Wszystkie Niedyskretne pytania na temat seksu

Wszystkie Niedyskretne pytania na temat seksu

Pytanie: Czy mogę coś zjeść, że nie był to wspaniały smak?

Być może nie dziwi, ale niektóre pokarmy mogą rzeczywiście łagodzi smak — lub uczynić go bardziej przyjemne, jeśli chcesz. Weźmy przykład z kolegów wegetarian. Owoce i warzywa (np. Ananas i seler) złagodzić smak upławy.

Mięso, ryby i produkty mleczne przeciwnie ją wzmocnić. To samo odnosi się do czosnku, przyprawy, i kofeina. Nadmierne picie wody pomaga zmyć różne toksyny.

Korzystanie aromatu, smary — Innym sposobem, aby złagodzić smak. Wystarczy upewnić się, że nie ma smaru głęboko do pochwy, gdzie może powodować podrażnienie.

P: Czy to prawda, że ​​niektóre kobiety mają wyraźny rybi zapach?

Trzeba przyznać, że zapach z pochwy na wszystkich kobiet. To jest zupełnie naturalne i nie powinno powodować niepokój. Nawiasem mówiąc, większość ludzi znaleźć tego ekscytującego smaku. Jednakże, jeśli zauważysz, że masz rybi zapach nietypowy zapach zauważalne po seksie i mycie pochwy może być bakteryjne zapalenie pochwy.

Jest to łatwe do leczenia infekcji, która powoduje brak równowagi normalne bakterie pochwy. Odnoszą się do ginekologa, on wyznaczyć odpowiednią analizę i, jeśli wynik jest pozytywny, przepisać antybiotyk. Ważnym dodatkiem: choć zakażenie bakteryjne pochwy nie stosuje się do chorób przenoszonych drogą płciową (choroby przenoszone drogą płciową poprzez), w niektórych przypadkach, zapach z pochwy — jeden z objawów.

Najprawdopodobniej twój ginekolog chce wyłączyć tę opcję.

P: Czy mój partner może przeziębienia połowów w trakcie seksu oralnego?

Odpowiedź jest taka sama. On nie przeziębić z faktu, że właśnie wchodzi tam. Ale jeśli dotykać pochwy zainfekowane ręce, wtedy twój partner bardzo wzrośnie wirusa.

Wskazówka: nie seks, aż jeden z was ma gorączkę i kichanie.

Pytanie: Miałem seks w czasie, gdy miałem pleśniawki. Czy to oznacza, że ​​mam zakażenie partnera?

To jest możliwe, lecz mało prawdopodobne. Zazwyczaj pleśniawki (kandydoza) nie jest przenoszony z człowieka na człowieka. To powoduje nadmierny wzrost grzybów w okolicy narządów płciowych. Co powoduje, że do rozmnażania? Antybiotyki (zabijają dobre bakterie, które kontrolują rozprzestrzenianie grzyba), osłabiony układ odpornościowy i ciepłe wilgotne krocze (od zbyt ciasne ubranie lub materiałów syntetycznych). Wyobraź sobie, że masz dużo grzybów i uprawiać seks. Być może go przenieść do penisa partnera.

Jeśli będzie on zauważyć zaczerwienienie lub świąd, powinien skonsultować się z lekarzem dla przeciwgrzybiczego.

Q: Czy to boli mnie coś jest nie za szybko i silny?

Nawet jeśli seks jest szorstka, najprawdopodobniej nie spowoduje żadnych szkód. Jednak tarcie penisa pochwy może prowadzić powoduje rozerwanie delikatną tkankę pochwy, a nie jest to kawał. Od tego nieprzyjemne skutki uboczne częściej cierpią ci, którzy niewystarczającą wilgoć, więc powinieneś być bardzo podekscytowany, zanim przeniósł się do skargi głównej.

Jako środek ostrożności, należy użyć smaru.

P: Czy to prawda, że ​​plemniki przyczynia pełnię?

Wcale nie. Średni wytrysk jest w przybliżeniu równa łyżeczką. Zawiera plemniki cukru, białka i wody — tylko około 7 kalorii.

Możesz łatwo spalić, tylko o seks.

P: Jeśli mam opryszczki warg, I zarazić partnera, co mu gardło?

Spójrzmy na to pytanie w części. Istnieją dwa rodzaje wirusa opryszczki. Usta Herpes (opryszczka jamy ustnej lub) — rozpowszechniona choroba wywoływana przez wirusa Herpes simplex (HSV-1). Opryszczka narządów płciowych rzadziej powoduje Opryszczka narządów płciowych (HSV-2).

Czasami jednak odwrotnie: HSV-1 — narządów płciowych i HSV-2 — usta. Więc odpowiedź «tak, oni są»Można zarazić partnera podczas seksu oralnego.

Pytanie: W czasie seksu z partnerem spał prezerwatywy, włożył go z powrotem, ale muszę się martwić o ewentualnej ciąży?

Oczywiście jest to konieczne. Gdy łamie prezerwatywy lub poluzowana plemniki mogą zapłodnić jajo. Jeśli nie chcesz zajść w ciążę jak najszybciej zgłosić się do lekarza na pigułki antykoncepcyjne, przyjęła dzień po stosunku. Można go kupić bez recepty, ale istnieje kilka różnych rodzajów, lekarz będzie wybrać najbardziej odpowiednią opcję.

P: To jest wstyd powiedzieć, ale partnerem chce zrobić, seks analny, może to spowodować problemy?

Zazwyczaj, seks analny nie powoduje problemów. Ale istnieje kilka potencjalnych zagrożeń, które trzeba pamiętać, zanim zgodzi się spełnić tego żądania. Od zwieracza odbytu bardzo napięty i trudno zwilżoną (nie jest produkowany naturalny smar w przeciwieństwie do pochwy), przejście przez stosunek analny może powodować złamania i pęknięcia odbytu, które wchodzą bakterie jelitowe.

Wskazówka: użyj jak najwięcej tłuszczu.

P: Otrzymuję orgazmy, nawet ćwiczenia w siłowni lub siedzi przy stole, że jestem dziwna?

Masz szczęście! Większość kobiet ma trudności z uzyskaniem co najmniej jeden orgazm, i masz do nich cały czas. Życie nie jest fair!

Ale poważnie, spontaniczne orgazmy (bez bezpośredniej stymulacji narządów płciowych) — nie należą do rzadkości. Niektóre kobiety je po prostu erotycznych myśli, inne — przez pośrednią stymulację narządów płciowych, na przykład. jazda na rowerze, podkreślić mięśnie dna miednicy, kichanie it.d.

Share →