Wydalanie soli z organizmu - ich rodzaje i metody ich usuwania

Wydalanie soli z typów ciała i ich metod usuwania

Wyjście z organizmu i odzyskiwanie soli przemiany mineralnej

Osoba musi być metabolizm wodzie sól jest utrzymywana na odpowiednim poziomie. Musimy pomóc mu przynieść już nagromadzone sole, bardziej intensywnego funkcjonowania procesów metabolicznych. Dla starszej osoby mającej problemy ze zdrowiem jest bardzo trudne do wykonania.

Konieczne jest, aby pamiętać, następujące informacje:

1. Sama metabolizm wody, soli jest skomplikowany system z wielu różnych składników są ściśle ze sobą powiązane. Analfabeci ingerencja w jego przyczyna, ale nic mu krzywdy. Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe usuwania soli z praktyk ciała tradycyjnej medycyny powinien być pod kontrolą lekarza.

2. Nie pozwala na to. że procedura wycofania soli stać się obsesją. Trzeba będzie przywrócić naturalne, w którym będzie on wspierać metabolizm wody soli przez siły własne.

Procedura usuwania soli z organizmu 

Najważniejszym warunkiem wycofania nadmiar soli jest jego rozwiązanie. W organizmie ludzkim gromadzi się trzy główne typy soli:

1. fosforanów.

2. Urata.

3. szczawian.

Rozważmy teraz szczegóły każdej grupy.

Najczęściej reprezentowane w naszym organizmie białe soli alkalicznych, które zawierają fosforany i węglany. Złoża soli często występują w górnej części ciała, a szczególnie kręgosłupa. Nadmierne ilości tego typu soli prowadzi do powstania i rozwoju takiej powszechnej choroby. jak osteochondroza.

Jej objawy są oczywiste uczucie ciężkości w głowie i ból w szyi, pleców, szyi.

Wydalanie soli z organizmu, metody tradycyjnej medycyny prawidłowo i zamówić długi proces i może trwać od kilku tygodni do kilku miesięcy. Przy formowaniu silniejsze zobojętniające kwasy żołądkowe, takie jak trypsyna i żółciowych słabszych fosforanów kwasu żołądkowego. Prawie wszystkie sole to grupy mają tendencję do rozpuszczania się, a więc jest możliwe wyciągnięcie nagromadzonego nadmiaru soli.

Najczęściej używanym do tego celu herbat ziołowych. oparte rośliny przygotowania, które są alkaliczne. Na przykład zaleca się stosowanie herbaty z młodych pędów gruszy lub dzikich kwiatostany marchwi.

1. Weź kwiatostany – Umbrella dziką marchew (1 szt) i szlifować. Wypełnij dwieście ml wrzącej wody i daje napar. Zaleca się stosować kilka razy dziennie przez ćwierć filiżanki.

To infuzji leku wzmaga wydalanie soli alkalicznych, normalizuje funkcjonowanie nerek, przywraca metabolizm wodzie soli, w znacznym stopniu przyczynia się do leczenia choroby zwyrodnieniowej dysku.

2. Weź kilka pędów młodych gruszek w podziale, spać w pojemniku, wypełnić go z trzech litrów wody, doprowadzić do wrzenia i utrzymać czwartą godzinę na małym ogniu. Daj go parzyć przez piętnaście minut, odcedzić i przelać do innego pojemnika. Zaleca się używać zamiast herbaty w złożach soli alkalicznych. Małe wyjaśnienie.

Na początkowym etapie leczenia mogą wystąpić pewne skutki uboczne, takie jak: bóle głowy, bóle małych w mięśniu sercowym, niewielki wzrost ciśnienia krwi. Jeśli te problemy są stale przeszkadza, wskazane jest, aby skonsultować się z lekarzem.

Nagromadzenie nadmiaru soli w tej grupie przyczynia się do dna. Choroba jest powszechna w miłośników mięsa. Sole z tej grupy są osadzane, głównie w dolnej części korpusu (stawów nóg).

W tej sytuacji, mają korzystny wpływ porzeczek, truskawek.

Szczawiany

Sole z tej grupy jest bardzo trudne i dlatego najtrudniejszych w produkcji. Umieść ich depozyty są bardzo zróżnicowane: ściany naczyń krwionośnych, stawów, kości i prawie wszędzie. Ich wnioski wymagają znacznie dłuższego czasu niż w celu usunięcia soli z innymi grupami.

Aby rozpuścić sól tej grupie zaleca się stosować napar z winogron anten.

Weź jedną łyżeczkę zmiażdżonych winogron wąsów, zalać dwieście ml wrzącej wody i pozostawić na pół godziny. Zaleca się użyć trzy razy dziennie przez ćwierć filiżanki na miesiąc. Następnie zrobić przerwę na tydzień i powtórz wszystko.

Oprócz wszystkich powyższych soli u ludzi i jest często znajduje się różnią się osadów soli (moczanu i fosforan). Nazwisko tego typu -korallovie kamieni. wynikają ze zmiany z dwóch typów przemiany soli sól, wytrąca się w nerkach.

Podstawowe reguły dla usunięcia soli z metod ciała medycyny tradycyjnej

1. W przypadku. Jeśli nie są jednocześnie wszystkich trzech gatunków, to nie zaleca się przeprowadzać wszystkie rodzaje produkcji soli w czasie (jedna godzina), ponieważ w ten sposób pożądany wynik nie może być osiągnięty, oraz szkody dla zdrowia ucierpi duża.

2. Wyprowadzenie soli zalecana w ściśle określonej kolejności.

Priorytet Usuwanie soli z organizmu

1. Najpierw musimy określić rodzaje soli obecnych i typ metabolizmu wody i soli zakłócony. Badanie to nie może być prowadzone niezależnie. powinno to tylko specjalizuje się lekarza.

2. Sprawdzić stan nerek, całego mochevyvedeniya systemu i, jeśli to konieczne, do przeprowadzenia odpowiedniego leczenia, bo jeśli nie, nie bude być zawarta sól, a nowe zostaną zdeponowane na górze już istniejących.

3. Biorąc pod uwagę fakt. że białe sole alkaliczne rozpuścić łatwo, należy zacząć od fosforanów i węglanów. Cechą charakterystyczną tego, że sole te zawarte w organizmie może być brak białego osadu w moczu.

4. Wnioski moczanowej.

5. Wnioski szczawian.

Mieszane typy złóż soli są wyświetlane w ten sam sposób. Najpierw usuwa się nadmiar soli alkalicznych (fosforany), a następnie z kwasem (moczanu). Wyraźne sygnały, że leczenie jest skuteczne mogą być uznane za oczywiste, widok z moczem, całkowity brak obrzęku i bólu.

Proces ten jest bardzo długi, więc do osiągnięcia rezultatu, musisz być cierpliwy i wytrwały. Ostatecznego usunięcia nadmiaru soli i normalizacji metabolizmu wody i soli, są bez wątpienia przeznaczone na tego czasu i wysiłku pracy.

Życzę dobrego zdrowia.

Share →