Wyroby z balonów zrobić samemu

Wyroby z balonów zrobić samemu

W ostatnich latach, aby udekorować pokój lub obszar, w którym znajdują się wszystkie rodzaje imprez i prezentacji z pomocą balonów, które są małe zabawki wykonane z lateksu. Aby wielkość bańki powinien wypełnić go z gazu, może być powietrze lub hel. Pompowanie wodoru produktów nie jest zalecane. Jeśli gaz, który jest używany w napełniania łatwiejsze niż powietrze w zabawce pojawia zmienności.

Wykonany z wielobarwnych kulek jasności wnętrza i daje się do zabawy na wakacje.

  • które są bale
  • skręcanie – modelowanie balonów
  • artykuły z balonów.

Chociaż w większości przypadków stosowane są kule jako element projektu, ale tych, którzy mogą i uwielbia marzyć mogą znacznie rozszerzyć zakres tych zabawek.

W swojej formie zabawki lotnicze są elipsoidy obrotowej. Również rozpowszechnioną formą artykułów w formie serca, zwłaszcza w zakresie popytu, to Walentynki. Są również produkty postać koni, królik, kwiaty są najbardziej powszechne produkty w postaci wydłużonej elipsoidy. Często służy jako doskonały materiał do różnych produktów.

Tak długie koraliki można łatwo formować różne kształty geometryczne, zwierzęta, kwiaty. Co ciekawe, produkty o różnych kształtach, niewiele przypominają piłki wciąż zwane kulki.

Skręcanie

Proces modelowania różne postacie kule i przekręcić je do różnych figur zwanych skręcanie. Zabawki łatwo dać różne formy, zwykle kapelusze, biżuterię i kwiaty, są również popularne postacie zwierzęce. Wyszukane produkty balony może służyć jako miły prezent nie tylko dziecko, ale dorosły, uczynić go słodkim uśmiechem. Produkty elipsoidalne może być wykorzystywane do tworzenia wianków, lub jako podstawa do wątku modelowania lub papier-mache. Zabawki według jednego, dobrze rozwijać umiejętności motorycznych u małych dzieci.

Wyroby z balonów

A teraz spójrz na jak zrobić kilka prostych elementów.

Bukiet balonów stworzyć bardzo prosta, wystarczy przygotować kije, papier pakowy, ten jest używany do kwiatów, kolorowe lub monochromatyczne produktów małych rozmiarów. Balony wypełnić powietrzem, ubrać je w specjalnych patyczków. Następnie przymocować przygotowywane z kijami puste taśmą, zapakowanych w piękne papieru do pakowania.

Aby zrobić piękny wieniec powinien zakupu produktów o średnicy 23 cm, powinny być od 30 do 40 sztuk. Wygląda na piękną girlandę, jeśli jest składający się z okrągłych, owalnych elementów nie. Uruchom girlanda może być z dwóch kolorowych lub monochromatycznych-składowych. Aby rozpocząć pompowana do pęcherzyków powietrza, wiążąc swoją wędkę. Następnie podłącz oddzielnie wszystkie elementy tego samego koloru, i więcej. Następnie należy dodać do siebie dwa przewody i skręcić je razem.

Garland jest gotowy.

Aby rzemiosło trzeba słońce żółte lub złote elementy różnej wielkości, kleju lub taśmy dwustronnej, kolorowe znaczniki. Po pierwsze, wypełniają powietrze największą piłkę, a następnie – te mniejsze i zakotwiczenie ich w promień obwodu dużej piłki. Hack okazało piękne, trzeba najpierw pokonał linię wokół całego obwodu.

Mocowanie kulki można rozpocząć promienie narysować oko markera i uśmiechnięte usta. Pokój jest urządzony w taki pogodny słońce zawsze pierwszeństwo pogodny i ciepłą atmosferę.

Od długich cienkich SHDM kul, łatwo wyginać we wszystkich kierunkach, można utworzyć kwiat. Wybierz zabawki jasny kolor, obrót w prawo, przekręcić go w środku, na końcu atrybutu w węzeł. Powstały podwójne szczegółowo podzielić na trzy równe części, każda z nich zwijają się trzy razy w prawo. Powstałe segmenty są przedstawione na siebie.

Następnie wycisnąć centrum narysowanych odcinków i trzyma je razem z gwintem lub ogon piłki. Wynik jest 6 płatków. Następnie tonenkiyShDM napompować sam kontrastujący kolor.

Od niej zrobimy w centrum, które jest na tyle, aby rozciągnąć szczegółów kontrastu wykonany w kwiaty.

Ładny prezent dla naszych bliskich będzie serce SHDM. Na pierwszy rzut oka, aby takie hack z balonu jest bardzo proste, ale w praktyce okazuje się, że jeśli nie zwracać uwagę na poprawność tworzenia fałd, że to serce wkrótce zamieni się w normalnym zakresie. Podczas wykonywania nawet tak pozornie proste prace, należy kierować się zaleceniami kursach mistrzowskich.

Share →