Wskazówki jak zorganizować romantyczny wieczór lub mąż, chłopak

Wskazówki jak zorganizować romantyczny wieczór lub mąż, chłopak

Nie tylko dziewczyny lubią romantyczny gest. Dla człowieka, romantyczna kolacja, zbyt, będzie to miła niespodzianka, a pamiętał go przez długi czas. Ale jako romantyczny wieczór faceta, wszystko było idealne?

Pierwszą rzeczą, aby dostroić się w pozytywny sposób. Następnie należy wybrać lokalizację. Cóż, jeśli przypomina o spodzie znajomości.

Za wspaniały wieczór zadowoli każdego miejsca, w którym będzie dobrze razem. To nie musi być doroguschy restauracji.

Na romantyczną kolację dla dwóch zbliży, a nawet dach wielopiętrowych budynków. I to jest bardzo dobre rozwiązanie na każdą okazję. Po dachem domu pod gwiazdami – to nie tylko miejsce pustynne, ale także romantyczne.

Również dobrym rozwiązaniem byłoby kolację przy kominku, jeśli jest zima, lub na werandzie, w cieplejszych miesiącach. Ale pięknie nakryty stół ze świecami i szampanem nigdy nie wychodzi z mody.

Jednakże, jeśli nie wiesz, jak zorganizować romantyczny wieczór faceta, to powinieneś wiedzieć, że tego wieczoru – jest nie tylko pięknie urządzone stół i pyszny obiad. Aby to zrobić, dobrze zorganizować. Pomyśl o wszystkich szczegółach wieczorem, takich jak muzyka, jedzenie, dekoracji domu.

Cała atmosfera wieczoru jest powiedzieć chłopakom o swoich uczuciach.

Odzież na romantyczną kolację

Odzież na romantyczny wieczór jest równie ważne jak, na przykład, żywności lub muzyki. Na ten wieczór należy nosić coś eleganckie i sexy. Zrób jej fantastyczną fryzurę i łatwy romantyczny makijaż.

Najważniejsze jest to, aby czuć się zrelaksowany. Nie zapominaj, że najważniejsze dla młodego człowieka – jest to doskonały uśmiech, humor i wrodzonym urokiem.

Jedzenie i napoje na romantyczną kolację

Wybierając napój najlepiej jest pozostać na suchym szampana lub wina. Te wyglądają wspaniale drinki w wysokich szklankach, że świecach zagra nowe farby. Ponadto, wina światła rozweselić i pobudzają krew.

Jeśli mówimy o żywności na romantyczną kolację, to powinno być łatwe. Lepiej nie gotować ciężkich mięs, które przeciążać żołądka i powoduje uczucie ociężałości.

Lepiej jest przygotować kilka lekkie sałatki i jeden danie mięsne. Do sałatek, należy użyć warzywa, owoce, zioła i owoce morza. To jedzenie jest nie tylko łatwe i smaczne, ale również swój obiad romantyczny charakter.

Przy okazji, nawet najbardziej prostych potraw, cięcia warzyw i owoców po prostu, które są wykonane z miłością i z całego serca, daje szczególny urok do kolacji i zostanie doceniona przez swojego chłopaka.

Odgrywa ważną rolę i dekoracji potraw. Weź małe porcje i ozdobić je z ziołami, sosów i innych kolorowych kresek. Jedzenie powinno być nie tylko smaczne, ale również wyglądają apetycznie. Po romantycznej kolacji nie jest ważne, pod warunkiem, i jak to zrobiłeś.

Romantyczna kolacja – nie jest to posiłek, ale preludium do wieczora.

Tabela ustawienie na romantyczny wieczór

Pięknie zdobione tabeli – to połowa sukcesu Twojego wieczoru. W środku stołu umieścić najlepsze rezultaty. Na ten wieczór najlepiej nadaje lekkie i pachnące owoce i jagody, takie jak mandarynki, wiśni i winogron.

Oryginalne i piękne dotykowy do stolika może stać ananas, które będą korzystne dla podkreślają wysokie szklanki i świece.

Nie da się wyobrazić romantyczny stolik bez świec. Oprócz świec zapachowych, które są zdobione pokój, stół powinien być umieszczony wysoko w eleganckich świeczników. Jeśli tabela pokaże się dużą świecę, świeczniki powinien odebrać małą, i miniaturze – wręcz przeciwnie.

Kolor świece powinny być w harmonii z kolorem obrusów, serwetek i naczynia.

Nie zapomnij umieścić na stole słodycze. Może to być czekolada, cukierki lub będą w harmonii z alkoholem. I, oczywiście, kwiaty. Nie powinny one mieć silny smak.

Te zapachy będzie odwracać uwagi od samej żywności. Kwiaty muszą być odpowiednie do ogólnego obrazu kolorystyczny tabeli. Jeśli planujesz umieścić je w środku tabeli, to nie myślę o ich wysokości, ponieważ nie powinny kolidować z przeglądu.

Jak potroić romantyczną kolację faceta – to sztuka, ale trochę praktyki, a staniesz się profesjonalistą w tym.

Share →