Właściwe połączenie kolorów ubrań: mężczyzna spojrzenie

Właściwe połączenie kolorów ubrań: mężczyzna spojrzenie

Cześć! Tematem dzisiejszego artykułu jest prawdopodobnie jednym z najważniejszych w budowie ich styl i strój sensie. Możesz kupić drogiego marynarkę, krawat, koszulę, od słynnych marek i projektantów, które świetnie wyglądają na własną rękę, ale nie dają pożądany efekt w połączeniu ze sobą.

Co więcej, nie martwiąc się o wielu kolorach jednocześnie obecnych w zespole, o tym, jak kolory odnoszą się do siebie nawzajem, w jakich proporcjach, ryzykujesz w najlepszym stworzyć anonimowa, a co najgorsze, złe oko odstraszający obrazu. Właściwe połączenie kolorów w ubraniach ten rodzaj sztuki, ale nie aż tak skomplikowane, że nie mogli opanować zwykłego człowieka, aby trochę wysiłku.

Podstawowa znajomość kolorów

Ciekawostką jest fakt, że przedmioty, jak na przykład nie mają koloru. Oni po prostu mają taką strukturę cząsteczkową, która pochłania wszystkie kolory z wyjątkiem jednego. Na przykład, niebieska kurtka, ściśle rzecz biorąc, tylko niebieski kolor ze względu na jego zdolność do absorbowania materiałowi wszystkie promienie widma światła niż niebieski.

Jak wiadomo, z braku światła na drodze są przekształcane w szaro-czarny.

W 17 wieku, Izaak Newton położył białe światło słoneczne na spektrum kolorów. Dzięki temu odkryciu, teraz mamy słynne koło kolorów, niezbędne narzędzie w wielu dziedzinach, począwszy od projektu do malowania. W naszej działalności odpowiednia kombinacja kolorów w ubraniach on odgrywa również rolę.

Jak dvenadtsatichastnom kolor koła mogą być przydatne dla nas?

Jednym z podstawową wiedzą, że możemy nauczyć się poprzez studiowanie go, jest koncepcja kolory uzupełniające. Pozostałe kolory są te, które daje mieszankę z białego i są na przeciwległych stronach koła. Czerwony pomarańczowy niebieski zielony, fioletowy żółty. Ludzkie oko jest tak zaprojektowany, że obecność dwóch innych dodatkowych kolorów daje poczucie równowagi.

Jeśli długo patrzeć na czerwony kwadrat, a następnie zamknij oczy, będzie przejawiać się wystarczająco jasny obraz kwadratowy zielony. Więc nasze mózgi naturalnie przynosi równowagę powrotem.

Następnie spojrzeć na zdjęcie, otrzymujemy reprezentację od odcienie ciepłe i chłodne .

Tutaj, budujemy na naszych subiektywnych wyobrażeń ludzkich. Czerwony, żółty, pomarańczowy, ciepłe kolory. Niebieski i odcienie zimne.

Ściany są pomalowane w ciepłych lub chłodnych barw, odpowiednio działają na ludzi w nich jest człowiek fizycznie czuje gorąco lub na zimno.

Jak można zauważyć, że koncentrują się w bardzo różnych części koła. Kolory na granicy obszarów gorących i zimnych, jak zielone, na przykład temperatury zmieniają swoje właściwości w zależności od koloru w którym przeciwstawia się w każdym przypadku na ciepło lub na zimno.

Należy pamiętać, że w męskiej nie często widzą kolory w postaci, w jakiej zostały przedstawione w kole kolorów, które jest czyste, żywe i jasne. W większości przypadków mamy do czynienia z stonowanych odcieniach.

Zobacz, jak zmienia się jeden i ten sam paletę kolorów, aby dostosować jasność i nasycenie dźwięku.

Wysoka jasność i wysoka nasycenia

Share →