Wyleczyć gardła środków ludowe

Wyleczyć gardła środków ludowe

W każdym domu jest na pewno kilku szefów czosnku. Z nim można przygotować kropli czosnku. W tym celu musimy oczyścić 3 ząbki czosnku, zgnieciony je, wlać 50 ml wrzącej wody, 02:00 i zaszczepił do nosa kilka razy dziennie.

Nadaje się do tego celu i cebuli sok. To może się przetarł głowę cebuli na drobnej tarce i wycisnąć przez gazę cebulę papkę. W dniu 1 ul. łyżka wody potrzebują tylko jednej kropli soku z cebuli.

Mieszanina ta musi być wpajane w nosie co godzinę.

Od suche gardło dobre pomocy zaszczepić w nosie witaminy A w oleju lub rokitnika zakropleniu oleju 1 kropli do każdego otworu nosowego. Następnie trzeba pochylić głowę i wdychać powietrze z hałasem, tak że olej jest równomiernie rozmieszczone na tylnej części gardła. W ciągu dnia, można powtórzyć tę procedurę.

W zimnej można aptece zamiast kropli do kroplówki do nosa ciepłą oliwą, brzoskwini, Pies róża, rokitnik, mentol olej lub olej słonecznikowy.

Jeśli wystąpią oshushenie i ból gardła przejść jak najszybciej do płukania wywar z ziół szałwii, rumianku, nagietka i liści eukaliptusa. Zioła te są niemal niezbędne dla jego przeciwzapalnie i łagodzi działanie śluzowej nosa. Herbaty ziołowe są przygotowywane do płukania gardła stopy z 1 łyżki. łyżka ziół w 1 szklance wody.

Zioło parzonej wrzącej wody, pozostawić na 15-20 minut, roztwór do obróbki gardła gotowości. W ciągu dnia, to jest konieczne do płukania gardła co najmniej 4-5 razy.

Jeśli nie ma czasu, aby przygotować bulion, można kupić w roztworze apteka furatsilina, nalewki z nagietka alkoholu, dziurawca, eukaliptusa lub Rotokan. Rozcieńczyć 1 łyżeczkę nalewki polstakana do każdej wody płukania 3 – 4 razy dziennie. Możesz płukać OCTENISEPT leku w roztworze, rozcieńczony do 3-4 razy lub narkotyków chlorheksydyny bez rozcieńczania.

Hlorofillipt – skoncentrowany infuzji alkoholu z eukaliptusa – posiada unikalne właściwości antybakteryjne, szybko zabija patogeny. Ponadto, 1 łyżeczka na szklankę wody.

W okresie ostrej gardła powinny płukać co 30 – 40 minut, na przemian spłukuje. Narzędzia do płukania gardła powinny być stosowane w postaci ciepła, a nie na gorąco.

1 łyżeczka soli, pół łyżeczki sody oczyszczonej w szklance wody. Rozwiązanie to jest bardzo dobre dla manifestacje peritonsillitis – zapalenie migdałków otaczających tkanek.

Stare skuteczne środki. Rano i wieczorem po posiłkach rozmaz gardło w środku wacikiem zamoczonym w roztworze Lugola.

Można rozcieńczyć w szklance wody w temperaturze pokojowej przez 3 godziny. Ocet jabłkowy cydr i łyżka 2 łyżeczki. Miód. Płukać gardło tym roztworem trzy razy dziennie. Przed każdym wypłukać przygotować świeży roztwór.

Dobry „wade” czarna rzodkiew soku gardła. Jest konieczne, szklanka soku rozcieńczyć pół szklanki wody i płukać gardło tak często, jak to możliwe. Z silnym kaszlu zaleca się przyjmować świeży sok z czarnej rzodkwi wewnątrz. Jest to doskonałe działanie przeciwzapalne i wykrztuśne. Aby zrobić to, czego potrzebujesz 1 część soku z czarnej rzodkwi mieszane z 2 części miodu i wziąć 1 łyżka. łyżeczka 3-4 razy dziennie. Można to zrobić bez miodu.

6-8 bulwy czarny rzodkiewki pokroić w cienkie plastry, każdy plaster grubo posypane cukrem i pozostawić na patelni, pokrywając je z pokrywą. Po 10-12 godzin wyprodukowane słodki sok. Weź to 1 łyżka. łyżka co godzinę.

Zwykle zrobić inhalację parową dla chorób układu oddechowego, 2 razy dziennie – rano i wieczorem przez około 15 minut.

Jeśli masz normalną temperaturę, może unosić nogi. Reflexologist twierdził, że jego gardło jest związane z kanałów energetycznych stóp. Tak, dobre ogrzewanie kończyn dolnych, automatycznie się ogrzać i gardła.

Rozgrzewa gardła w nocy ciepłe mleko + miód + 0,5 łyżeczki sody oczyszczonej + 0,5 łyżeczki masła. Honey – antyseptyczne, soda – rozluźnić flegmy, Olej – smaruje gardło i ogrzewa mleko. Sip opakowane i spać.

Dobrych pomocników w walce z infekcją, jeśli nie ma w domu, lizaki. Wybierz terapeutyczny cukierki z mięty, eukaliptusa lub szałwii – da sobie radę nawet z tak poważnym zakażeniem, paciorkowce i pneumokoki, jak.

Nie zapomnij wziąć vitamini.Oni poprawa ochronnych funkcji organizmu. Szczególnie walczyć przeziębienia trzeba witaminę C. Witamina C – jest również potężne działanie ściągające, co również zwiększa liczbę białych krwinek w organizmie. Tabletka zasysane naturalnej witaminy C w dawce 250 do 500 mg kwasu askorbinowego lub tabletki w dawce 100- 250 mg co 1-2 godzin w ciągu 6:00. Wstrzymać procedurę, jeśli czujesz pieczenie w ustach lub podrażnienia.

Witaminy Apteka można zastąpić sokiem żurawinowym, ciepłe rokitnika, biodra bulionu.

Aby zwalczyć infekcję i uzupełnienia witamin może mieszać zgnieciony czosnek, cytryna, miód. pić trzy lub cztery razy dziennie łyżkę w ciągu dwóch tygodni.

Share →