Wszy :( W swoich wnioskach?

Wszy 🙁 W swoich wnioskach?

To mój pierwszy raz w moim życiu 🙁 Co oni wycofać, jestem tu spojrzy, dzięki przyjaciół w nieszczęściu. Ale jak? Rozumiem, że głowa umyć lub posmarować je Nittiforom lub Nix, prawda? I znowu jest to konieczne? Dzięki ile? Co jeszcze jest potrzebne do obsługi?

Czapki? Odzież – co z tego? Pościel – jak nie, ile razy i na jak długo? Czym jest właściwie czesane te cienkimi ząbkami, i kiedy? To po głowie leczenia czesać raz? mało?

Moja córka z supergustimi długości włosów ostrza nie pomaga dowolny szampon "Veda", Nie NIKS.A potem za radą swojej teściowej (ona jest lekarzem, ale mieszka bardzo daleko, a ja od razu zapytał jej nie coś było niewygodne) Nittiforom umył głowę, ale nie wszystkie z instrukcjami, ale jak się umył głowę rozmazany krem, umieścić na swojej poliet.paket włosów, na szczycie ręcznikiem tak trzymać 40 min.Potom umyte i dokładnie spłukać włosy 4-5% octu, ponownie zawinięte włosy w torbie i ręcznikiem i odbyło się kolejne 20 min.Tolko wreszcie przemywa wodą i długie czesane częste grebeshkom.Kstati teściowie poradził ząbki grzebienia 2-3 sht.obmotat x / w wątku, więc sprawia, że ​​łatwiej się rozczesują chesat.Eto gnid.Tolko następnie zatrzymał drapiąc się w głowę i przestał żyć vshi.Oni mogą być dość małe, uznałem w lupoy.Esli po kliknięciu tę małą czarną, to jest na żywo wesz lub gnida.Nu, powodzenia! 15:40:51, kij

się w procesie: ((

Jednak już w zavershayushey etapie, ale byłem już nerwowa sam wydaje mi się, że Tami stada czołgać, przenieść włosy :))

Share →