Wzory do pełna. Sukienka letnia od jersey.

Wzory do pełna. Sukienka letnia od jersey.

Rozmiar wzoru do 66.

Jaka kobieta nie chce nową sukienkę? Bądź! Nasza forma jest odpowiednia dla wszystkich rozmiarach od 48 do 66.

Po spotkaliśmy się z samodzielnego cięcia sundress. Program jest odpowiedni dla każdego rozmiaru, nadal uważam, że warto mieszkać na innym modelu lotu, wielki dla otyłych kobiet – oryginalna suknia z odpinanym dolnej części. Szczegół Wytnij na ukos. niewielkie zmiany właściwości serwety tkaniny, a na dole jest asymetryczna.

Wzór do pełna. zapewnia przede wszystkim do szycia Dzianina. niekoniecznie ciemny, jak na zdjęciu, nawet lepiej kupić w jasnych kolorach oraz w kolorowy wzór. Szwy w takich działań będzie jeszcze więcej i wykończeniowe szczegóły. Możemy kupować i innych tkanek do naszych sukienek, ale biorąc pod uwagę, że to Rocznik.

Jeśli chcesz, aby sukienkę bez podszewki. następnie wybierz tkaninę, nie pozwól światło.

Wzór Kantar sundress.

Letnia sukienka szyfonowa lub cienką zasłoną bawełny.

Dla młodej dziewczyny jest idealny letnia sukienka z szyfonu. Pełne pań ten artykuł będzie również przydatna.

Dwie lekcje szycia siebie sukienkę już minął, ale do konsolidacji materiału dziś soshёm krótkie letnie sukienki na strukturę. Wzorzec wykonane na rozmiar 44, 46, 48 i 50, wszystkie szczegóły dotyczące wzorów są obecne.

Konstruktywnie proste sundress. ale dla niektórych to szyte features na podłożu. Naturalnie, na lato krótkim modelu podszewka być cienka. Kolorystyka tkanin szczyt jest wybrany według własnych upodobań, a może być tak kolorowe i monochromatyczne, sarafanchik wygląda dobrze w żadnej z opcji.

Z sundress długości i dolną warstwą Możesz grać, ale nawet z silnym pragnieniem zrobić dwustronna sundress. pasy aby wymienny lub te, które reprezentuje siebie, model pozwala marzyć.

Niezależnie kroim i uszyć sukienkę. Ciąg dalszy.

Wszyscy cięcia, nadszedł czas, aby udać się do szycia.

Sukienka Lato, które mogą szyć, wyciąć i co najważniejsze, sam.

Cięcie sukienkę Przypomnijmy, w tym artykule.

Grind dół sukienkę szwów bocznych. obmёtivaem i zautyuzhivayut na plecach. Górna część podwójnej podejmowania zautyuzhivayut Ściągacze. torując kotwienia linię mety na maszynie do szycia. zostawiając po lewej stronie otworu szwu. Dotrzeć guma. Po kotwienia gumę, zaszyć szew.

Gum, gdy przetwarzanie jest lepiej nie kupić 0,8 cm szerszy, inaczej będzie rozwijać się w kuliske.

Share →