Wiosenne zdjęcia natury

Wiosenne zdjęcia natury

Wiosna! Jak długo mnie nie czeka na Ciebie! A teraz wychodzi dzisiaj na ulicy, czułem swój mocny aromat miłości. Złapany w notatkach zapraszając niewinnych kaprysów (i jak mogłoby być inaczej – ponieważ jesteśmy tak podobni!). Kto jak nie mogę zrozumieć wszystkie swoje zachcianki, bo jestem sam! Park. Nadal nie widać żadnych zielonej trawie lub na cienkich przetargu pąki krzewów, ale jakaś niewidzialna aura otacza mnie wiosna i sprawia, że ​​moje serce bije szybciej. Gorąca krew wylewa się na całym ciele, która zapewnia przebieg mojej łatwością i niewinności; uwodzicielski połysk moje oczy nie można pominąć ludzi wokół mnie – Widzę, jak zatrzymać ciekawe spojrzenia przechodniów.

Nie wiem! Nie wiedzą, że ze mną w parze, to jest – Wiosna! Który jest złożony w moim wewnętrznym świecie trzech miesięcy.

Lekkie, ale nadal fajne pieszczoty Powiew wiosny bez pytania moje włosy rastrepivaya je w różnych kierunkach. Nie mam za złe przeciwnie – lubię go. Ale wszystko jedno, małpa-wiatr podbiegł do mnie i delikatnie, tuż przy dłoni, krążąc, w dół małe białe piórko. Prawdopodobnie ptaki wędrowne powrocie z ciepła.

W pewnym momencie, awanturnik-wiatr obrócił mnie w strumieniu powietrza z jakiegoś wiosną delikatnym słodkim smaku i pióro kontynuował swoją podróż niezauważalny każdemu, miła innych ludzi, takich jak ja. Wiele więcej słów do powiedzenia, aby skonsultować się z tobą. Niewiarygodne, tylko ty mnie rozumiesz, moja wieczna niepewność w związku z moimi bliskimi, mój zły charakter (ale co tam jest do ukrycia – w rzeczywistości jest to prawda).

Należy uznać, ponownie kochasz, gdy jesteś bez słów wszystko doskonale wiedzą, co dzieje się w mojej duszy, gdy przyjdziesz!

Wiosna, przepraszam! Przecież sam dają tego uczucia! Zawsze pozostanie moją pierwszą miłością!

Je t’aime!

Share →