Wzory portmonetki

Wzory portmonetki

Czym kierować szwaczka przy wyborze szyć torebkę? Ktoś chce się stworzyć coś, którzy potrzebują wygodnego i praktycznego produkt, a ktoś chce sprawdzić się w nowej rękodzieła kierunku.

Kontynuując "koshelechnoy" Tematy "Handmade Sklep " oferuje kilka ciekawych modeli wzory torebce. Aby zwiększyć wzór obwodu, który zostanie wydrukowany, kliknij na zdjęcie wybranego wzoru.

Mała rada! Aby uniknąć błędów podczas szycia pierwszy torebkę, a nie psuć ulubionego tkanyushki, radzę uszyć wybranego wzoru z małą torebkę tkanki, to jest pewne to nie przeszkadza. Więc nie będziesz rozczarowany wynikiem, może zobaczyć swoje błędy i spróbuj zapięcie torebka wzór dokładnie dopasowane pod nią.

Druga torebka jest już o wiele łatwiej szyć, będziecie pewni swoich umiejętności i być w stanie się jeszcze bardziej z procesu twórczego.

Ten model torebka jest bardzo podobny do tego wziąć na przykład MK "Torebka puhlyashki ". Jeśli ktoś próbował szyć na obwodzie z MC, to opcja ta nie powinna być problemem. Ale istnieje istotna różnica w samej strukturze – środkowa część wzoru torebce (A) jest mniejszy niż szerokość elementu mocującego, to znaczy po połączeniu stanowią około obejmy po stronie wzoru (B).

Wszystkie inne etapy procesu były podobne, główny uporządkowany i mierzone.

Szyć, musimy wykroić dwie części A i B rdzenia, podszewka tkaniny i uszczelki.

Szczególną uwagę należy zachęcać, aby dać dokładne dane o portach na dole i szyć zapięcie. Należy zauważyć ten moment: nie próbuj "pchnięcie" aby natknąć się na całą górną krawędź torebki, niektóre bokovinok muszą pozostać wolne (tj neprishitoy), w związku z tym i stworzył taki puhlyavaya kształt i fałdy na bokach. Dlatego zaleca się, aby zacząć szyć zapięcie torebkę od centrum.

Share →