Wygrałem samochód

Wygrałem samochód

Bender wiedział 450 względnie sprawiedliwy sposób, biorąc pieniądze od obywateli, łatwo i naturalnie stworzył koncesji, w nowoczesnych warunkach, projekty, gry i stosowania rozpoczęcia randki niezwykły urok.

Wyznawcy grubych i prosto, niewiele różnią się od thimblerigger głupie, ale jednak przestrzegać kodeksu karnego, genialnie znalezienie dziury i otwory.

Wszystko zaczęło się CMC, ani razu zauważyłem. Mój numer telefonu komórkowego jest określony przez system płatności QIWI, samochód wygrał na loterii "Łada Priora",

Oferuję lub skontaktować się z zarządcą na telefon, lub przejść do strony internetowej. W ogóle, coś podejrzanego. Jako dorosły, wiem, że nic w życiu nie jest za darmo.

Ale gdzieś w głębi, ale iskierka nadziei dla freebie.

Pierwszą rzeczą jaką zrobiłem – udał się do proponowanej lokalizacji. On, oczywiście, nie bardzo. Ale to działa. Ponadto, pełne teksty, ale z błędami gramatycznymi i zdjęć. Cóż, nie byazatelno ludzi, którzy sprzedają samochody, aby wiedzieć, gdzie miękkie wpisujemy znaku, i gdzie, przeciwnie, nie. Ale jeszcze kilka niespójności zmuszony do przestępstwa.

Co głupiec wierzę! Oczywiście, telefon nie jest widoczny. Ale spójrzmy prawdzie w oczy, nawet na pierwszy rzut oka nie znający niektóre szczegóły mi myśleć.

Nigdzie na stronie nie są „na żywo” kontakt – bez adresu, ani telefonu.

Ogłosił, akcja nie jest obsługiwana przez systemy, do których odwołuje przez organizatorów. Może obliczenia, które odnoszą się napisane w „zwabienie” część słowa Kiwi QIWI, wymienionego w wykazie tych, którzy nie poparli akcję, nie jesteśmy w stanie. Podejrzany wygląd i kierunki bardzo szybko, tylko na dzień, wysłać kopię wszystkich dokumentów – paszportu przez ubezpieczenie.

Ale najbardziej przykre – umieścić bankomatu kosztem przyzwoitej ilości i numerów telefonicznych fabrycznie, ale pochodzi z SMS.

To nie jest przestrzegane. Nie myśleć o ludziach bardzo źle, wciąż znajdują się na stronie administratora o radę. W odpowiedzi otrzymał wyczerpującą ocenę: – A kilka linków, szef wśród nich „Rozwód i arogancki!”:

« Od ponad roku w różnych regionach odnotowano przypadki nadużyć finansowych przy użyciu nazwy ” AwtoWAZ ”. Potencjalne ofiary otrzymują od oszustw wiadomości SMS z fałszywą informacją o wygranej samochodu w wyniku akcji rzekomo posiadanych AwtoWAZ. Aby stać się właścicielem samochodu, proponuje się, aby przyjść na ” zwycięstwo ” w Togliatti lub równoważnej wartości samochodu, aby uzyskać pieniądze wymieniając na rachunku pod pozorem pewnym procent ceny urządzenia, wysokości obciążenia podatkowego lub prowizji, itp

Opcje oszukiwanie naiwnych obywateli na co dzień staje się coraz bardziej.

Oficjalne oświadczenie AwtoWAZ „: spółka nie prowadzi rysunki samochodów LADA, w którym uczestnicy muszą płacić. Wszystkie przypadki takiego oszustwa, należy poinformować o tym policję. Bądź ostrożny i czujny „.

Na forum kilka miejsc jest kilka objaśniających są prawnie i finansowo literat.

« Szanowni Państwo, po przeczytaniu niektórych artykułów kodeksu podatkowego Rosji, dowiecie się, że podatek od wygranej wypłacane:

– po otrzymaniu wygranej;

– po złożeniu zeznania podatkowego plików INF zamieszkania;

– na jednego konta skarbu z autoryzowanego banku;

– poprzednia płatności podatku (z wyłączeniem przedsiębiorców UTII) Prawo nie przewiduje.

W twoim przypadku "zwycięstwo" będzie oszustwo. „

Po przeczytaniu tego wszystkiego, numer telefonu w wiadomości SMS, nie miałem zadzwonić.

Tak więc można spać spokojnie, nie ma cudów i filantropów, którzy chcą uczynić nas szczęśliwymi raz – też.

Miło było coś wygrać. Ale nawet loterii Sbierbank stabilne czasy radzieckie nie pokazać nagrody.

Dlatego należy zachować ostrożność.

    2837 wyświetleń

Share →