Wszystkich stref erogennych męskimi

Wszystkich stref erogennych męskimi

14 listopada 2010, 15:11

Nie zawsze wiem, gdzie stref erogennych samców. Czasem nawet ludzie nie zdają sobie sprawy, że stymulacja punktów może ich zadowolić. Fakt, że przedstawiciele silniejszy i płci słabszej częściej koncentrują się tylko na narządach płciowych, nie wiedząc, że ludzie są strefy erogenne i gdzie indziej.

Aby je znaleźć, trzeba dużo eksperymentować i pokazać wyobraźnię i pomysłowość.

Strefy erogenne mężczyzn, to z pewnością usta, język i usta. Dlatego całuje tak dużo zabawy. Ale oprócz tych punktów na twarzy i głowy znajdują się o wiele więcej strefy erogenne.

Ten uszy, płatki uszu, głowy. Dlatego z wielką przyjemnością człowiek może dać masaż głowy. W tym przypadku, można delikatnie masować skronie, chodzić z ręką na twarzy, pat za uszami, a następnie poperebirat włosy na karku.

Wielu mężczyzn powiedzieć, że ten masaż daje im przyjemne uczucie.

Męskiej strefy erogenne są umieszczone na szyjce, zwłaszcza z tyłu. Człowiek daje przyjemność całuje ten obszar miękkie, delikatne głaskanie opuszkami palców lub dłoni. Strefy erogenne w większości mężczyzn są na klatce piersiowej. Men podnosi zwykłe obrysu tej części ciała.

Sutków u mężczyzn, choć mniej wrażliwe niż kobiety, ale nadal jest silna strefa erogenna.

Męskie strefy erogenne znajdują się także na wewnętrznej stronie ramion i nóg, gdzie skóra jest delikatna i każdy dotyk wydaje łaskotał. Strefy erogenne znajdują się w dole podkolanowym i na nogach.

Najważniejsze jest, aby nie przesadzić, nie słyszeć śmiech spowodowanych przez łaskotanie. Wrażliwe punkty mogą być umieszczone na brzuchu, plecach i pośladkach. Przyjemność jest gładząc brzuch od góry do dołu. Pocałunek jeszcze bardziej pogorszyć żołądka przyjemne. Przyjemne doznania może dać człowiekowi, jeśli trzymać palce na plecach wzdłuż kręgosłupa. Przyjemny stymulują także obszar między łopatkami, tzw "miejsce kota",

Na pośladkach może być grubszy. Mężczyźni są ładne, kiedy pogłaskać lub uszczypnąć.

Poszczególne sami ludzie czerpać przyjemność z pieszczot miejscu znajduje się z moszny do odbytu. Więc zapalić pasję w człowieku, nawet nie dotykając jego genitalia. Jednak obszar najbardziej wrażliwe dla mężczyzn – jest penisa i moszny. Delikatny masaż tych narządów może spowodować natychmiastową erekcję.

Jednym ze sposobów, aby osiągnąć najbardziej aktywną wzbudzenie – a głaskanie napletek penisa przesuwać w górę iw dół. Niektórzy mężczyźni wolą delikatne głaskanie penisa bez przesuwając napletek. I, oczywiście, każdy lubi język pieszczoty. Obszar najbardziej wrażliwy jest głową penisa, więc trzeba ją pieścić bardzo delikatnie.

Punkt może mieć wpływ na wiele sposobów. Oni nie mogą dotykać ręce, palce, dłonie, paznokcie, język, usta, piersi, nawet palce, pisze. Można je przyciąć, pat i udaru mózgu, możliwe jest dmuchać na nich na przemian gorąco, to zimne powietrze. Można eksperymentować z przedmiotów: kawałek lodu lub piórko. W tym przypadku, moc i natężenie światła muszą być dobrane indywidualnie.

Zrozum przynieść pewne działania zabawa możliwe od odpowiedzi człowieka. Jeśli to, co się z nim robi lubi, on przyspiesza oddychanie, rozszerza źrenice, przychodzi montaż.

I, oczywiście, musimy pamiętać, że bez względu na lokalizację stref erogennych mężczyzn, z wyjątkiem ich pieszczot i satysfakcji, fizjologicznego i szczerych uczuć niezbędne. Mężczyźni są bardziej prawdopodobne, aby powiedzieć, że on jest najlepszy i wykazując chęć do niego zrobić to szczerze.

Podobne wiadomości:

Share →