Wiosna żakiet 2011

Wiosna żakiet 2011

Podczas aktualizacji wiosna szafa ostrości jest zawsze zwrócić na wybór modnego płaszcza, ponieważ określa ogólny zewnętrzny styl odzieży i tworzy indywidualny wizerunek. Idealnie powinieneś mieć Płaszcz damski wiosennych do codziennego noszenia i do publikacji, ale jeśli prawo do określenia systemu styl, długość i kolor, można wyglądać modnie i stylowo w każdej sytuacji.

Kolekcja wiosna żakiet 2011, z jednej strony, łączy klasyczne i stylu retro z lat 70. jak uniwersalnych trendów tego sezonu, z drugiej strony – nietypowe materiały, druki i dekoracje, które doskonale pasują do atmosfery nieformalnych strony świeckich.

Klasyczny płaszcz wyposażony sylwetkę poniżej spódnice do kolan doskonale średniej długości, a korzystnie podkreślają figurę. Wybór klasyczny żakiet serwety lub kaszmiru może czuć się komfortowo w każdych warunkach pogodowych, a wraz z nadejściem cieplejszych dni, zawsze istnieje możliwość nosić rozpięła płaszcz. Tym bardziej, że to luźny styl wciąż nie wychodzi z mody. Z biznesowego pantsuit najlepiej w połączeniu długie płaszcze z innych materiałów, klasyczny żakiet zamszu sylwetka i prosto do kolan płaszcze w stylu retro z paskiem, duży kołnierz i kieszeniami.

Share →