Wyroby z kamienia sztucznego

Wyroby z kamienia sztucznego

Zapraszamy do firmy "Stil Kamień"!

Od ponad 7 lat, firma „Stil Kamień», profesjonalnie zajmuje się produkcją wysokiej jakości produktów wykonanych z kamienia sztucznego. W tym czasie zdobyliśmy wiele doświadczenia. Główną działalnością naszej produkcji jest produkcja blaty, parapety, zlewy, barów i wiele więcej z kamienia akrylowego. Do produkcji wszystkich wyrobów używamy nowoczesnego sprzętu i materiałów przyjaznych dla środowiska.

Specjaliści w StilStone zdolnych i lubisz pracować z kamienia sztucznego, wysoką jakość naszych produktów i niezawodne w użyciu. Każdy projekt projektowanie zrobimy w gotowym produkcie jak najszybciej z tej samej jakości.

Akryl Stone prezent dla współczesnych projektantów, ponieważ przyczynia się do przełożenia na rzeczywistość najbardziej odważne fantazje. Akryl Kamień pochyla się po podgrzaniu do określonej temperatury, która pozwala na tworzenie skomplikowanych rodzajów produktów i eksperymentować z formami. Nie zapominaj, że stworzenie element projektu w przypadku braku szwów wizualnych, jest ogromny plus dla estetyki wnętrza.

W palecie nowoczesnych sztucznych kamieni, dużo kolorów na każdym najbardziej kapryśnej smaku. Sztuczny kamień nie gnije, nie łuszczy się, nie zmienia koloru. Akryl Kamień jest bardzo praktyczne, bez szwów i łatwe renowacyjnych w przeciwieństwie do kamienia naturalnego i aglomeratów.

Higieniczne, w kontakcie z żywnością neutralnym, nie to, co nie absorbuje lub emituje. Temperatura kamienia akrylowego nie jest zimny, mierzyć temperaturę otoczenia.

Zakres naszych produktów jest bardzo szeroki. Zyskuje popularność w stosowaniu tej praktyki materialnej w high-tech, na ścianach oblitsevki i stworzyć slozhnoh dane. Ale najbardziej popularne zastosowanie sztucznego kamienia w dzielnicy mieszkalnej. Podkreśla piękno i elegancję kuchni i łazience, sprawia, że ​​biura bardziej stylowe i bardziej wygodny dom. Produkty akrylowe są najbardziej praktyczne i wytrzymałe materiały do ​​wnętrz restauracji, barów, kawiarni, banków, kin, lokali rozrywkowych i sklepów.

Zastosowanie kamienia akrylowego pomoże zrealizować swoje najśmielsze pomysły.

Główną część towarów są wykonane ze sztucznych blaty kamienne. Powodem popularności wygody i praktyczności opieki w domu, dobrze, to jest jasne, że czynnikiem wpływającym na ceny. Większość produktów z kamienia akrylowego nie jest produkowane masowo, co czyni je wyjątkowe i niepowtarzalne, ale są też przykłady produkcji masowej.

Szeroka gama kolorystyczna produktów z kamienia sztucznego, składające się z gładkie lub tych, którzy powtarzają strukturę naturalnych kamieni i dekoracyjnych wtrąceń zadowoli każdego najbardziej wymagającego klienta. Kamień akrylowy nada Twojemu wnętrzu elegancki wygląd i subtelny styl, a dziś jest on dostępny. Wysoka jakość za krótkie terminy i niskie ceny, gwarancja 5 lat.

Dla stałych klientów rabaty.

Share →