Wybierając strój dla prawną

Wybierając strój dla prawną

Przy okazji, projektanci wymyślanie różnych marek i uruchamia zbiór kapsułki ubrań. Wiele z tych zbiorów rzeczy trzeba będzie stworzyć sposób nie nudne strony firmowe.

W pierwszym przypadku zaleca się, aby zwrócić uwagę na stylowe sukienki w jasnych kolorach, odważne draperie i niezapomniany wystrój. Ta sukienka może być noszona tylko raz na służbowe dalej trzeba zapisać go do innych działań. I, oczywiście, praca na nim, nie można umieścić zbyt niezapomniany modelu. Ale w drugim przypadku można oszukać trochę i kupić skromną sukienkę, ale z możliwością sto razy zmienić, udekorować, zmiany w prawidłowej przypadku.

Proste broszka kwiat w postaci tkaniny, szal, nowego pasa może okazać skromną sukienkę i sprawiają, że nie do poznania, a więc uniwersalne i koktajle stron i imprez firmowych, a idąc do pracy.

Która sukienka jest odpowiednia dla strony firmowej?

1. czarny kolor pozostaje faworytem, ​​ale zdobywanie czarnej sukni, to ryzykujemy, gubię się wśród innych dziewcząt. Lepiej wybrać czarną sukienkę, mając nadzieję, a następnie zmienić go nieco. Nie musi to zmienić – wystarczy podnieść kurtkę, przypiąć broszkę lub ozdobny gorset emisyjnej szalik.

W związku z tym, czarna sukienka konkurencji.

2. Błyszczące tkaniny przyciągają większą uwagę, a matowy otaczają postać miękkości. Nie wybieraj sukienka z satyny lub błyszczące wykończenie pełen dziewcząt. Jeśli wartość jest niska, to należy wybrać model z matową tkanek miękkich.

Doskonały materiał z cienkiej wełny.

3. W prawną zimowym powinien wybrać głębokie ciemne odcienie. Założyć ww czarny, granatowy, ciemny zielony, bogaty kolor grafitowy. Można również eksperymentować z pastelowych odcieniach. Na przykład, brzoskwinia, złoty, kolor karmel, delikatnej oliwy.

W połączeniu z gęstej konsystencji i tkanek miękkich (np aksamitu), te kolory są bardzo organiczne spojrzenie, że zima w zimnych porach roku.

4. Po wyborze sukni, należy zawsze zwracać uwagę na konstrukcję dole sukni. Lepiej jest podzielona w sukni na poziomie korporacyjnym nie jest już “Tails”Szczotka. W przeciwnym razie może to być trudne, aby odebrać ubrania dla takiego stroju.

Share →