Wysypka może być utwardzana w litse-

Wysypka może być utwardzana w litse-

Trądzik na twarzy nastolatka

80 procent ludzi w ich nastolatków w obliczu takiej nieprzyjemnej choroby, jak trądzik. Ale, na szczęście, współczesna medycyna jest dobrze przygotowana do rozwiązania tego problemu.

Co te pojawiają nienawidził pryszcze lub, jak się je nazywa, trądzik?

Wiele, że ich wygląd jest związany z osobą niedożywienia lub dysbioza, jednak nie jest tak!

Przyczyną trądziku – Nadmiar sebum na powierzchni skóry.

B adolescencja jest nadmiar męskich hormonów płciowych – testosteronu.

Występuje w obu chłopców i dziewcząt, ale w przeszłości przyszłości, hormon ten przekształca się w kobietę. To testosteron i wpływa na pracę gruczołów łojowych, powodując ich wydzielanie tłuszczu.

I to jest świetne środowisko dla wschodów, karmienia i rozmnażania się drobnoustrojów, w wyniku aktywności życiowej i pojawiają się trądzik .

I wiele, co dawne, płatki zrogowaciałą skórę, gruczoły łojowe są zatkane, a tam jest jeszcze większa pogorszenie sytuacji. Zjawisko to nazywane jest nadmierne rogowacenie.

Inny czynnikiem trądzik – Brudne włosy są w kontakcie z twarzy, jak „tłuszczu” włosów jest również dobry pożywką dla bakterii.

Jak pozbyć się trądziku? Najprostszy i najszybszy sposób – to jest po prostu wycisnąć pryszcz. tak wiele zrobić, nawet nie wiedząc o konsekwencjach działania podjąć. Nie można w żadnym wypadku, aby wycisnąć pryszcz, jako materiał ropny jest rozpowszechniany na skórze, zarażając obszarów pogranicznych.

W skrajnych przypadkach, gdy pimple „dojrzała” nie jest bolesny i ma białą pianę, która wystaje ponad powierzchnię skóry, może być otwierana. Aby to zrobić, trzeba umyć twarz wodą z mydłem, zdezynfekowane alkoholem, jodu lub innego pryszcz antyseptyczne powierzchni, obszar wokół niego i igły, delikatnie odsłonić jej cienką warstwę pokrywającą pryszcz i wacika, aby usunąć zawartość stała się ponownie wyleczony.

W każdym razie po zabiegu nie stosować kremu kosmetycznego i nie wychodzić dopóki rana nie jest wysychają.

Choroba została podzielona na trzy etapy, w zależności od liczby Trądzik na twarzy. Jeśli jest mniej niż dziesięć, to jest pierwszy etap – najprostszy.

Na tym poziomie zabiegu jest prosta i szybka:

– należy użyć środka do osoby, z dopiskiem na to „dla skóry tłustej i problemów”

– lepiej wytrzeć papierowym ręcznikiem twarz, jak zwykłe ręczniki rozliczenia mikrobów, z dalszym wykorzystaniem ponownie wchodzą na skórze

– używać tonik / płyn do cery tłustej

– długie bolesne wypryski mogą być stosowane do maści punktowej antybiotyku.

Stopniowo skóra będzie oczyszczony, do całkowitego wyjścia z problemu, należy stosować się do wszystkich zaleceń dla trzech etapów odbudowy skóry, z których każdy jest w przybliżeniu równe 28 dni.

Drugi etap trądziku umieszcza się na powierzchni w obecności 10 do 40 punktów.

W leczeniu tego etapu jest również zobowiązany do wykonania tych zaleceń. W nocy, konieczne jest zastosowanie cienkiej warstwy na twarzy specjalnego leku, który rozpuszcza stare płatki skóry – Differin.

W żadnym przypadku nie może być używany skrabomi, po prostu drażni jeszcze zapalenie skóry.

Oprócz miejscowego leczenia, trzeba podjąć specjalne antybiotyki – tetracykliny lub doksycyklinę, eliminując tylko pewien rodzaj bakterii.

Dla dziewcząt Dodatkowe zabiegi mogą być hormonalne środki antykoncepcyjne, które mogą zmniejszyć poziom męskich hormonów płciowych produkowanych. Instrukcje muszą być oznaczone „leczenia umiarkowanych postaci trądziku (zaskórniki).” I wyznaczenie przebiegu leczenia może jedynie lekarz.

W trzecim etapie, gdy trądzik na powierzchni większej niż 40, i wydaje się połączyć ze sobą, leczenia poważnych i już konieczności uwagę specjaliści w tej dziedzinie.

Przez traktowanie tego etapu antybiotyków, dodatkowo należy zauważyć, że do wycierania twarzy płynami zawierającymi alkohol nie.

Dla dziewcząt jeden z etapów oczyszczania – odbieranie specjalnych hormonalne środki antykoncepcyjne zmniejszenia poziomu testosteronu.

Odbieranie specjalistycznego leku zmniejsza wydzielanie sebum.

Od skóry odświeżane co 28 dniach całkowite utwardzanie zachodzi w ciągu jednego miesiąca do sześciu miesięcy, w zależności od stopnia zaawansowania choroby.

Share →