Wyroby z opon do składania zeznań.

Wyroby z opon do składania zeznań.

Zaprojektuj obszar podmiejski – Dobry start dla realizacji swoich twórczych pomysłów najbardziej nieoczekiwanych. Wiele kierowcy ciężarówek na stronach można znaleźć wiele starych opon, które mogą być wykorzystane do projektowania wystroju, aby twórcze i jasność. Ostatnio, to produkt opon dać nierdzewna specjalnego źródła właścicieli dumy.

Do produkcji opon, musimy:

  • Opony – na każdy rodzaj produktu wymaga inną liczbę opony;
  • Farby w różnych kolorach;
  • Pędzle;
  • noże, lub elektryczne układanki.

Lista stanowi jedynie podstawowy zestaw konieczne. Bądź przygotowany na to, że produkcja każdego produktu może wymagać dodatkowych materiałów i narzędzi.

Najczęściej na terytorium obszarach podmiejskich można spotkać postać łabędź, słoń, papuga, osioł, żółw, kosze kwiatów, wykonane specjalnie na placu zabaw dla dzieci, a także łóżka opon, co może być którykolwiek z tych liczb.

W tego rodzaju produktu, własnymi rękami to nic wielkiego, po prostu trzeba mieć fantazję lub polecenie cierpliwość.

Łabędź z opon i butelek plastikowych.

W celu dokonania opony w łabędzia, podzieliliśmy wzdłużnie linią kreda rysowane, pokrywą na dwie równe części. Następnie za pomocą noża lub układanka trzeba wykonać wycięcia zygzak przypominający literę M, przez opony, ale nie obejmuje jego wklęsłą krawędź. Otrzymany trójkąt będzie dziób łabędzia.

Poniżej jest trudne zadanie: trzeba odciąć szyję łabędzia. W tym celu będzie wyrzynarki po każdej stronie dzioba, wzdłuż linii kreda trasowania tak, aby otrzymać cienką szyi łabędzia, składający się z około 2/3 długości opony. Po to odkręcić koło od podszewki.

Jeden do wykonywania tej procedury będzie trudne, więc w tym momencie potrzebujesz pomocy.

Zginać kark, musimy elastyczną metalową płytkę, którą chcesz nieco dłużej i długość szyi. Od otworów płytki oddalone około 10 cm. W środku płytki szyjki zamocowanej za pomocą śrub, rozpoczęcia i zakończenia z dziobem klatki piersiowej na figurze.

Teraz mogę zginać kark.

Aby utworzyć skrzydła potrzebujemy 30 sztuk butelek z tworzyw sztucznych, metalu i siatki. Wytnij pióra przypominające wyglądem butelek dużych rękawy i zamocować metalowe siatki. Skrzydła gotowe dołączyć do pokrywy za pomocą śrub.

Przejdź do malowania: za pomocą puszki spryskać na całej powierzchni białej farby łabędzia. Dziób zrobić czerwony lub jasny pomarańczowy, i zamiast włożyć śruby oczu i pomalować je na czarno.

Po wysuszeniu, łabędź będzie w pełni gotowy do dekoracji strony!

Te instrukcje jak zrobić łabędzia z opony nie jest jedynym, ale może służyć jako podstawa do podejmowania niuanse, lub wykonania innych Twoich pomysłów.

Share →