Wszystkie stanowiska misyjnego

Wszystkie stanowiska misyjnego

19 maja 2008, 00:00

Wydawałoby się, że przywódcy religijni są zaniepokojeni seksu jak, powiedzmy, autorzy tekstów męskich magazynów. A także gotowi uczyć innych.

Według legendy, chrześcijańscy misjonarze wyjaśnił tubylców z wysp Pacyfiku, że kopulacja jest dopuszczalne tylko pozycja «twarzą w twarz, człowiek na szczycie», Zaskoczony tubylcy nazwali to stanowić misjonarzem i powiedział o nim Bronisław Malinowski etnograf w latach czterdziestych ubiegłego wieku. Nazwa zatrzymany.

Pozycja misjonarska – pozycja podczas obcowania, gdy mężczyzna i kobieta są w pozycji poziomej, skierowane do siebie, choć człowiek jest zazwyczaj górną.

Ściśle mówiąc, ani chrześcijaństwo, ani islam nie jest bezpośrednio zakazać niektórych pozycji seksualnych. Jednak, ze względu na „przegięcia na ziemi”, wszystko, co wykracza poza „top człowieka”, uznano za grzeszne.

Mieliśmy szczęście. Dziś widok kościoła w sprawach seksualnych nie jest postrzegana jako bezwarunkowo jak, powiedzmy, kilkaset lat. Pozy nie są wybierane przez stopień bezgrzeszności i nastroju i inspiracji, biorąc pod uwagę preferencje i cechy fizjologiczne partnerów. I nagle okazało się, że ten sam misjonarz tak wiele słodkie.

Jak to możliwe?

W kontakcie

Najważniejszą zaletą pozycji misjonarskiej – romantycznym elementem. Możesz zajrzeć w oczy partnera, całować, szeptać głupie rzeczy w moim uchu, uścisk i pieszczota. Z drugiej strony, w pozie „misjonarza”, człowiek może czuć się „panem”.

Jednak ta moc po jakimś czasie można się zmęczyć, zwłaszcza jeśli podnoszone przez strony.

Kolejny plus: kiedy „człowiek na górze, twarzą w twarz” u kobiet znacznie stymuluje łechtaczkę, a zatem prawdopodobieństwo, że osiągnie wzrost orgazm. Stanowią również dobre dla leniwych włóczędzy i dlatego, że nie wymaga żadnej szczególnej elastyczności, doświadczenia seksualne i nie jest zbyt męczące. To jest najbardziej wygodne dla partnerów, którzy po raz pierwszy wchodzących w miłości ze sobą, i dziewic obu płci.

Wreszcie, pozycja misjonarska jest racjonalne: możliwe jest seks pod kołdrą, co jest ważne w zimnych porach roku.

Chociaż pod względem pozycji misjonarskiej aktywności fizycznej nie jest najbardziej skuteczne, ale ludzie są szkoleni mięśnie brzucha, pośladków i ud. A jeśli nie leżą płasko na swojego partnera i dostać się na rękach i łokciach, potem drugi i mięśnie klatki piersiowej, ramion i przedramienia. U kobiet nie praktykuje coś, ale jest w tym miejscu, można się zrelaksować.

Przy okazji, krążą plotki, że w niektórych stanach USA (Montana Floryda?) Jak dotąd, każda stanowią, z wyjątkiem misjonarza, jest zabronione przez prawo (choć sama ustawa jest od dawna stosowane w praktyce).

Mission Impossible

Istnieje pozycja misjonarska i przeciwników. Na przykład, jak to jest krytykować feministki mówią, symbolizuje pogardy człowieka dla kobiet. I w kobiecych kolorowych magazynów napisać, że mężczyźni, którzy wolą seks w pozycji misjonarskiej, najprawdopodobniej „zazdrosny, chciwy, brzydkie, pali dużo, skłonną do napadów picia, zdolną do czynów. i, ogólnie, złe kochankiem. „

Wielu nie lubi pozycję misjonarską, ponieważ jest zbyt banalne, proste i nie ma żadnych wahań. Jest to dość powszechne błędne. Faktem jest, że pewnego dnia jakiś mądry człowiek powiedział, że misyjne pozycji stóp kobiety powinny mieć w dotyku pościel – w przeciwnym razie nie byłyby uznane za misyjne. I wszyscy mu uwierzyli.

Więc co można zrobić ciekawe rzeczy „twarzą w twarz, człowiek na szczycie.”

  • Kobieta może zginać kolana (jak przewiduje głębszą penetrację) lub zapięcie nogi partnerskich, wyprostuj i zamknąć moje nogi (dla lepszej stymulacji łechtaczki) lub, przeciwnie, są szeroko od siebie. I, jeśli są umieszczone pod poduszkę pośladków, zwiększone ciśnienie członkiem słynnego punktu G.
  • Człowiek może kłamie kobiecie całą masę, i może przeszkadzać łokcie i ręce na łóżku. Ponadto, istnieje sprytne warianty o nazwach takich jak „technik wyrównania coitus dla jednoczesnego orgazmu” lub pozycję „Around the World”.

Cel roszczenia do pozycji misjonarskiej

Naukowcy udowodnili, że przestrzeń kochać się w pozycji misjonarskiej nie będzie działać. Przynajmniej bez użycia specjalnych narzędzi. Jest to zrozumiałe: jest to bardziej wygodne do pływania w zerowej grawitacji, a nie kłamać.

Ale nie ma ryzyka partnera pin.

Kobiety nie lubią, że partner opiera cały swój ciężar – fizycznie trudne, nie ma miejsca do manewru – trzeba dostosować się do partnera i przenieść go do rytmu, i wreszcie, obawiają się, że nadal nie jest wystarczająco stymulowane niefortunne łechtaczka. Mężczyźni twierdzą, jeden, ale bardzo poważny. Napięcie mięśni (zwłaszcza jeśli jego ciężar na rękach) może prowadzić do przedwczesnego wytrysku.

Tak więc ma tendencję do „szybkiego końca,” pozycja misjonarska prostu jest przeciwwskazane.

Reputacja pozycji misjonarskiej, rzeczywiście, nie najlepiej. Nic dziwnego, że jego synonimy: „klasyczny”, „Pozycja numer jeden”, „kanapka”, „robotników i chłopów”, a nawet dziennikarze ukuł termin „retrokopulyatsiya”: typ ludzi, którzy uprawiają seks w pozycji misjonarskiej – myślących reakcjonistów, jeśli nie gorzej. Ale w tym przypadku, do reakcjonistów przypisały większość mieszkańców naszej planety.

W bonobo dodawanie i pancerników (tak, zwierzęta też!), 100% kobiet (i, w konsekwencji, mężczyzn) co najmniej raz w życiu miał seks w tej pozycji, a około 60-70% praktyki regularnie. I tylko wśród upartego pozycji misjonarskiej Pacific Islander służy tylko 20% miłośników.

W ogóle, to jest czas, aby zrehabilitować pozycję misjonarską. Oni nie są gorsze od innych, a pod pewnymi względami nawet lepiej. Ale nie używam go nieustannie, ponieważ rzeczą seks – różnorodność.

Jakie to uczucie, oczywiście.

Share →