Zabawki Wesołych Świąt własnymi rękami

Zabawki Wesołych Świąt własnymi rękami

Wspaniałą rzeczą w Nowym Roku – to jego oczekiwanie, przygotowanie do urlopu, atmosfera zbliża się cud. Dzieci to wszystko czeka na i kocham to wakacje. Wspólna praca długie zimowe wieczory zawsze w moim sercu zapalić dziecka boski ogień sztuki.

Spędzić czas na kreatywność, Ciesz się i dają sobie chwilę z tej inspiracji z naszych pomysłów Boże Narodzenie sztuki!

Od najmniejszych możesz aniołów z kolorowego papieru lub Krasnoludy z samozastyvayuschaya gliny. W przypadku starszych dzieci, można zrobić wiadra prezent noworoczny, dekorowanie ich świątecznego blichtru.

Te wspaniałe kolorowe tkaniny patchwork gnomy, jeśli specjalnie przyszedł z bajki. aby dać dzieciom cud Bożego Narodzenia. Powiększyć i wydrukować wzór, umieścić wzorów na tkaninie, prostrochite na maszynie do pisania. I udekorować już być razem!

Wystarczy spojrzeć zaskakująco tych małych wielobarwne rękawice na drzewie! Jak wielu mistrzów fantasy: proste rzeczy, plus nowy wygląd – i voila! – Cud noworoczny w naszym domu!

W rzeczywistości każdy cię jak zabawkę z tej kolekcji będzie można realizować własne, trzeba tylko trochę pomysłowości, cierpliwości i pracy. Spójrz na obrys jelenia. W ten sam sposób można wyciągać zabawki wzór.

Nie zapomnij, aby narysować wzór więcej szczegółów.

Te świąteczne bajki muszą przynieść szczęście na swojej małej księżniczki. Mogą być zawieszone na choince lub udekorować swój cień. A może po prostu grać!

Dość proste produkty w tej kolekcji. Moc nawet dzieci. Zapasy zrobić samemu, niech dzieci nie rozpraszać się z pracy.

Możesz dokonać tych aniołów brokatu lub formy z gliny i zrobić papier-mache. Proces produkcji wyrobów z papier-mache, oczywiście, czasochłonne, nadające się tylko najbardziej wytrwali, ale wynik będzie cię uszczęśliwić!

Można spróbować dostosować swoje produkty do bohaterów ulubionych bajek. Potrzebujesz tylko obraz, a ich ONLINE – dużo.

Kulki te wycięte z pianki i ozdobione tempery. W domu, tempera bardzo łatwe do przygotowania kleju PVA z zmieszanej z gwaszem – 2/1. Farba nie osypletsya i jest znacznie tańsze zestawy profiessionalnih.

I tu jest najbardziej mile widzianym gościem – Santa Claus. Czy to nie jest, to warto nad nim pracować?

Po prostu sobie równych dzianiny snegovichkov. Do ich produkcji wymaga dorosłego umiejętności. Ale z Dziadek Mróz rękawiczki pomoże Ci poradzić sobie dzieci.

Wygląda na oryginalny, jasne, w nowy sposób, jak przystało wszelkich kreatywnych idei.

Przede wszystkim podobało nam się snegovichkov wyboru. Każdy obraz – i prosi tłumaczyć! Co wybrać dla siebie?

Kilka bardziej proste i rustykalne pomysły ostatni. Powodzenia w Nowym Roku i ciągłe źródło inspiracji!

Share →