Włosy: metody i zalecenia dotyczące postępowania w domu ...

Włosy: metody i zalecenia dotyczące postępowania w domu

Rosną długie piękne włosy dość trudne zadanie. To trwa miesiące i lata. I jak wiele wysiłku i finanse trzeba poświęcić, aby przyspieszyć ten proces i aby osiągnąć nie tylko długość, ale także stan idealny!

Dzięki najnowszej technologii i profesjonalizmu mistrzów fryzjerstwa poprzez pojemności może zrealizować swoje marzenie w migiem. Ale jeśli przed zabiegiem było możliwe tylko w kabinie, teraz zrobić włosy kilka razy dłuższe i grubsze, bez wychodzenia z domu!

Przedłużanie włosów w domu

Przedłużanie włosów w domu może być wykonane za pomocą różnych metod. Każdy z nich ma wiele różnic i osobliwości i wpływu na rodzimym włosy.

Istnieją dwa obszary budynku: zimne i gorące. Pierwszy jest uważane za bardziej delikatne rozwiązaniem, ponieważ odbywa się bez narażenia na działanie wysokich temperatur. Rozważmy kilka rodzajów przedłużanie włosów.

Gorące rozszerzenia

Nagromadzenie gorąco uzyskuje się przez zamocowanie za pomocą cienkiej splotki kapsułek, tak zwanego kapsułkowanej sposób. Keratynowych kapsułki, znajdujące się u podstawy napowietrznych nici przylutowane prawie korzeni specjalnych kleszczy pod wpływem ciepła.

Procedura może zająć dużo czasu: około czterech godzin. Usunięcie keratynowych kapsułki można tylko przy pomocy specjalnego składu i samych kleszczy. Korekta jest zbliżenie się do korzeni kapsułek w czasie, kiedy rodzime włosy urosły na tyle.

Zimna budynku

Zimna budynku — Proces nie mniej pracochłonne. W celu skutecznego przeprowadzenia procedury, trzeba mieć przynajmniej jakieś doświadczenia w tej materii.

Zamiast keratyny kapsułki stosowane małe metalowe pierścienie, które oparte są poprowadzone przez najlepszych nici przedłużanie włosów i krewnych i utrzymywanych razem w sposób szczególny. Następnie usuwa się za pomocą pierścienia kleszcze. Procedura jest także zaangażowana w odpowiednim czasie (co najmniej trzy do czterech godzin).

Pojemność taśmy

Najprostszym sposobem, aby zwiększyć długość włosów — Pojemność taśmy. Łączenie nici do rodzimych loki za pomocą taśmy klejącej.

Skład wiąże jest zupełnie nieszkodliwe dla struktury włosa, bez szkodliwego działania, co do zasady, nie może być. Dalsze postępowanie odbywa się kilka razy szybciej niż budynku torebki. Korekta odbywa się dwa razy w miesiącu.

Kiedy włosy rosną, nici taśmy z ruchów łat powyżej korzeni.

 • Maska do włosów suchych końcówek. Skład i zastosowanie tajemnic w artykule.
 • Co księżycowy dzień dla włosów najkorzystniejszą cięcia? Dowiedz się tutaj.

Co jest potrzebne do przedłużania włosów?

Zestaw do budowy, oczywiście, zależy od sposobu, w jaki masz zamiar przeprowadzić swój plan. Dajemy standardowy zestaw narzędzi, które powinny być w arsenale fryzjera lub do Państwa dyspozycji, jeśli masz zamiar zwiększyć włosów w domu:

 • Sploty dla pojemności (naturalne lub sztuczne);
 • Nici separatora;
 • Nici wiążące; żywicy
 • Vibrobritva wyrównać granice rodziny i napowietrznych pasm włosów;
 • Szczypce do zabezpieczenia nici.

Kup toupees i akcesoria do procedury powinny być tylko w specjalistycznych sklepach. Zakup najbliższym rynku — nie jest najlepszym sposobem, aby poprawić swoją fryzurę.

Bardzo starannie wybrać nici budować. Nie powinny być połączone z odrobiną swojej rodziny włosy. Warto też zwrócić uwagę na jakość produktu, ponieważ w przyszłości może trzeba wiatr loki lub kolor.

Muszą być odporne na działanie różnych czynników.

Technologia przedłużanie włosów

Proces budowlany może wymagać innego wysiłku i czasu, w zależności od tego, co metody przedłużania włosów chcesz użyć. W każdym przypadku, przed zabiegiem o takim charakterze należy przygotować włosy.

 • Aby zacząć iść do fryzjera, aby pozbyć się rozdwajaniu. Dla nośność włosy powinny być co najmniej dziesięć centymetrów. Tylko w tym przypadku górne pasma są zamocowane.

 • Przed zabiegiem należy umyć włosy łagodnym szamponem, ale bez późniejszego stosowania balsamu i klimatyzatory. Włosy muszą być czyste i suche, każdy składnik odżywczy i nawilżający może mieć wpływ na jakość sztuki.

 • Po gorącej eskalacji mistrzem dzieli włosy w postaci nici, zważywszy, że większość Toupees będzie skoncentrowana w tył głowy. Korzystanie z kapsułki i spoiwa ceramicznego pęseta mocującą sztuczne włosy rodzimych i w pewnej odległości od korzeni.

  W ostatnim krokiem jest dostosowanie granic rodziny i napowietrznych nici do interwencji mistrza był niewidoczny, a włosy wyglądały harmonijnie.

 • Pojemność taśmy — Procedura, która nie wymaga specjalnych umiejętności. Loki są podzielone również w kręgu.

  W domu włosów w odległości około jednego centymetra od korzeni związane szczególne bazie kleju, które nakładają się na górze sztucznych nici. Konieczne jest jedynie, aby wybrać odpowiedni siebie wzdłuż taśmy klejącej i Toupees.

Co należy obawiać się samo przedłużanie włosów

Jeśli zdecydowałeś się radykalnie zmienić jej włosy i dostać luksusowe długie loki, to, oczywiście, bardziej niezawodnie i bezpiecznie można ufać sobie profesjonalny. Trzymając rozszerzeń domu do włosów może powodować wiele niedogodności i przykrych konsekwencji. Zwłaszcza, jeśli nie jak za pierwszym razem.

Bardziej odpowiedni sposób siebie produkcji — Metoda taśmy. Ale brak doświadczenia mogą wpływać na jakość.

Różnica pomiędzy rodzimym i sztucznych włosów może być bardzo oczywiste. Pasma mocujące mogą być nierówne. Trudne do pracy z własnych włosów, zwłaszcza na szyi.

Poza profesjonalnym mistrzem muszą ostrzec, że istnieją pewne przeciwwskazania do procedury, że sam nie może brać pod uwagę. Tak więc, z budynku należy usunąć w następujących przypadkach:

 • Podczas stosowania antybiotyków;
 • W trakcie prowadzenia chemoterapii;
 • Wraz z rozwojem łojotoku;
 • Jeśli silne wypadanie włosów (w ramach pasm napowietrznych ciężar utraty włosów może zwiększać);
 • Choroby skóry;
 • Reakcja alergiczna.

Pielęgnacja włosów po rozszerzeniu

Wygląd włosów i jak długo będzie wynikiem zdolności jest bezpośrednio związane z nimi opiekują. Nasze zalecenia pomogą Ci utrzymać idealną fryzurę.

 • Podczas mycia włosów staram się nie trzeć do korzeni szamponu. Lepiej jest je umyć wodą z mydłem. Szampon wybrać światło, nie skoncentrowany, który pasuje do codziennego użytku.

 • Po umyciu, należy stosować na odżywki do włosów ułatwiający rozczesywanie. Tak będą wyglądać dobrze i mniej zdezorientowany.
 • Umyj włosy pod prysznicem lepszego, nie rzucając głowę do przodu w tym samym czasie.

  Unikaj gorących kąpieli. Wysokie temperatury nie są zalecane do zwiększonych zamków.

 • W uzupełnieniu do poprzedniej pozycji, proszę powstrzymać się od blow suszenia w trybie hot, stosowanie prasowania.
 • Uczesać co najmniej trzy razy w tygodniu, korzystanie z grzebieni wykonanych z naturalnych materiałów z kilkoma zębami.

  Kilka razy dziennie, starannie unravels zgięcia palców.

 • W żadnym wypadku nie idź do łóżka z mokrymi włosami.

  Osusz je do końca i splecionych w warkocz lub kucyk. Więc loki są mniej splątane.

 • Wyeliminować stosowanie do pielęgnacji włosów oraz produktów do stylizacji zawierających alkohol.

Bujne długie włosy — jest wynikiem nie tylko ręce profesjonalnej i dokładnej pielęgnacji. Bierne rozliczenia międzyokresowe loki wymagają dalszej uwagi. Powinny wyglądać jak najbardziej w zgodzie z najbliższymi włosy.

Dzięki naszej opinii, luksusowy włosy nie tylko rozrywki, ale również inni walczą w dziesiątkę!

Share →