku

Najpierw musimy ustalić rozmiar pralki, aby zdecydować, gdzie będziemy zorganizować to tak, że to było wygodne i nie zajmują dużo miejsca. Konieczne jest również, aby określić rodzaj ładunku. Jeśli wybór jest na korzyść maszyn i suszarek, możesz być pewien, że vtisnite w najtrudniejszych kąta.

Te pralki są bardzo niewielkie, że nie ma miejsca, aby otworzyć drzwi. Model ten ma jeszcze jedną ważną zaletę: można go otworzyć, nawet podczas prania. I będzie to zgodzić, bardzo wygodne.

Ale jeśli wolne miejsce w pokoju na tyle, aby wybrać samochód z przednim załadunkiem. I jest używany jako dodatkowe powierzchni roboczej. Ponadto, opcja ta będzie kosztować wiele razy tańsze niż w wariancie z pionowego załadunku. Duże znaczenie ma miejsce, w którym masz zamiar umieścić urządzenie.

W krajach zachodnich, w pralkach przypisane są specjalne pokoje. W Rosji, miejsce do mycia – w przedpokoju, łazience lub kuchni.

Takie obiekty znacznie zmniejszyć żywotność pralki i aby jego stosowanie nie jest bardzo wygodne. Na przykład, w łazience dużej wilgotności pary psuje elementy elektryczne i mechaniczne urządzenia. A kuchnia ma sama pralka grożą żywności jako źródło szkodliwych substancji chemicznych.

W tej sytuacji, najlepszym miejscem jest korytarz, ale wtedy urządzenie będzie zbyt daleko od kanalizacji i wodociągów.

Przy wyborze urządzenia, to należy wziąć pod uwagę ilość ubrań. Jeśli rodzina 2-3 osób, załadunek 3,5-4 kg byłaby wystarczająca. Dla dużej rodziny lepiej wybrać pralkę z maksymalnym obciążeniu – 7,6 kg suchego prania.

Co lepsze pralki: standardowe, małe lub wąskie?

Asortyment nowoczesne pralki obejmują trzy główne typy (pod względem wielkości), standardowych, kompaktowych i wąskich. Jak wybrać pralkę, aby udała się do niej przygotować dla obszaru? Zatrzymajmy się na tych podstawowych rodzajów wielkości.

Standardowa pralka. Wysokość – 85 cm, szerokość – 60 cm głębokość – 58 cm Sprzęt ten musi być zainstalowany w dużym pokoju, z dala od ściany o 3-5 cm wąski zakres pralki (32 cm głębokości) jest istotne w. Jeśli obszaru idziesz do mycia zorganizować korytarz lub kuchnia.

Dla bardzo małe przestrzenie są kompaktowe maszyny o wymiarach 67x50x40, które mogą być zainstalowane nawet w zlewie. W tym przypadku, najlepiej nabyć sink „lilii”, który mógł pokryć górną podkładkę, a tym samym uniemożliwiając wodzie.

 Wybór producenta

  • Główna pralka powinny być myte jakościowo i skutecznie przezwyciężenia wszystkich rodzajów tkanin;
  • Maszyna powinna być inna sprawność;
  • Pożądane jest, aby to działało dość cichy i miał prostą operację;
  • I last but not least – bezpieczne i niezawodne połączenie.

Więc która firma najlepiej pasuje do tych kryteriów? Należy zauważyć, że natychmiast niewielki procent małżeństwa, wszyscy producenci sprzętu gospodarstwa domowego. I z tego punktu widzenia, nie można powiedzieć, co producenci pralek lepsze. A jednak, w dobrze znanych firm stopa wada jest mniejsza. Jeśli technika drogie marki nagle przestaje jej naprawa będzie kosztować kilka razy droższe niż w modelach tanich.

Co jeszcze jest ważne gwarancji. Poniżej znajdziecie kilka wskazówek na temat wyboru pralkę. Spośród nich można zrozumieć, producent najlepiej poradzić sobie z wymaganych zadań.

Posiada elektroniczny układ sterujący do dystrybucji materiałów pranych w bębnie podczas wirowania.

Technikę tego producenta można przypisać elit. Te pralki doskonała izolacja, unikalne i ciekawe rozwiązania techniczne, niesamowita odporność na wibracje podczas wirowania i doskonałą jakość wykonania.

Pralek series ACTIVIA (cukrowa) jest wyświetlacz ciekłokrystaliczny, który wykazuje wszystkie fazy prania.

  • WHIRLPOOL, ZANUSSI, CANDY, SIEMENS BOSCH

Tych producentów cenę nieco poniżej poprzedniej kategorii. Jeśli zdecydujesz, jaka firma jest najlepsza pod względem cena / wydajność, pralka z tych producentów będzie najbardziej odpowiedni do tego.

O możliwości i jakość jest wyższa niż w poprzedniej kategorii. Producent ten pojawił się pierwszą maszynę myjącą, która ma 1800 rpm.

  • BEKO, ARDO, Samsung, LG, INDESIT, ARISTON

Jest to dosyć wiarygodne Technika ta ma wiele możliwości dla małych kosztów. Dlatego też, najbardziej dostępny w naszym rynku i jest przeznaczony do szerokiego zakresu nabywców. Dostępność, dobre umiejętności techniczne i wystarczającą niezawodność – wszystko to sprawia, że ​​dane producenta pralki jest bardzo atrakcyjne dla ludzi.

Są nie tylko bardzo znanym producentem pralek na świecie, ale także założycielem urządzeń ładowanych od góry. Niestety, ta mało znana firma w naszym kraju. Ich technika jest wystarczająco wiarygodne i nie gorsze od wielu znanych producentów, takich jak: Electrolux, SIEMENS i BOSCH.

Zajęcia: zużycie energii, pralka, ekstrakcja

Wybór pralki można rozpocząć od klasy wirowania klasy prania oraz zużycie energii. Tak, jak wybrać dobrą technikę, na podstawie tych cech? Pamiętaj, poziom efektywności prania wskazanego przez łacińskiego alfabetu, od A do G. klas A i B reprezentują wysoką wydajność, która jest połączona z bardzo dokładnym stosunku do tkanek.

C, D i E przedstawiają średnią wydajność. F i G – niskie.

Podobnie wpływa na zajęcia wirowania. Należy powiedzieć, że najbardziej odpowiednim środkiem od liczby obrotów, co wskazuje na resztkowej wilgotności prania po procesie odwadniającego. Na tej pisowni wydajności po prostu ustalić, co jest najlepsze pralki umyć i delikatnie zwrócić się do prania.

Jeśli nadal wygodne skupić się na liczbę obrotów podczas wirowania, wybierając model pralki, należy pamiętać, że prędkość powyżej 1000 obrotów na minutę, będzie skuteczna tylko dla szaty frotte lub ręczniki. Wystarczy na bawełnie 800 obrotów na minutę i delikatne tkanki lepiej naciskając na 400 obrotów. Klasa efektywności energetycznej (również od A do G) oznacza stopień skuteczności modelu. A kupując pralkę energetycznej niskiego stopnia pozytywny wpływ na rachunku mocy.

Jeśli zdecydujesz się na skonsultowanie się ze sprzedawcą konsultantem online i zapytać, co najlepiej wybrać pralkę, być przygotowany na to, że nie daje jasnej odpowiedzi i powiedzieć, że technika różni się tylko program zmywania.

Trochę programów prania

Kryteria wyboru znajduje się pralka i program prania sam. Niedawno, wierzono, że duża liczba programów w pralce jest jej doskonała jakość. Kryterium to jest wyrażona jako głównym. W rezultacie, system staje się tak bardzo, że użytkownicy są trudne do poruszania się w nich.

Dlatego teraz jest bucking trend.

Eksperci radzą, aby skupić się na maszynach nowej generacji, w którym tylko 3-4 programy dla różnych rodzajów odzieży: bawełny, lnu, jedwabiu, wełny i syntetyków. I istnieje kilka dodatkowych trybów. Na przykład, program dodatkowego płukania, które będą niezbędne dla osób z alergią lub rodziny z małym dzieckiem. Albo tryby moczenia, usuwanie plam, mycia silnie zabrudzonych intensywne pranie, które potrzebujesz.

Pranie szybkie, który jest odpowiedni do lekko zabrudzonych elementów, tryb pół obciążenia, i inne.

Niezawodność i trwałość

W tym przypadku należy zwrócić szczególną uwagę, aby w przypadku gdy pralka zmontowane. Eksperci uważają, że włoski zespół samochód zazwyczaj zaprojektowana przez 5-8 lat, a niemiecki zespół – 10-15 lat dobrej służby. Ale pralki, montowane w Korei, to około 5 lat, a Chińczycy budować – 3-5.

Aby nagrywać posiadacze to szwedzki i austriackiej montaż maszyn, ponieważ mogą one trwać do 14-20 lat.

Jest taki istotny parametr niezawodności montażu ręcznego. Na przykład zbiór turecki producent BEKO pralkę do karabinów maszynowych. To oczywiście zmniejsza żywotność urządzenia, lecz zmniejsza jego koszty. Dobrze jest ustalić pozycję w jednostce mogą tylko osoby. W fabrykach takich firm jak Bosch i ASKO, montaż odbywa się ręcznie. To samo można powiedzieć o austriackim inżynierii EVRONOVA.

Warto zwrócić uwagę, że instrukcja montażu wpływa tylko na długość jakości obsługi urządzeń do prania pozostaje taka sama w każdym przypadku.

I w końcu, rozważmy kilka ważnych czynników, które decydują o właściwej decyzji pralki:

  • Materiał zbiornika

Zbiornik wykonany z materiałów kompozytowych i stali nierdzewnej będzie trwał znacznie dłużej niż emaliowanego garnka, niestabilne uszkodzenia;

Może przycisk lub dotyk – ty decydujesz. Najważniejsze jest to, że znaki były w języku rosyjskim;

Nie ma wątpliwości, że jest to bardziej wygodne do odbierania i pobrać bielizny, gdy drzwiczki mogą zostać otwarte 180 stopni;

Jeśli umieścić pralkę w kuchni, gdzie cała rodzina zazwyczaj spędza dużo czasu ze sobą, lepiej jest kupić modele ciche.

Która pralka do wyboru, to do Ciebie i Twojej rodziny. Najważniejsze jest to, aby dopasować parametry, posiada wszystkie niezbędne funkcje i stosunkowo tani koszt. A jeśli uważasz, że takie połączenie nie jest możliwe – jesteś głęboko w błędzie.

Sklep, porównać, zapoznać się ze szczegółami konkretnego modelu. Możesz nawet przeczytać opinie o niektórych marek forach tematycznych. Prosisz, to na pewno znajdziesz coś, co naprawdę potrzebujesz.

Share →