Wszystkie brodawki na genitalia

Wszystkie brodawki na genitalia

Brodawki na narządach płciowych spowodowana określonym wirusem, i są nazywane narządów płciowych. Wirus, który powoduje brodawki zwykle mieszka w narządach płciowych i jest łatwo przenoszone przez stosunek seksualny z zakażonym partnerem. W tej chwili jest około 56 Typ wirusa brodawki, a nie spekulacje, że przyczynia się ona do rozwoju komórek nowotworowych w szyjce macicy, ale informacja ta nie ma żadnego naukowego dowodu.

Rozwój wirusa powoduje małe grudki prącia. Brodawki mogą pojawić się sam, ale często pojawiają się one w liczbie mnogiej, przypominając jej nierównej powierzchni młody kalafior. Strefa pojawienie się dość rozległe formacje – szef prącia, cewki moczowej, korony bruździe, jąder i odbytu.

Zwykle pierwsze objawy zaczynają się pojawiać w ciągu kilku miesięcy po zakażeniu. Jednakże wirus może być w stanie inkubacji do ośmiu miesięcy. Brodawki zwykle nie boli, ale swędzenie przyczyny i zaczynają krwawić podczas mycia. Anus wpływ na stosunek analny, ale to nie jest regułą.

Czasami brodawki pokrycie wszystkich penisa, wpływając na cewkę moczową. W tym przypadku, możliwe ból i pieczenie podczas oddawania moczu, nietrzymanie moczu, krwawienie i wydzielina z cewki moczowej. Najczęściej ludzie nie wiedzą o tej chorobie, ponieważ brodawki są niezauważalne.

Jeśli edukacja wystąpić w szyjce macicy kobiet choroba nie może być wykryte tylko przez zbiór z pochwy. Są szanse, że partner seksualny, w tym przypadku również jest zainfekowany. Użytkownik powinien być zanurzone w misce z ciepłą wodą – zwykle niewidoczne, grudki stają się bardziej wyraźne.

Jeśli kobieta zdiagnozowano brodawki narządów płciowych i Twojego partnera nie mają żadnych widocznych objawów zakażenia, konieczne jest przeprowadzenie serii testów. Na narządów rozrodczych i całą okolicę, stosuje się roztwór octu i włącz gazę. Kwas octowy powoduje brodawki stają się białe i są łatwiejsze do zobaczenia. Ze wszystkich części ciała, należy pobrać próbkę do analizy i badań następczych.

Można również zbadać światła cewki moczowej, ale venereologists powiedzieć, że wielu mężczyzn nie chcą robić badań.

Małe brodawki mogą być traktowane podofillina. Zastosuj produkt musi być bardzo ostrożnym, ponieważ może to spowodować oparzenia skóry zdrowej. Trzymając na Brodawki 2-6 godzin, lek mycie ciepłą wodą.

Przebieg leczenia – 3-4 tygodni, a następnie brodawki znikną.

Jeśli masz jakieś brodawki wewnątrz cewki moczowej, następującej procedury. W otworu cewki moczowej wprowadza świecę podophyllin. Penis musi bandaż i wznieść się do leku nie wyszło.

W ciągu kilku godzin można zdjąć i umyć się bandażem penisa ciepłą wodą.

Brodawki narządów płciowych u mężczyzn może być czasem wyleczyć fotokoagulacji laserowej. Jednakże nie zawsze jest to dodatni wpływ, ponieważ jest niemożliwe brodawki zostały zniszczone. W przypadku ponownego wystąpienia obróbki formacji należy powtórzyć. To nie może powodować żadnych skutków, ale nie martw się – w końcu terapia laserowa jest bardzo skuteczny. Specyficznego leczenia brodawek narządów płciowych pojawia się zwykle w ciągu półtora miesiąca.

Oprócz chirurgii laserowej jest również powszechnie stosowane metody elektrokoagulacji lub zamrożone w ciekłym azocie, a następnie eliminację.

Share →