Witaminy Alfabet Classic: panaceum na beri-beri

Witaminy Alfabet Classic: panaceum na beri-beri

Witaminy Alfabet Classic – kompleks flagowy multiwitamina z rosyjskiej firmy AKVION. On ma dość szerokie spektrum działania, jest dobrze dostosowany do potrzeb witamin jest w języku rosyjskim, a najbardziej atrakcyjne, zawiera kilka niuansów technologicznych, które sprawiają, że nie tylko unikalne, ale również jednym z najbardziej skutecznych kompleksów witaminowych na rynku na wszystkich. Są to produkt, aby je spełnić!

Alfabet Klasyczny jako uniwersalny terapeuty

Główną zaletą witamin Alfabet Classic jest jej dobrze zbilansowany skład.

Dawki witamin i minerałów, które są zawarte w leku całkowicie normalne fizjologicznym zakresie, co jest standardem w Rosji. Wszystkie witaminy i składniki mineralne, których brak może być przeżywa dorosłych w różnych warunkach lub w różnych porach roku, dołączył do Alphabet Classic.

Co więcej, ilość składników odżywczych w produkcie zostały ściśle weryfikowane zgodnie z potrzebami przeciętnego obywatela Rosji. Jednakże, ze względu na różnicę w fizjologicznej potrzeby witaminy i wiele problemów związanych z tym, że obce kompleksy witaminowe, nie nadają się do rodaków. Europejczycy dobrze, rosyjski – powiedzmy, jeden ząb. I to nie tylko zawyżone wymagania: w Rosji i ich choroby i szczególnego klimatu i specyfiki niektórych pokarmów. A tu już bez regulacji składu witamin w diecie nie jest wystarczająca.

Równie ważna jest wszechstronność witamin Alfabet Classic. Nic dziwnego, że stała się głównym środkiem na całej linii: gdy inne systemy są przeznaczone dla określonych grup wiekowych dzieci lub osób w podeszłym wieku, wariant klasyczny zmieścić prawie wszystkie osoby w wieku 16 do 50 lat. Oczywiście, z pewnymi ograniczeniami dla pacjentów z konkretnymi chorobami.

Witaminy Alfabet klasyczna może być stosowany u dzieci i osób w podeszłym wieku w wieku 50 lat. Generalnie, dla tych grup wiekowych ludzi opracowała specjalne kompleksy, ale w razie potrzeby Klasyczne pełni zapewnić odpowiednią ilość witamin i. Najważniejsze tutaj – obliczyć dawkę i najlepszą rzeczą, aby umieścić w pracy lekarza.

Ale ogólnie rzecz biorąc, większość ludności Rosji (wszystkich młodych dorosłych i dojrzałych osobników obu płci) jest witamin klasyczna Alfabet znaleźć te elementy, które są niezbędne dla zapobiegania chorobom, w celu utrzymania dobrego stanu zdrowia i utrzymania pełnego, zdrowego stylu życia.

Innowacyjne podejście do witaminy

Ważną cechą leku trybie Alfabet klasycznej dystrybucji witamin i minerałów, w tym w trzech różnych tabletek. To nie jest kaprys producenta, który postanowił dokonać witaminy Alfabet nie to samo co wszyscy. To – najlepszy sposób na zwiększenie skuteczności każdego składnika produktu i zrobić cały zestaw najbardziej przydatne.

Oddzielanie leku na trzy tabletki muszą witamin i minerałów, które mogą hamować absorpcję i wykorzystanie siebie w korpusie, nie należą do przewodu pokarmowego w tym samym czasie.

Jeśli w żołądku, na przykład, w tym samym czasie będzie B6 i witaminy B1, może prowadzić do zahamowania wchłaniania obu substancji. I w rezultacie – niezbędnych dawek witamin po prostu przechodzą przez ciało na próżno. Przykłady takiego licznika do siebie wielu witamin i minerałów: witaminy B12 i witaminy C i żelaza, witaminę D, i tak dalej.

Alfabet problem stosowania tych substancji jest wystarczające antagoniści wygodnie zrealizować: są one umieszczone w różnych pastylek, z których każdy jest umieszczony w optymalnym przypadku z dużym przedziale czasu, licząc od odbiór poprzedniego i przy odbiorze. W rezultacie, wszystkie kompleks witamin są wchłaniane jak najpełniej i nadal w pełnej mocy pracuje dla dobra organizmu.

W związku z tym, należy traktować jako część Classic Alfabet lepiej oddzielnie. Że jesteśmy z Tobą i zrobi.

Białe tabletek witaminy Alfabet Klasyczne: dobre duchy i siły kości

Biała tabletka jest przeznaczony do odbioru rano. Ona ma niewielki wpływ wzmacniający i zawiera następujące witaminy i minerały:

 • Witaminy D. Głównym obrońcą kości i najlepszy naturalny środek na zdrowie kości. W swoich kilku produktów naturalnych w oleju z ryb i oleju z wątroby dorsza. Dla tych, którzy nie lubią lub nie mogą sobie pozwolić, wystarczy Alphabet Classic.
 • Witamina H. udział w utrzymaniu dobrego stanu skóry oraz normalizacji krążenia krwi. Zapewnia dobry wygląd i świeżość skóry w ciągu dnia, jak i sygnał i żywotność całego organizmu.
 • Witaminy K i B9. poprawy stanu naczyń krwionośnych i stabilizacji ciśnienia krwi.
 • Witamina B5. która zapewnia normalny podział tkanki tłuszczowej i syntezę hormonów niezbędnych.
 • Cyjanokobalamina. układu nerwowego konieczne do niezawodnego radzenia sobie jest.
 • Wapń. makro element, który wzmacnia działanie witaminy D i B12: równie ważne jest i nasze kości i stawów i układu nerwowego.
 • Chrom. mikroelement, która bierze udział w wielu procesach przemiany materii w organizmie, i zapobiega osadzaniu się cholesterolu na ścianach naczyń krwionośnych.

W rezultacie, biała tabletka witaminy Alfabet Klasyczne rano twoje ciało dostosowuje się do produktywności, przyspiesza procesy przemiany materii i pobudza układ krążenia. Jest z tym będziemy z wigoru i witalności, aby sprostać każdy nowy dzień.

Niebieska pigułka witaminy Alfabet Klasyczne: ochrona przez cały dzień

W niebieskiej tabletce zawiera substancje, które wspierają nasze obrony i wzrosły wydajność.

 • Witaminy A, C i E. oraz selen – Główne przeciwutleniaczy blokowania wolnych rodników i hamują rozwój różnych infekcji.
 • Ryboflawina. zaangażowanych w syntezę i metabolizm żywności głównych składników: białka, tłuszcz i węglowodany.
 • Witamina B6, molibden, jod i mangan. zapewnienia odporności na stres i szybkości myślenia.
 • Witamina PP i magnez. normalizuje ciśnienie krwi i utrzymania prawidłowej krwi. Z nimi zawsze możemy liczyć na „drugi oddech” i skutecznego funkcjonowania mózgu.
 • Cynk. wymaga przede wszystkim mężczyzn: normalizuje prostatę i zwiększa siłę mężczyzn.

  Dzięki niemu właściciel alfabetu w każdej sytuacji będzie na wierzchu.

Tak więc, niebieskie tabletki witaminy przygotowanie Alfabet Classic – to jest pełne wsparcie naszego ciała w szczytowej stresu fizycznego i emocjonalnego, w środku dnia, czy to działa zgaśnie. Wraz z nim, że nie boją się zimna, zmęczenia i stresu. ciało jest w pełni wyposażone we wszystkie środki wsparcia.

Różowe pigułki witaminy Alfabet Classic: iść do łóżka z prawidłowym ciśnieniem tętniczym

Wreszcie, tabletki różowy – sama część leku, który jest odpowiedzialny za prawidłową krążenia krwi, łagodzą, dźwięk naczyń krwionośnych i przywrócić spędził siły dziennie. Zawiera ona:

 • witaminy i Z. które są odpowiedzialne za ochronę organizmu przed mikrobami, wybraliśmy się trochę w ciągu dnia. Sam witaminy wspiera również wizję: na coś oko do końca dnia już zmęczony.
 • Witamina B9, B1, miedzi i żelaza. wraz normalizuje krążenie krwi i reguluje aktywność nerwowego. To jest to, czego potrzebujesz po długim, męczącym dniu: uspokajające, odwrócenie uwagi od problemów relaksu.

Tak więc, przygotowanie witaminy Alfabet Classic – wszechstronne towarzyszem wspierać nas w danej chwili najpilniejszą sposób. Ale nie zapominaj, że został on zaprojektowany przede wszystkim jako wsparcie witamin, ale nie główne źródło witamin.

Dzienne spożycie witamin i minerałów z alfabetu Classic,

We wszystkich trzech tabletek znajdujących się w ilości 65-80% substancji biologicznie czynnych, wymaganych przez organizm. Więcej nie można było umieścić: więcej witamin i minerałów w każdym przypadku możemy uzyskać od żywności, więc Alfabet Klasyczne wartości i leczenia oraz wykorzystać je wyłącznie jako użyteczny, kompletne suplement diety. Ta sama dieta w tym samym czasie należy uzupełniać świeże owoce i warzywa.

Klasyczne Alfabet lepiej przyjmować z posiłkiem, popijając wodą, dowolnym napojem lub herbaty. Więc lepiej się wchłania, i jedzenie daje ciału maksymalnie niezbędnych substancji.

Jeśli wziąć witaminy Alfabet Classic z jedzeniem nie działa, należy obliczyć leku tak, że między wykorzystaniem dwóch tabletek przeznaczonych nie mniej niż trzy godziny. W tym przypadku, ich skuteczność będzie zostać zmaksymalizowane.

Oczywiście, w każdym przypadku, nie pić więcej niż trzy tabletki (po jednym dla każdego koloru) dziennie. Wynik tego wychwytywania może stać hiperwitaminoza, ciało jest w stanie dostarczyć nawet większy problem niż brak witamin.

I wtedy to do regularnie i systematycznie. Trzy dni od otrzymania Alfabet prawie coś dać, a jeden lub dwa miesiące witaminy terapii, nawet sporadycznie, należy dostarczyć dobrego zdrowia i rozwiązania wielu problemów, które chcesz iść do lekarza.

Share →