Wszystkie maści świerzb

Wszystkie maści świerzb

Dziś na rynku farmaindustrii wystarczającą liczbę leków do leczenia świerzb, ale w niektórych przypadkach jest trudny do terapii konwencjonalnej. Jak to możliwe?

Ponieważ wszystkie maści świerzb, spraye, rozwiązania są tylko wtedy, gdy stosowane właściwie, z zastrzeżeniem pewnych zasad higieny w trakcie i po leczeniu.

Wybór świerzb zależy od doświadczenia lekarza, koszt oraz dostępność leków w lokalnych sieci aptek, łatwości użytkowania i innych właściwości konsumpcyjnych.

Krótko o świerzb

Po 1-2 tygodniach od zakażenia u ludzi zaczynają wykazywać objawy, czasem pierwsze objawy świerzbu mogą być trochę wcześniej, albo odwrotnie na miesiąc. Główne objawy świerzbu obejmują:

  • W typowym świerzb objawy zaczynają się zlokalizować w fałdy między palcami, zagina ramion, nóg, pępka, a następnie proces rozprzestrzenia się na inne części ciała.
  • Typowych świerzb jest swędzenie skóry, a więc tick jest aktywny w nocy, świąd zwiększa się w trakcie snu.
  • Dzięki energicznym rozmnażanie roztoczy swędzenie, pęcherze pojawiają się wypryski, wysypki, ze względu na ciągłe drapanie i przyłączenie się do wtórnego zakażenia mogą wystąpić owrzodzenia, ropiejące.
  • Aby odróżnić od innych chorób swędzenie skóry można zobaczyć w swędzeniu swędzeniu roztocza przenosi go norki, paski 7 mm, skręconych białawy kolor, to samica składa od 10 do 25 jaj.

Świerzb nie są przenoszone na ludzi przez zwierzęta, choroba jest charakterystyczna tylko dla ludzi. Najczęściej do zakażenia dochodzi wśród członków rodziny, sąsiedzi w akademiku, partnerów seksualnych, że jest w ścisłej, bliskiego kontaktu, nierzadko roztocza transmisji występuje, gdy osoba w szpitalu, w podróży służbowej, na wakacjach lub pobyt z rodziną. Od kleszczy są bardziej aktywne w nocy, więc transmisja patogen najczęściej występuje w nocy.

Dlaczego jest to czasami trudne do wyleczenia świerzb?

Prawie 80% pacjentów leczonych w ośrodkach dermatologicznych o bezskuteczności wcześniejszego leczenia świerzbu. Powinieneś wiedzieć, że wszystkie substancje stosowane do leczenia, wpływ na dorosłych bez niszczenia embrionów kleszcze, które jest okres 4 dni. Dlatego nie musi koniecznie przetwarzanie jednorazowe, ale także ponownie reorganizacji skóry w ciągu 4 godzin, które zabija larwy wykluły się z jaj.

Badania twierdzą, że wśród 195 pacjentów po jednorazowym leczenia kremem permetrinovim kliniczne odzyskiwanie obserwowano jedynie u 46% chorych. W związku z tym, żaden z aktualnie stosowanych leków w Rosji nie powinny być stosowane pojedynczo.

  • Najczęściej diagnoza jest trudna do montażu, ale jest nietypowe warianty przepływu świerzb lub kombinacji ich z innymi chorób dermatologicznych.
  • Głównym kryterium potwierdzającego rozpoznanie świerzbu, wynik wyskrobin badawczych ze źródła, a także obraz kliniczny wysypki.
  • U pacjentów, zgrabnych, którzy umyć ręce i wziąć prysznic codziennie, wysypka jest zwykle ograniczone, promocja i rozprzestrzeniania się choroby jest powolny, typowy grzybica przenosi rzadko.
  • W okresie letnio-jesiennym w ostatnich latach w Rosji nie jest wysoka częstość występowania świerzbu.
Share →