Wsparcie dla kwiatów z ich rąk lub jak blisko obiegu grzewczego

Wsparcie dla kwiatów z ich rąk lub jak blisko obiegu grzewczego

Modne stało się szyć pionów grzewczych płyt gipsowo-kartonowych. Oczywiście, to jest piękne, gdy nie jest to widoczne rury z tworzywa kompozytowego, zwłaszcza wszelkich wybrzuszeń w postaci odpływa, stawy, rogi itp ALE Dostęp do pionu jest w pełni pokryte… Jak się okazuje jest to doświadczenie życiowe « ALE » następnie zamienia się w wielki ból głowy, gdy pani sąsiadka dół do skarżą się, że nie miała wody uruchomiony przez pionu, a nawet nie można zobaczyć, gdzie płynie, a na duszy promyk nadziei, że to nie ty, ale sąsiedzi powyżej.

Faktem jest, że mimo wszystkich zapewnień, piony płyną i płyną nie tylko starego metalu, ale również nowy metalu czy plastiku, w którym rzekomo 50 lat życia i że wielu budowniczych powinni szyć płyt gipsowo-kartonowych.

Jesteśmy w ich nowym mieszkaniu po deweloper zmienił wszystkie piony na metalu i tworzywa sztucznego i uszyte płyt gipsowo-kartonowych. Kilka lat o tym dużo żałuje. Rury metalowe osławionej płynącej też, choć nie rury i połączenia.

Nasz pierwszy przepływ ptaszkiem po drugim sezonie grzewczym, gdy mieszkanie zostało w całości odnowione. Drugi strumień pionowy po trzecim sezonie grzewczym. Razem przez okres pięciu lat, z czterech filarów, dwa płynęła tuż po wyłączeniu ogrzewania. Rura ogrzewane po odłączeniu chłodziwo chłodzi, wąskie i związki zaczyna płynąć. Musiałem otworzyć płyt kartonowo-gipsowych i przetwarzać zębatkę.

Nie tylko, że trzeba było zmienić obrzęk laminatu, ale jest problem, jak zamknąć cięcia dziur w suchej zabudowy, aby przywrócić estetyczny wygląd ścian i kleju do tapet. Co najważniejsze, nowa konstrukcja musi być szybko usuwane i zapewnia dostęp do wszystkich pionie w przypadku wycieku.

Z jednego pionu mieliśmy szczęście. Jest w rogu. Nie możemy nie odzyskać gipsowych kartonów. Ta ściana zainstalowaliśmy wbudowaną szafę.

Wytnij otwór zamknięty nas MDF, które mogą być przesuwane na bok. Teraz wystarczy zdjąć ubranie z baru, przenieść arkusz MDF na bok i uzyskać dostęp do wszystkich pionu.

Drugi stojak musiał majstrować.

Najpierw chcieli umieścić plastikową klapkę, ale trudno wybrać odpowiedni rozmiar, są w większości białe, a białe «łata» brzydko wygląda na tle ściany i rury, które rozciągają się akumulator sam będzie przeszkadzać. W rezultacie zdecydowano się oblitsevat całą stronę drewnianej osłony wykonanej z drewna sosnowego. W zasadzie, można przyszyć rack się płyt kartonowo-gipsowych, ale konieczne powlekanie jednej stronie drewnianej osłony.

Dlaczego drewniana tarcza?

On wiele zalet :

  1. Duży wybór rozmiarów. Nawet jeśli nie jest odpowiedni rozmiar, można ustawić ekran pod wymaganej wielkości za pomocą układanki, struga, szlifierki.
  2. Można stonowanych plamę, lakier (farba) w kolorze mebli czy ścian.
  3. Drewniana tarcza nie kruszy, w przeciwieństwie do płyty gipsowo-kartonowej, końce nie wymagają dalszego leczenia.

    Mam rozmiaru arkusza 2,6 m. X 0,4 m. Mieści 10 śrub, które mogą być zamknięte zatyczkami. I można zostawić, jak nie – śruby, jak wiruje i nie bardzo uderzające.

  4. Tarcza może być łatwo ustalony półki i zrobić stojak na kwiaty, lub, na przykład, w kuchni, aby korzystać z tych półek na drobiazgi.

Teraz jesteś gotowy, aby przejść. Sprzedam sklep sprzętu wymaganego rozmiaru płyty meblowej.

Share →