Z tego, co możemy zrobić z ich odwodnieniem rąk

Z tego, co możemy zrobić z ich odwodnieniem rąk

Wielu ogrodników myśleć o tym, co można zrobić z odwodnienia, kiedy dowiadują się wartość nowoczesnych materiałów. Dobre pytanie, ponieważ oprócz stosowania wielu specjalistycznych narzędzi, aby usunąć nadmiar wody z witryny, istnieją inne sposoby, często bardzo starożytne i niezasłużenie zapomniane. Niemniej jednak konieczne są nieco więcej pracy i cierpliwości niż z nowoczesnych metod budowy, ale są one tanie.

Z drugiej strony istotne znaczenie ma powstawanie nowych technologicznie zaawansowanych materiałów, tani i praktyczny. Uważamy, że w tym artykule, jak wdrożyć drenaż z witryny bez dodatkowych kosztów.

Jako materiał do odprowadzania może być stosowany nawet resztek

Korzystanie z plastikowych butelek za organizację systemu odprowadzania wody

W celu zorganizowania rynny i rury mogą być przydatne różne tematy, często mylone z kosza, ale znaleźć drugie życie we właściwych rękach. To stare opony i plastikowe butelki i chaszcze i kamienie i cegły i fragmenty stwardniałej zaprawy.

Główne zasady w przemyślenia własnego projektu systemu odprowadzania wody powinien być jego poprawna konfiguracja w okolicy i zdolności do podejmowania wodę w ilości, w której może wejść do drenażu.

Tak więc, najbardziej na pierwszy rzut oka, niepotrzebnych i szkodliwych rzeczy, które, niestety, wiele prawie każdym miejscu kraju i blisko, powiedzmy, sadzenia – opakowań PET.

Możesz zbudować drenaż z plastikowych butelek? Łatwo. Przygotowanie do pracy odbywa się w następujący sposób:

 1. Organizacja jakiejkolwiek kanalizacji rozpoczyna się od nauki ulgi gleby. Dodać górę przepływ wody jest bardzo trudne, i nie ma nic. Pozwól sobie płynąć tam, gdzie chce, ona po prostu potrzebuje pomocy.
 2. Idealny system odwodnienia w samolocie jak rzeka: jest mainstream i dopływów.

  A rów melioracyjny: jest podstawowym i powinna utrzymać wsparcia „strumienie”. Jest schemat przepływu wody i musi znaleźć, na podstawie struktury reliefu.

 3. Zaznacz na płaszczyźnie, a następnie w kierunku gruntu i wzdłuż kanału, można rozpocząć prace wykopaliskowe.

  Głębokość głównego rowu – około dwa zapowiadane „bagnet”.

Najlepsze zawodowe:

To wymaga podejścia dźwięku. Górna warstwa żyznej lepiej zachować usunięcie go na początku i pozostawienie go w czasie, w dowolnym miejscu.

Więźniowie do odwadniania butelki

 1. Na dole gęsto ułożone plastikowych butelek z korkami zawinięte.
 2. Butelka pokryte ziemią, tak że rów został pochowany w połowie głębokości.
 3. Wierzchnia warstwa gleby jest umieszczona warstwa darni.
 4. Produkowane ubijania stopy.
 5. Ponownie, warstwa ziemi i warstwa darni.

Takie zamknięte plastikowe drenaż jest bardzo wygodne i trwałe. Butelki nie gnije, więc system może działać praktycznie na zawsze, nie stracił metrowy kochanie „ar”, górna może zorganizować coś z klombów w szlakach.

Sprawdzone sposoby tworzenia drenaż

Faszyny i drenaż płytki

W tej sprawie, która może być wykorzystywana zamiast drenażu wyczerpane. Butelki plastikowe – nie tylko materiał, który jest przydatny w tej sytuacji. Jeśli nie są one w pobliżu, prawdopodobnie masz opałowe, idealny materiał do tworzenia faszyny.

Istnieje wiele materiałów, które mogą zastąpić tłuczeń przy instalacji urządzenia. Użyj następujące zastępstwa, prawnicy na przestrzeni lat i korzystania z wielu wczasowiczów:

 1. Faszyny – są to wiązki długich łodygach. Dzianina je lepiej na polu, i średnicy, mają iść około 30 centymetrów drutu drutu lub sznurka wiążącego nylonu, co dwie nogi. Tym samym najdłuższy drewno musi znajdować się w środku, a mniejsze – na obwodzie. Po ułożeniu na dnie wykopu i ściany w górnej części rozproszonych mchu.

  Zaloguj się, faszyny wykop jest lepiej, aby lejek z desek.

System odwodnienia faszyny

 1. Podobnie zorganizowane przepływ wody w postaci odprowadzania mineralnej. Na to będzie wymagało żwiru, które powinny być posortowane się więcej, przejdź na dół i małych – na ścianie rowu, na głębokości jednego metra.

  Należy umieścić na górze tłucznia z mchu i obejmują wszystkie warstwy darni odwróconego.

Co może zastąpić gruzy

Na pytanie, co może zastąpić drenaż z gruzów, a odpowiedź brzmi:

 1. Możesz używać rur ceramiki o średnicy 50 mm i powyżej. Kiedy są r połączeń rurowych drapowane z mchu lub innego materiału włóknistego, który działa jako filtr i wodoszczelna.

  Ujście odprowadzania wykonanej z drewnianym rury z rurą włożonej do niego. Top drenaż Potter zamknął odwrócony murawę, a następnie pokryte ziemią.

Share →